English for Meetings

Nejprodávanější

Kurzem provází  Espresso English

Zdokonalte svou angličtinu a staňte se hvězdou nejbližšího meetingu ve vaší firmě.

290 Kč s DPH

Celková délka

7 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Naučíte se užitečné obraty, které vám pomůžou vyjádřit váš názor, souhlas i nesouhlas, umožní vám vstoupit do diskuze, klást otázky, vysvětlovat, doporučovat, přesvědčovat, ale třeba i zdvořile skočit do řeči, hrát o čas anebo i to jak se vyhnout přímé odpovědi.

Překvapte na nejbližším meetingu své kolegy a získejte jejich obdiv! 

Pro koho je kurz určen?

  • Pro všechny, kteří se netěší na firemní meetingy vedené v angličtině
  • Pro všechny, kteří chtějí pohnout se svojí „byznys“ angličtinou
  • Pro všechny, kteří se nechtějí stydět před kolegy a šéfem a chtějí naopak vyniknout a získat uznání
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Espresso English

Jazyková škola

Internetová jazyková škola vytvářející online jazykové kurzy zaměřené na výuku jen toho nejdůležitějšího v angličtině. Vytváří jak kurzy všeobecné angličtiny pro veřejnost (EspressoEnglish – Angličtina pro přežití. Jen to nejdůležitější v pětiminutových lekcích, abyste se do 1 roku domluvili anglicky), tak jazykové mikrokurzy byznys dovedností pro firemní sektor (English for Meetings).  Bližší informace na www.espressoenglish.cz.

Hodnocení kurzu

83 %

490 hodnocení
235x
140x
75x
24x
16x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Rostislav P.

Its so stupid. Kurz má cenu tak 50,-. Přehráli jsem jej cestou do prace v aute za 5 minut.
Nevim co je dnes za uchylny nazor, ze bez ceskeho orekladu se neco naucite! Vubec nechapu vyznam vet a test jsem delal petkrat metodou pokus omyl.
Fakt k ničemu.

Reakce lektora:

“Pane Rostislave, děkujeme za recenzi :) Český překlad máte samozřejmě k dispozici. Pokud jste vůbec nechápal význam vět, nebyl kurz pro Vás. Zkuste nejdříve něco jednoduššího.“


Karol H.

Stručné, ale výstižné.


Dana Volfová

Mluvit strašně rychle, jakoby to chtěl mít rychle za sebou.

Reakce lektora:

“:):)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.