English for Meetings

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Espresso English

Cena: 299 Kč s DPH

Sleva -50 %: 149 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
7 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Zdokonalte svou angličtinu a staňte se hvězdou nejbližšího meetingu ve vaší firmě.

V kurzu si osvojíte

Anglický jazyk

Naučíte se užitečné obraty, které vám pomůžou vyjádřit váš názor, souhlas i nesouhlas, umožní vám vstoupit do diskuze, klást otázky, vysvětlovat, doporučovat, přesvědčovat, ale třeba i zdvořile skočit do řeči, hrát o čas anebo i to jak se vyhnout přímé odpovědi.

Překvapte na nejbližším meetingu své kolegy a získejte jejich obdiv! 

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří se netěší na firemní meetingy vedené v angličtině
  • Pro všechny, kteří chtějí pohnout se svojí „byznys“ angličtinou
  • Pro všechny, kteří se nechtějí stydět před kolegy a šéfem a chtějí naopak vyniknout a získat uznání

Osnova kurzu

English For Meetings
Final test
Celková délka videí
7 min
Espresso English

Espresso English

Jazyková škola

Internetová jazyková škola vytvářející online jazykové kurzy zaměřené na výuku jen toho nejdůležitějšího číst vícev angličtině. Vytváří jak kurzy všeobecné angličtiny pro veřejnost (EspressoEnglish – Angličtina pro přežití. Jen to nejdůležitější v pětiminutových lekcích, abyste se do 1 roku domluvili anglicky), tak jazykové mikrokurzy byznys dovedností pro firemní sektor (English for Meetings).  Bližší informace na www.espressoenglish.cz.

Všechny kurzy lektora Espresso English

Hodnocení kurzu

82 %

274 hodnocení
125x
81x
42x
16x
10x

Markéta Chromcová

Moc rychlé.

Reakce lektora:

“Děkujeme za hodnocení. Na první poslech se určitě nedá vše vstřebat. To ale ani není cílem. Stáhněte si prosím pdfko se všemi obraty, v klidu si je projděte a pak si znovu posťte video. Určitě to porozumění bude mnohem lepší. Měla byste s tím pdfkem chvíli pracovat a ujistit se, že všechny/nejužitečnější obraty znáte aktivně ... a pak si znovu pustit video. Nerad to říkám, ale bylo by vlastně dobré vnímat to video jako podpůrný materiál k tomu pdfku :) Pokud nejste super pokročilá - a bude Vám stačit si pdfko jen přečíst a připomenout si to, co už vlastně znáte, tak se budete muset chvíli učit ty obraty. Snad jsem Vás příliš nerozladil :)“


Jana Holubová

Perfektní, určitě se mi bude hodit.


Pavel Sadílek

Thank you, it was interesting

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.