Efektivní zpětná vazba

Kurzem provází  Irena Tůmová

Naučte se, jak efektivně předávat zpětnou vazbu a zlepšovat tak produktivitu vašich zaměstnanců.

499 Kč s DPH

Celková délka

28 min

Počet lekcí

5

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Hledáte odpovědi na otázky jako jsou:

  • Proč v mém týmu dochází k tak časté fluktuaci?
  • Jak motivovat zaměstnance, aniž by to firmu stálo peníze?
  • Jak zdvihnout produktivitu v mém týmu?
  • Proč si moji kolegové nebo podřízení neuvědomují, jak se mají ve firmě dobře?
  • Proč nejsou vděční a jen si pořád stěžují a chtějí po mě nové a nové věci?
  • Proč moji podřízení nechtějí dobrovolně pracovat přesčas? Myslí jen na polední pauzu, konec pracovní doby a dovolenou.
  • Proč nechtějí věnovat práci maximum nad rámec toho, co musí?
  • A proč mě ještě můj nadřízený nepřidal na mzdě nebo mě nepovýšil?

Odpovědi na tyto otázky najdete v následujícím kurzu.  Lektorka kurzu Irena Tůmová měla za svoji praxi na pohovoru již více než 20 tisíc uchazečů o zaměstnání. Vyslechla si proto tisíce příběhů, proč lidé odešli nebo přišli do nového zaměstnání. Umění předat a přijmout efektivní zpětnou vazbu je klíčem k tomu, aby vaši podřízení, nadřízení, kolegové, zkrátka všichni, dělali přesně to, co potřebujete s vynaložením minimálních nákladů. Jestli hledáte řešení, jak toto efektivně převést do praxe, naleznete jej v tomto kurzu.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Irena Tůmová

Vaše Personální ředitelka

Pokud vaše firma potřebuje ušetřit minimálně milion korun ročně, pak byste se měli obrátit na Irenu, která se zabývá recruitment managementem, pracovněprávním poradenstvím, motivací a osobním rozvojem zaměstnanců. Její specializací je pracovní právo a nastavení procesů, které zůstanou v souladu s legislativou a zároveň vám zajistí optimalizaci výdajů. Tyto služby nabízí firmám i soukromým osobám. Své zkušenosti předávala také jako vyučující top manažerům studijního programu MBA. Současně deset let působí jako personální ředitelka Invia.cz, a.s., kde ročně vyhodnotí tisíce životopisů uchazečů o zaměstnání. Má vzdělání v oblasti obchodního práva. Více o Ireně naleznete na www.personalnireditelka.cz

Hodnocení kurzu

87 %

269 hodnocení
149x
83x
30x
2x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Martin Janeček

Skvělé


Alena C.

Perfektní, děkuji.


Petr E.

Lektorce kurzu není co vytknout.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.