Dobrá práce! Tipy na spokojenost a lepší pracovní výsledky

Kurzem provází  Ondřej Krátký

Vhodné k poslechu

Kdy jste si naposledy řekli nebo jste od někoho slyšeli: Good Job! Dobrá práce! Třetinu života v práci nemusíte trávit jen pod tíhou povinností. Taky vás cesta za pracovními výsledky může bavit. Vyzkoušejte tipy, které vám pomohou mít lepší výsledky. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

35 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Většina z nás jde svou vytyčenou cestou a prosviští životem na autopilota. Jen malá část tímhle způsobem najde opravdové štěstí. Lidi, které společnost považuje za úspěšné, se od ostatních často liší pouze tím, že svému štěstí šli naproti.

Zaručený recept na zábavu i výsledky v práci i v životě je jednoduchý:
Občas z té vytyčené cesty uhnout.

Ondřej Krátký - spoluzakladatel a nyní i CEO v Liftago v tomto kurzu sdílí řadu  svých praktických postupů, principů a triků, jak na spokojenost v práci, která přináší i výsledky. 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Ondřej Krátký

Podnikatel a spoluzakladatel Liftago

Ondřej nejdřív nevěděl, co má studovat a jaká práce ho bude bavit, proto se jako čerstvý absolvent VŠE v Praze v prvních marketingových a obchodní rolích pro velké mezinárodní firmy ještě hledal. Nakonec našel svoje štěstí a naplnění ve start-upu Liftago, pro jehož vizi se nadchl, a který pomáhal zakládat. V Liftagu absolvoval několik rolí a od roku 2017 jej vede. Liftago směřuje ke spolehlivé a bezpečné službě pro zákazníky taxi a kurýrních služeb. Firma pod jeho vedením výrazně inovuje na poli udržitelné městské mobility s cílem naučit města část své přepravní kapacity mezi firmami sdílet a zredukovat tak počet přepravních prostředků na minimum. Kromě podnikání a rozvoji svého týmu se Ondřej věnuje vzdělávní a v rámci vzdělávacího programu MŮŽEŠ PODNIKAT chodí inspiracovat studenty středních škol v Česku. Odkazy na spojení s Ondřejem a jeho podnikatelské tipy a triky naleznete zde: https://linktr.ee/ondrejkratky

Hodnocení kurzu

93 %

334 hodnocení
250x
58x
19x
3x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Martin J.

Dobre prezentovaný kurz.


Luděk Otáhal

Příjemné podání z praxe. Konkrétní typy. Kratší ale přínosný kurz.


Eva V.

Doporučuji. Docela mě pobavil. Děkuji.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.