Umění naslouchat: staňte se dobrým posluchačem

i v audio verzi

Kurzem provází Ján Dubnička Slovensky

Co se v kurzu naučíte

Jsme obohaceni darem mluvit, bohužel, poslouchání neboli naslouchání často pokulhává. Seznamte se s praktickými technikami aktivního poslouchání a staňte se pro druhé dobrým posluchačem.

Máte dojem, že vám klienti, obchodní partneři, nadřízení nebo spolupracovníci málo rozumí? Je vaše sdělení dostatečně pochopeno? Není komunikace pouhým sdělováním našich informací bez adekvátní odezvy? Rozumí mi dobře můj komunikační partner?

Významnou složkou komunikace je  naslouchání, kdy máme snahu porozumět a vcítit se do druhé osoby, klienta, spolupracovníka… tedy našeho komunikačního partnera. Tento kurz vám nabízí přehled toho, co všechno obnáší být dobrým posluchačem, představí vám bariéry komunikace vcítěním a empatií. 

Co se v kurzu naučíte:

  • seznámíte se s nejčastějšími komunikačními bariérami
  • pochopíte, proč si v komunikaci tak často nerozumíme
  • seznámíte se s červenými tlačítky, tzv. red buttons, kterými, když je někdo v komunikaci aktivuje, vyvolá silnou emoční reakci
  • poznáte, jak dosáhnout v rozhovorech skutečné porozumění
  • naučíte se, jak vytvořit skutečně bezpečné prostředí a aktivovat reakci přístupu.

Kurz je určený pro:

  • každého, kdo chce komunikovat, naslouchat a budovat lepší vztahy
  • manažery, kteří chtějí efektivněji komunikovat se svými podřízenými
  • obchodníky, kteří chtějí využívat rozhovor k uzavření úspěšného obchodu.

Osnova kurzu

Ján Dubnička

Ján Dubnička

Kouč, komunikační stratég, facilitátor, lektor

Jána celý profesní život provází a živí komunikace. Interpersonální komunikace se stala jeho vášní i profesí. číst víceJe komunikační stratég, mezinárodně certifikovaný kouč a zakladatel vzdělávací společnosti SATISFACTORY. Věnuje se komunikační inteligenci a vědomé komunikaci, změně kultury ve firmách, rozvoji lídrů a týmů. Je autorem dvou knih: Vytvořte si život, po jakém toužíte a Chce to jen odvahu. V roce 2011 vystudoval Brain-Based Coaching, kde vznikl jeho zájem o neurovědy. Půl roku se učil přímo od "praotce" koučování a autora metody Inner Game, Tima Gallweye. Systemický přístup rozvíjel na výcviku Solution-focused brief coaching.

Všechny kurzy lektora Ján Dubnička

Hodnocení kurzu

91 %

1 041 hodnocení
736x
192x
86x
19x
8x

Jiří Calabro

Moc rychle, jakoby bez nadechnutí


Sladjana S.

Veľmi dobre sa to počuvalo, ďakujem.

Reakce lektora:

“Aj ja dakujem za feedback Sladjana:)“


Jana H.

Zrozumiteľné, zaujímavé, profesionálny a odborný prístup. Ďakujem.

Reakce lektora:

“Dakujem Jana za feedback, velmi si ho vazim:)“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
56 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup