Efektivní budování značky v době chaosu

i v audio verzi

Kurzem provází Michal Pastier Slovensky

Co se v kurzu naučíte

Jak budovat vlastní značku rychle a efektivně v době chaosu a vteřinové pozornosti? Je to naprosto jednoduché. Potřebujete jen facku, ulici, kmen, zkratku, OST, maják a katapult.

Tento kurz je proto pro ty, co nechtějí filozofovat, co je to značka, ale znát odpovědi na to, jak uspět se svojí značkou v době chaosu, nepozornosti a hyperkonkurence. Máme za sebou stovky projektů budování značek od názvu, identity, ochranných známek po kampaně a zákazníci se nás ptají stejné otázky.

  • „Co mám při budování značky reálně dělat?“
  • „Na co si dát pozor?“
  • „Jak postavit vlastní značku rychle a efektivně?“
  • „Jaké jsou konkrétní kroky abychom uspěli?“
  • „Co funguje dlouhodobě a co je jen trend, móda, hype?“
  • „Co má největší efekt na efektivní komunikaci?“

Pokud jste se rozhodli jít cestou vlastní značky a získat osobní svobodu, pomůžu vám vyhnout se drahým chybám a zaměřit se na to podstatné.

Pokud jste se rozhodli jít cestou vzdělávání v tom, co děláte, a chcete to dělat lépe, naučím vás zásady, které budou mít největší vliv na vaši profesionalitu a odbornost. 
 

Osnova kurzu

Michal Pastier

Michal Pastier

inovátor a kreativní ředitel

Michal je inovátor, spoluzakladatel a kreativní ředitel agentur Darwin & theMachines a GoBigname. Byl zařazen mezi Top 100 evropských číst víceinovátorů podle Google a Financial Times. Dostal se i na titulku magazínu Forbes Slovensko a byl zařazen do žebříčku Forbes 30pod30. Patří mezi nejmladší držitele prestižního ocenění FILIP za výjimečný přínos do slovenské reklamy a s více než 200 kreativními oceněními patří mezi nejoceňovanější reklamní tvůrce v regionu. V roce 2021 založil novou hybridní agenturu Darwin and the Machines, jejímž cílem je místo jednorázových kampaní tvořit dlouhodobou a konzistentní komunikaci značek. Darwin je přímo napojen na branding studio GoBigname, které má za sebou již přes 250 projektů nových značek přes název, identitu po globální testování nových konceptů.

Všechny kurzy lektora Michal Pastier

Hodnocení kurzu

94 %

46 hodnocení
36x
6x
4x
0x
0x

Ján Č.

Evanjelista brandingu na Slovensku opäť nesklamal, kurz je naozaj zaujímavý a pútavý. :)


Adam Marketup

skvelé! ďakujem


Mišo D.

super kurz, diky za vyrobenie Michal & Seduo

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
18
Celková délka videí:
1:15 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup