Cool fráze a obraty pro každou situaci

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Kurz pro všechny, kteří chtějí vylepšit „zvuk“ své angličtiny, znít cool a mít zásobu výrazů a frází pro každou situaci.

890 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Tohle je trošku zvláštní kurz. Tento kurz totiž vznikal opravdu dlouho a jeho hnacím motorem byla závist. Ano, slyšíte dobře – tohle je kurz ze závisti. A jak přesně vzniká takový kurz ze závisti? Vlastně snadno. Broňa totiž strávil asi rok v Anglii a jak sám říká, „Vždycky když někdo řekl něco super cool a já jsem si v duch řekl, kéž bych to byl býval řekl já – to je sooo cool, tak jsem si to zapsal – víte, abych mohl být v budoucnu já ten, co mu budou ostatní závidět ty jeho super obraty a hlášky…“

V tomto kurzu se s vámi Broňa podělí o svou soukromou (teď už tedy asi ne, že… :)) sbírku super cool anglických výrazů pro každou situaci. Zkouškou z angličtiny počínaje, děláním dojmu na baru konče. Tam všude prý totiž Broňa byl, tam všude hledal, sbíral a záviděl…

V kurzu se naučíte:

  • Cool fráze a výrazy pro každou situaci
  • Obraty, které udělají dojem
  • Ustálená slovní spojení pro nejrůznější příležitosti
  • Jak znít více English a méně Czenglish :)

Kurz je určený:

  • Pro všechny, kteří chtějí vylepšit „zvuk“ své angličtiny
  • Pro všechny, kteří chtějí znít cool
  • Pro všechny, kteří chtějí mít zásobu výrazů a frází pro každou situaci
  • Pro všechny, kteří chtějí mluvit tak, aby jim ostatní záviděli
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

96 %

768 hodnocení
642x
96x
23x
2x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Eva Fleck

Skvely kurz


Ildikó P.

perfect


Martin S.

Super

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.