Úvodní stránka

Digitální technologie pro osobní produktivitu

hodnocení 91 %

Kurzem provází Daniel Gamrot

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
18

Celková délka videí:
1:35 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Věděli jste, že 80 % vašich výsledků plyne pouze z 20 % vašeho pracovního času? Představte si, že byste to otočili a efektivně využili maximum vašeho času. Cítíte ten rozdíl? Pojďte s námi tato čísla změnit ještě dnes.

Nový kurz populárního lektora Daniela Gamrota vás naučí využívat digitální technologie pro maximální osobní produktivitu. Naučíte se, jak práci delegovat na technologie a jak je využít pro vaše potřeby na maximum. Díky tomuto kurzu budete schopni doručovat úkoly, ke kterým jste se zavázali - a lépe hlídat úkoly, které jste zadali. Což mimo jiné povede i ke zvýšení důvěry ve vaši osobu.

Kurz vám ukáže, jak:

  • vždy dosáhnout výsledků, které jste si nastavili
  • dokončit rychle a kvalitně důležité úkoly a nedůležité eliminovat
  • se nenechat ovládat vaším mobilem, e-mailem nebo chatovacími nástroji
  • najít jeden systém, ve kterém budete mít vše uloženo (nápady, poznámky, úkoly a vize)
  • využívat myšlenkové mapy pro dosažení cílů
  • efektivně delegovat a využívat automatizaci

Kromě toho vás Daniel provede praktickými ukázkami na skutečných projektech a dále vám doporučí:

  • 40 skvělých služeb a aplikací
  • 33 zajímavých knih, článků a webů

Danielovy nejoblíbenější triky jsou: 

  • napsat celý odstavec textu za 2 vteřiny
  • propojit nepřijaté hovory s úkolníčkem

Veškeré nastavení všech technologií popsaných v kurzu zvládne bez problému i začátečník. Začněte studovat tento kurz a naučte se svůj pracovní i osobní čas využívat na maximum!

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobní produktivity a propagátor moderních digitálních technologií ve firmách. Založil portál LifeNotes, … číst více skrze který šíří myšlenku bezpapírové kanceláře. Jen za poslední rok prošla jeho semináři tisícovka účastníků z firem jako Orange Slovensko, AXA, Air Bank nebo Moravia IT, se kterými pracoval na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

91 %
34 hodnocení

Josef Podany

Vyborny!


Karel Chromý

Perfektní po všech stránkách, hlavně co se týče materiálů a příkladů


Lenka Krajíčková, DiS.

lektor byl lehce nezáživný, občas bylo obtížné udržet pozornost


Jiří Langr

V kurzu je spousta cenných tipů pro zvýšení osobní produktivity. Mnohé z nich jsou velmi jednoduché, jen si je člověk musí uvědomit. A oceňuji hlavně širokou nabídku nástrojů na cestu k vyšší produktivitě.


Kateřina Drábková

Velmi zajímavý a přínosný kurz, děkuji.


Vladimír Kareš

Jednoduše, stručně, věcně!


Radek Pavel

Výborné zasvěcení do světa aplikací, pomáhajících zvyšovat osobní produktivitu.


Jiří Malík

V poslední době se hodně věnuji studiu zlepšení v osobní produktivitě, v organizování svého času, ať už pracovního či soukromého. Takže většina informací pro mě nebyla nová, ale byly pro mne opakováním nastudovaného, přečteného, slyšeného.. Ale i to je velice důležité. Jak říká náš ředitel, proto, abychom dostali informaci do podvědomí, tak abychom si myšlenku osvojili, je třeba si ji zopakovat minimálně osmkrát. :-) Ale i to je málo. Je třeba vybrat si pro nás to nejpřirozenější a aplikovat. Tento kurz byl pojatý velice pěkně, dost užitečných informací v krátkém čase, nenásilnou formou a příjemnou prezentací. Velkým přínosem pro mne byly reference na konkrétní digitální aplikace. Některé již delší dobu používám, jiné jsem si právě nainstaloval. :-)
Díky.


Lenka Minarikova

Kurz byl moc prima. Komunikace lektora měla výborné tempo, nenudila, ocenila jsem i spoustu odkazů v jednotlivých lekcích. Díky!


Ludmila Kondratieva

profesionální, jednoduché a výstižné, lektor umí zaujmout & příjemné na poslech