Efektivní delegování: jak posilovat pravomoci pracovníků

Nejprodávanější

Kurzem provází  Rastislav Duriš

Vhodné k poslechu

Manažeři se často učí zadávat úkoly a kontrolovat jejich plnění. Problém je, že se učí úkolovat. Naučte se s námi jako předávat pravomoci - jak skutečně delegovat. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Pokud poprosíte lidi, aby si představili lídra, mnozí si vybaví extrémně zaneprázdněného člověka, pracujícího 10 a více hodin denně. A mnozí takového i zažili. Jenže má to tak opravdu být? Leadership je paradoxně o předávání moci a přerozdělování rolí, odpovědností či úkolů v rámci celého týmu. Tento kurz vás provede zákoutími delegování a představí několik praktických, okamžitě použitelných nástrojů.

V kurzu se naučíte:

  • Pochopíte, proč je delegování nezbytnost.
  • Poznáte nejpopulárnější mýty o delegování.
  • Naučíte se, že v delegovaní nejde pouze o moc.
  • Zjistíte, že delegování není černobílé a má odstíny šedé.
  • Poznáte, co je absolutní vrchol delegování.
  • Naučíte se několik technik, které můžete okamžitě použít

Kurz je určený pro:

  • pro všechny řídící pracovníky -  střední management
  • teamleadery, vedoucí, ředitele, mistry apod.
  • užitečný však bude i členům týmů a pracovních skupin, kteří chtějí podpořit efektivní rozhodování a rozdělení pravomocí.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Rastislav Duriš

Psychológ, facilitátor a špecialista na leadership a tímovú prácu

Více než 11 let se věnuje leadershipu jako bývalý teamleader, člen projektových týmů, konzultant a psycholog. V minulosti se specializoval na diagnostiku a rozvoj osobnosti manažerů, dnes jim pomáhá s rozvojem týmů a organizačními změnami. Do České republiky a na Slovensko přinesl Raketový model týmové práce. V SR je jediným oficiálním facilitátorem agilního přístupu Management 3.0. Boří mýtus, že delegování se rovná úkolování.

Hodnocení kurzu

88 %

986 hodnocení
566x
292x
109x
8x
11x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Miloš Dzurilla

Perfektne! Stručne, uderné.. vďks!

Reakce lektora:

“Díky moc, Miloš!“


Renáta Horná

Skvělý kurz plný užitečných a prakticky využitelných rad. Ocenila bych však více pohled na nespolupracující tým, kde by delegace byla vnímána negativně.

Reakce lektora:

“Dobrý deň, Renáta, som rád, že bol kurz užitočný, a vďaka aj za podnet na zlepšenie.“


Eva T.

Keďže delegovanie je súčasťou mojej práce, dôvera ľuďom je kľúčová a bez nej delegovanie nefunguje, zobrala som si veľa nových informácií "ako na to", ktoré sa budem snažiť uplatniť vo svojom tíme. Delegovanie ja vnímam ako prostriedok na rozvoj osobnosti, motiváciu a zodpovednosť za výsledok. Pekný deň a ďakujem za skvelé informácie.

Reakce lektora:

“Dobrý deň, Eva, som rád, že kurz priniesol nové informácie a a najmä chuť ich uplatniť v praxi. Držím palce!“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.