Digitální technologie pro osobní produktivitu

Nejprodávanější

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Věděli jste, že 80 % vašich výsledků plyne pouze z 20 % vašeho pracovního času? Představte si, že byste to otočili a efektivně využili maximum vašeho času. Cítíte ten rozdíl? Pojďte s námi tato čísla změnit ještě dnes. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:35 hod

Počet lekcí

18

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Nový kurz populárního lektora Daniela Gamrota vás naučí využívat digitální technologie pro maximální osobní produktivitu. Naučíte se, jak práci delegovat na technologie a jak je využít pro vaše potřeby na maximum. Díky tomuto kurzu budete schopni doručovat úkoly, ke kterým jste se zavázali - a lépe hlídat úkoly, které jste zadali. Což mimo jiné povede i ke zvýšení důvěry ve vaši osobu.

Kurz vám ukáže, jak:

  • vždy dosáhnout výsledků, které jste si nastavili
  • dokončit rychle a kvalitně důležité úkoly a nedůležité eliminovat
  • se nenechat ovládat vaším mobilem, e-mailem nebo chatovacími nástroji
  • najít jeden systém, ve kterém budete mít vše uloženo (nápady, poznámky, úkoly a vize)
  • využívat myšlenkové mapy pro dosažení cílů
  • efektivně delegovat a využívat automatizaci

Kromě toho vás Daniel provede praktickými ukázkami na skutečných projektech a dále vám doporučí:

  • 40 skvělých služeb a aplikací
  • 33 zajímavých knih, článků a webů

Danielovy nejoblíbenější triky jsou: 

  • napsat celý odstavec textu za 2 vteřiny
  • propojit nepřijaté hovory s úkolníčkem

Veškeré nastavení všech technologií popsaných v kurzu zvládne bez problému i začátečník. Začněte studovat tento kurz a naučte se svůj pracovní i osobní čas využívat na maximum!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

86 %

309 hodnocení
172x
81x
38x
13x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Aleš Rod

Kurz bohužel není úplně použitelný v pracovním prostředí. Externí aplikace bez předchozího schválení není možné instalovat a používat na firemním notebooku. Stejně tak firemní práci nejde sharovat mimo společnost stejně jako některá data.
Je to vhodné, pokud uvedené rady používá soukromník s živnostenským listem. Některá data a agendy již brzy přebere mnohem efektivněji firemní umělá inteligence (například různé analýzy). Obdobně grafický design se již dnes dá velmi jednoduše a zdarma generovat pomocí dostupných online nástrojů (otázkou je copyright pokud se jedná o AI). Celkově tento koncept je 5-10 let starý a potřeboval by revizi na současnou aktuální situaci.


Žofia C.

Vyborna forma.skvele ukazkynazorne.dakujem

Reakce lektora:

“Paráda, díky moc! ☺️“


Edita T.

v kurze boli doporučené externé nástroje, ktoré máme možnosť si kúpiť. Mám pocit, že to v rámci banky, ochrany bankových systémov nebude možné.
Viem, že je dobré si sledovať svoju produktivitu, ale skôr by som prijala krátkodobejšie meranie produktivity vždy pri väčšom celku - projekte. Zároveň by som uvítala - ale to je zrejme obsiahnuté v inom kurze - návod na meranie produktivity zamestnancov, s použitím a bez použitia externých nástrojov, ktoré je potrebné zakúpiť.
ďakujem

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.