Dokonalá paměť: jak si zapamatovat cokoliv rychle a napořád

Nejprodávanější

Kurzem provází  Jakub Pok

Vhodné k poslechu

Zapamatovat si za 30 vteřin pět nových slovíček? 10 věcí, které potřebujete zařídit? Nebo nějaký složitý název? Po kurzu s paměťovým mágem to můžete umět i vy. Osvojte si základní paměťové techniky a naučte se zapamatovat si cokoliv. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

50 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jste ze školy zvyklí se biflovat a informace si opakovat stále dokola? Kolik důležitých informací si díky tomu pamatujete? Výsledkem memorování je spíš zapomínání, trápení a pocit, že se paměť s věkem zhoršuje.

Přitom to může být jinak. Naučte se zapamatovat si cokoliv. Lépe, rychleji a napořád. Přeměňte osvojování nových informací v zábavu.

Jde se naučit nazpaměť třeba tohle? 
rdžeb-bcun  ́džam-dpal ngag-dbang blo-bzang je-šes bstan- ́dzin rgja-mccho srid-gsum dbang-bsugjur mcchungs-pa med-pa ́i-sde dpal- bzang-po. Zasedněte do lavic školy paměti a inspirujte se od mistra, který si dokáže zapamatovat i toto dalajlámovo jméno tibetsky. A jak na to, to naučí i vás.

Naučte se konkrétní (a zábavné) paměťové techniky, které vám pomohou v práci, při studiu a v každodenním životě. Zvládnete si cokoliv uložit do paměti mnohem rychleji a hlavně napořád!

Kurz je určený

  • Všem, kteří na sobě chtějí pracovat a být v životě úspěšní.
  • Studentům, kteří si potřebují rychle zapamatovat velké množství informací.
  • Rodičům, kteří chtějí pomoci svým dětem s učením.
  • Seniorům, kteří chtějí být aktivní a trénovat svou paměť.
  • Všem, kteří potřebují zlepšit koncentraci.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jakub Pok

Lektor a zakladatel Školy paměti

Jakub se trénováním paměti zabývá již více než  dvacet pět let. S pomocí paměťových technik je schopen si zapamatovat 52 kanastových karet v přesném pořadí za méně než 2 minuty nebo 25 telefonních čísel do 5 minut. Tyto dovednosti předává již od roku 2010 účastníkům firemních školení a kurzů Školy paměti. Pravidelně publikuje články o trénování paměti a s možnostmi, jak efektivně trénovat svou paměť, seznamuje veřejnost v České republice i na Slovensku. Byl také hostem v televizních pořadech Show Jana Krause, Zázraky přírody, Nejchytřejší Čech nebo v rozhlasových pořadech jako je například Host Lucie Výborné. Je autorem knihy Jak se naučit 100 slovíček za hodinu, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Hodnocení kurzu

97 %

937 hodnocení
832x
77x
21x
3x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Vlastimil G.

Dekuji za inspirativní kurz.....
Projev lektora je motivační a oceňuji spoustu příkladů a technik k učení.
Učím se Anglicky a určitě techniku k učení budu praktikovat....


Jana Mužáková

Celý kurz byl názorný, pochopitelný, skvělý.
Lektor Jakub přenáší svou prezentací pozitivní pocity a jde to samo.
Děkuji Jana


Aleš J.

Super, moc dobře vysvětleno :)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.