Efektivní zpětná vazba

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Irena Tůmová

Cena: 499 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 249 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
5
Celková délka videí:
28 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Naučte se, jak efektivně předávat zpětnou vazbu a zlepšovat tak produktivitu vašich zaměstnanců.

V kurzu si osvojíte

Zpětná vazba

Hledáte odpovědi na otázky jako jsou:

  • Proč v mém týmu dochází k tak časté fluktuaci?
  • Jak motivovat zaměstnance, aniž by to firmu stálo peníze?
  • Jak zdvihnout produktivitu v mém týmu?
  • Proč si moji kolegové nebo podřízení neuvědomují, jak se mají ve firmě dobře?
  • Proč nejsou vděční a jen si pořád stěžují a chtějí po mě nové a nové věci?
  • Proč moji podřízení nechtějí dobrovolně pracovat přesčas? Myslí jen na polední pauzu, konec pracovní doby a dovolenou.
  • Proč nechtějí věnovat práci maximum nad rámec toho, co musí?
  • A proč mě ještě můj nadřízený nepřidal na mzdě nebo mě nepovýšil?

Odpovědi na tyto otázky najdete v následujícím kurzu.  Lektorka kurzu Irena Tůmová měla za svoji praxi na pohovoru již více než 20 tisíc uchazečů o zaměstnání. Vyslechla si proto tisíce příběhů, proč lidé odešli nebo přišli do nového zaměstnání. Umění předat a přijmout efektivní zpětnou vazbu je klíčem k tomu, aby vaši podřízení, nadřízení, kolegové, zkrátka všichni, dělali přesně to, co potřebujete s vynaložením minimálních nákladů. Jestli hledáte řešení, jak toto efektivně převést do praxe, naleznete jej v tomto kurzu.

Osnova kurzu

Tři základní pravidla pro efektivní zpětnou vazbu
Závěrečné shrnutí a test
Celková délka videí
28 min
Irena Tůmová

Irena Tůmová

Vaše Personální ředitelka

Pokud vaše firma potřebuje ušetřit minimálně milion korun ročně, pak byste se měli obrátit na Irenu, která se zabývá recruitment managementem, číst vícepracovněprávním poradenstvím, motivací a osobním rozvojem zaměstnanců. Její specializací je pracovní právo a nastavení procesů, které zůstanou v souladu s legislativou a zároveň vám zajistí optimalizaci výdajů. Tyto služby nabízí firmám i soukromým osobám. Své zkušenosti předávala také jako vyučující top manažerům studijního programu MBA. Současně deset let působí jako personální ředitelka Invia.cz, a.s., kde ročně vyhodnotí tisíce životopisů uchazečů o zaměstnání. Má vzdělání v oblasti obchodního práva. Více o Ireně naleznete na www.personalnireditelka.cz

Všechny kurzy lektora Irena Tůmová

Hodnocení kurzu

87 %

265 hodnocení
145x
83x
30x
2x
5x

Alena C.

Perfektní, děkuji.


Petr Ečer

Lektorce kurzu není co vytknout.


Luboš K.

Zajímavé poznatky z psychologie komunikace.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.