Členy v němčině

Kurzem provází  Míša Nofftz Skopalová

Vhodné k poslechu

„Na platforma Seduo najdete spoustu kurzy věnující se jazyky a produktivita.” Přesně tak v němčině zníte, pokud bojkotujete členy. Naučte se je během 1 hodiny správně. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:04 hod

Počet lekcí

16

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Možná i vy patříte mezi ty, kteří členy v němčině úplně vynechávají, nebo skloňují špatně. V duchu si říkáte: Na nějakém der, die, das a spol. nezáleží… Rodiláci vám porozumí, i když spletete gramatické rody podstatných jmen.

Možná ano, ale budete znít podivně. A to přece nechcete! Naučte se v jedné hodince rody podstatných jmen a jejich správné skloňování. Určování členů má jasná pravidla, která se můžete naučit během hodiny! Vypilujte svou němčinu a začněte skloňovat správně! 

V kurzu se naučíte:

  • dokázat odvodit gramatický rod daných podstatných jmen
  • určit, zda zvolit určitý či neurčitý člen
  • skloňovat podstatná jména dle jejich rodu a pádu
  • jak pracovat se členy v množném čísle
  • skupiny slov, před kterými můžete člen kompletně vynechat
  • odbourat typické chyby Čechů/Slováků

Kurz je určen pro:

  • dospělé pracující, kteří se učí německy z vlastního zájmu
  • dospělé pracující, kteří se učí německy kvůli práci (spolupráce s obchodními partnery, komunikace v němčině, snaha o změnu zaměstnavatele)
  • Čechy a Slováky, kteří rádi tráví dovolenou v německy mluvících zemích a rádi by více porozuměli místním
  • Čechy a Slováky žijící v německy mluvících zemích
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, že ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Hodnocení kurzu

99 %

63 hodnocení
60x
2x
1x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Beáta V.

Míša je skvělá lektorka, má příjemný hlas a supr přízvuk. Lekce má srozumitelné a dává příklady z běžného života. Mohu jen doporučit.


Mariana Ďuríková

Výborný kurz, maximálna spokojnosť

Reakce lektora:

“Vielen lieben Dank, Mariana :)“


Michal R.

Kurz bol jasný, zrozumiteľný, príklady tak akurát. Dobrá práca. Môžem odporučiť.

Reakce lektora:

“Vielen lieben Dank, Michal :)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.