Diverzita a inkluze: Jak pracovat s mezikulturními rozdíly?

Kurzem provází  Adela Plesnik Schicker a GrowJOB

Vhodné k poslechu

Naučte se pracovat s rozdíly a získejte mnohem širší svobodu v komunikaci, vedení lidí a ve snaze pracovat společně jako tým.

1 290 Kč s DPH

Celková délka

1:17 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jak umět rozpoznat naše kulturní rozdíly a přijmout je jako přínos? Jak porozumět tomu, jak komunikovat v diverzifikovaném týmu a jak pochopit motivaci lidí napříč kontinenty? Zjistit, co věda ví o vnímání různých kultur a jak tyto znalosti využít pro náš osobní a firemní úspěch? Jak pochopit mezikulturní rozdíly a nuance a vyvarovat se mezikulturním přešlapům?

Žijeme v době, kdy v týmech nejsou jen lidé z jednoho města či země, ale lidé mnoha kultur, zázemí a vyznání. Naučit se umět respektovat tyto rozdíly, a co víc, brát je jako výhodu, by měla být základní znalost každé organizace - naučit se bavit o našich rozdílech a vidět je jako přidanou hodnotu, umět komunikovat korektně a efektivně, ale i lépe delegovat napříč časovými zónami.

V kurzu se naučíte:

  • Jak umět rozpoznat naše kulturní rozdíly a vnímat je jako přínos?
  • Jak komunikovat v diverzifikovaném týmu a jak pochopit motivaci lidí napříč kontinenty?
  • Co věda ví o vnímání různých kultur a jak tyto znalosti využít pro náš osobní a firemní úspěch?
  • Jak pochopit mezikulturní rozdíly a nuance a vyvarovat se mezikulturním přešlapům?

Kurz je určený pro:

  • Pro všechny, kdo žijí v diverzním prostředí a chtějí ho lépe pochopit, ale i pro ty, kteří do něj teprve míří.
  • Pro každého, kdo by rád pochopil jak funguje lidská komunikace a vztahy v globálním světě, ve kterém žijeme.
  • Pro šéfy, vedoucí, zaměstnance, nováčky i staré bardy, kteří vědí že znalost a pochopení našich rozdílů vede k zjištění, že spolu toho dokážeme mnohem víc, než každý zvlášť.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Adela Plesnik  Schicker

konzultantka GrowJOB

Adéla Plesnik Schicker je konzultantkou GrowJOB Institutu a zakladatelkou jeho mezinárodní odnože Procrastination.com, díky které školí firmy po celém světě. Má na starosti také překlady bestselleru Konec prokrastinace a dlouhodobě žila a pracovala v 11 zemích na čtyřech kontinentech. Specializuje se na školení mezinárodní kooperace, komunikace a vedení týmů. Studovala ve Spojených státech, Francii, Velké Británii a nyní žije mezi Prahou a Švýcarskem. 

---

Trainer of Fortune 500 companies, Founder of Procrastination.com and co-author of The End of Procrastination.
Adela trains companies and teams around the world, helping them to master skills through science-based know-how and practical tools that have an immediate impact on their performance and happiness. As a company growth consultant, and keynote speaker she has lived and worked in the past 19 years in 11 different countries across 4 continents. Experience from diverse working environments and knowledge based on behavioral economics and psychology has given her a keen eye for people's talents as well as for the understanding of what today's fast-paced business environment requires.


GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.

Hodnocení kurzu

88 %

221 hodnocení
141x
44x
26x
5x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Tatiana N.

Ďakujem lektorke Adele za obohacujúco podané názory, fakty, myšlienky na zamyslenie a príklady, ako aj extra materiál k lekciám. Za mňa si kurz určite zaslúži oveľa vyššie hodnotenie, ako momentálne má. Zamýšľam sa, čím to je, lebo kvalitou lektorky podľa mňa nie - je vidieť , že Adela žila a pracovala v mnohých krajinách a s mnohými kultúrami a že ma bohaté pracovné skúsenosti. Jej príjemný hlas bol už len čerešničkou na torte pri počúvaní lekcií na dlhej ceste :). Skôr sa zamýšľam, do akej miery sme poniektorí skutočne schopní porozumieť a prijímať iné kultúry, ako myslieť "out of the box". Adela, ďakujem a veľa úspechov prajem, ja si z kurzu odnášam veľa (pre mňa) hodnotných zamyslení :)


Lucie M.

Skvělý kurz, který mi přinesl plno zajímavých myšlenek. Lektorka ma krásný klidný hlas, který se moc dobre poslouchá a vse vyklada ve spojitosti se skvělými příklady.

Reakce lektora:

“Mám velkou radost, že Vám přinesl zajímavé myšlenky, přesně s tím jsem kurz připravovala. Děkuji, Adela“


Jaroslava Hrušková

Výborný 👌🏻 jen tedy sjednocení, spříznění a souznění mi totálně zamotalo hlavu 😉

Reakce lektora:

“Jaroslavo, dekuji Vam moc za milou reakci. Doufam, ze hlava se vam uz rozmotala a tesim se ze se Vam kurz libil :)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.