English for Meetings

Nejprodávanější

Kurzem provází  Espresso English

Zdokonalte svou angličtinu a staňte se hvězdou nejbližšího meetingu ve vaší firmě.

290 Kč s DPH

Celková délka

7 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Naučíte se užitečné obraty, které vám pomůžou vyjádřit váš názor, souhlas i nesouhlas, umožní vám vstoupit do diskuze, klást otázky, vysvětlovat, doporučovat, přesvědčovat, ale třeba i zdvořile skočit do řeči, hrát o čas anebo i to jak se vyhnout přímé odpovědi.

Překvapte na nejbližším meetingu své kolegy a získejte jejich obdiv! 

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří se netěší na firemní meetingy vedené v angličtině
  • Pro všechny, kteří chtějí pohnout se svojí „byznys“ angličtinou
  • Pro všechny, kteří se nechtějí stydět před kolegy a šéfem a chtějí naopak vyniknout a získat uznání
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Espresso English

Jazyková škola

Internetová jazyková škola vytvářející online jazykové kurzy zaměřené na výuku jen toho nejdůležitějšího v angličtině. Vytváří jak kurzy všeobecné angličtiny pro veřejnost (EspressoEnglish – Angličtina pro přežití. Jen to nejdůležitější v pětiminutových lekcích, abyste se do 1 roku domluvili anglicky), tak jazykové mikrokurzy byznys dovedností pro firemní sektor (English for Meetings).  Bližší informace na www.espressoenglish.cz.

Hodnocení kurzu

83 %

465 hodnocení
222x
133x
73x
23x
14x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Margita P.

Vela hodnotnych fraz, ale velmi rychlo podane za sebou, kedze cely kurz ma len 7 minut. Z danej temy by som uvitala aj hodinovy kurz, kde by nechybali ukazky z praxe na spestrenie a lahsie zapamatanie.


Jana J.

veľmi užitočný


Martin R.

Obsahově dobré +3*, ale technické provedení špatné -2*. Nelze mít/zapnout pouze audio (pro poslech v mobilu bez nutnosti tahat tolik dat), u jiných kurzů to jde. Podklady v PDF - není to přívětivé pro zkopírování si textu/frází do své aplikace pro učení. A tisknout to s barevným pozadím...proč?

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.