English for Meetings

Cena: 290 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
7 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zdokonalte svou angličtinu a staňte se hvězdou nejbližšího meetingu ve vaší firmě.

V kurzu si osvojíte

Naučíte se užitečné obraty, které vám pomůžou vyjádřit váš názor, souhlas i nesouhlas, umožní vám vstoupit do diskuze, klást otázky, vysvětlovat, doporučovat, přesvědčovat, ale třeba i zdvořile skočit do řeči, hrát o čas anebo i to jak se vyhnout přímé odpovědi.

Překvapte na nejbližším meetingu své kolegy a získejte jejich obdiv! 

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří se netěší na firemní meetingy vedené v angličtině
  • Pro všechny, kteří chtějí pohnout se svojí „byznys“ angličtinou
  • Pro všechny, kteří se nechtějí stydět před kolegy a šéfem a chtějí naopak vyniknout a získat uznání

Osnova kurzu

English For Meetings
Final test
Celková délka videí
7 min
Espresso English

Espresso English

Jazyková škola

Internetová jazyková škola vytvářející online jazykové kurzy zaměřené na výuku jen toho nejdůležitějšího číst vícev angličtině. Vytváří jak kurzy všeobecné angličtiny pro veřejnost (EspressoEnglish – Angličtina pro přežití. Jen to nejdůležitější v pětiminutových lekcích, abyste se do 1 roku domluvili anglicky), tak jazykové mikrokurzy byznys dovedností pro firemní sektor (English for Meetings).  Bližší informace na www.espressoenglish.cz.

Všechny kurzy lektora Espresso English

Hodnocení kurzu

82 %

305 hodnocení
141x
90x
46x
17x
11x

Lubomir P.

good, thanks.


Veronika S.

Kurz je plný užitečných frází, bohužel ale tempem není uzpůsobem začátečníkovi, který potřebuje pomalu a pozorně vnímat. Škoda, že je zpracování "tak rychlé". Jinak super :-)

Reakce lektora:

“Veroniko, nemůžete si kurz pustit vícekrát? Doufám, že jste si stáhla přehled frází v pdfku. Rozhodně je nutné je v klidu projít, nastudovat a pak si opět kurz pustit. Napoprvé samozřejmě není možné vše vstřebat.“


Pavlína Nořinská

Předpokládala jsem od lektora více infromací, než je přečtení frází.
Koneckonců vše ale bylo jasné a výstižné a navíc je možné si zmíněné fráze rovnou vytisknout.
a cena rozhodně odpovídá obsahu :)

Reakce lektora:

“Děkujeme za recenzi ... která ač vlastně kladná, kurz hodnotí pouhými dvěma body a tím dramaticky snižuje jeho rating. Fňuk :) Kurz je však jasně uveden slovy "Naučíte se užitečné obraty...." - a to dělá. Šlo nám pouze o představení užitečných obratů v co nejkondenzovanější podobě. Konečně, co musí "student" udělat, aby se na příštím meetingu ve firmě cítil komfortněji? Musí se ty obraty naučit. Pro řadu lidí je to NUDNÉ, ale obávám se, že NUTNÉ :) V pdfku máte na pár stránkách vše co potřebujete, abyste se efektivněji mohla účastnit svého meetingu. Díky za 2 body a ať se Vám daří.“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.