Cool fráze a obraty pro každou situaci

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Bronislav Sobotka

Cena: 599 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
46 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Kurz pro všechny, kteří chtějí vylepšit „zvuk“ své angličtiny, znít cool a mít zásobu výrazů a frází pro každou situaci.

V kurzu si osvojíte

Anglický jazyk

Tohle je trošku zvláštní kurz. Tento kurz totiž vznikal opravdu dlouho a jeho hnacím motorem byla závist. Ano, slyšíte dobře – tohle je kurz ze závisti. A jak přesně vzniká takový kurz ze závisti? Vlastně snadno. Broňa totiž strávil asi rok v Anglii a jak sám říká, „Vždycky když někdo řekl něco super cool a já jsem si v duch řekl, kéž bych to byl býval řekl já – to je sooo cool, tak jsem si to zapsal – víte, abych mohl být v budoucnu já ten, co mu budou ostatní závidět ty jeho super obraty a hlášky…“

V tomto kurzu se s vámi Broňa podělí o svou soukromou (teď už tedy asi ne, že… :)) sbírku super cool anglických výrazů pro každou situaci. Zkouškou z angličtiny počínaje, děláním dojmu na baru konče. Tam všude prý totiž Broňa byl, tam všude hledal, sbíral a záviděl…

V kurzu se naučíte:

  • Cool fráze a výrazy pro každou situaci
  • Obraty, které udělají dojem
  • Ustálená slovní spojení pro nejrůznější příležitosti
  • Jak znít více English a méně Czenglish :)

Kurz je určený:

  • Pro všechny, kteří chtějí vylepšit „zvuk“ své angličtiny
  • Pro všechny, kteří chtějí znít cool
  • Pro všechny, kteří chtějí mít zásobu výrazů a frází pro každou situaci
  • Pro všechny, kteří chtějí mluvit tak, aby jim ostatní záviděli

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Všechny kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnocení kurzu

96 %

358 hodnocení
307x
40x
9x
0x
2x

Martina K.

Excellent! What a pity, the course had ended! Can´t wait to the next English lesson!

Reakce lektora:

“Hello Martina! I am sooo super happy to hear it! ❤️ You rock! ❤️“


Danka S.

Veľmi ťažký záverečný test.


Sandra S.

Vynikajuci kurz, odporucam kazdemu. Nevedela som, z coho vzniklo: bucket list a teraz som opat o nieco mudrejsia :-) Pan lektor je taky pozitivny, ze ked uz mam vsetkeho dost, pustim si jeho kurz, on sa usmieva, vysvetluje, dava hadanky, jedna radost. Hned idem na dalsi kurz a vy smelo do tohto :-)

Reakce lektora:

“Sandra! Thank you soooooooooo much! ❤️“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.