Excel - expresní úvod

Nejprodávanější

Kurzem provází  Seduo.cz

Potřebujete se rychle a efektivně naučit základní operace v programu Microsoft Excel? My Vám s tím pomůžeme!

490 Kč s DPH

Celková délka

25 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Připravili jsme pro vás tento rychlokurz, který Vás naučí řešit základní operace v programu Microsoft Excel ve velmi krátkém čase. Nestane se z vás expert, ale budete o sobě moci prohlásit, že víte, co je Excel a že v něm umíte vyřešit ta nejčastější zadání.

V tomto kurzu se naučíte:

  • orientovat se v prostředí programu Microsoft Excel,
  • formátovat sloupce, řádky a buňky,
  • základní formátování obsahu buněk,
  • používat základní, ale i pokročilé funkce,
  • používat filtry,
  • tvořit referenční buňky,
  • tvořit kontingenční tabulky,
  • tvořit a upravovat grafy
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

90 %

389 hodnocení
253x
95x
34x
5x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Gréta B.

Základ je fajn, ale nefungovala mi kapitola tvorba grafu (vypisovalo, že ze v zlom formáte a nevie ju prehrať), celý kurz a vzorce sú v češtine (čiže iné ako v celom svete) - ale ak si stiahnem tú cvičnú tabuľku, tak musím vzorce používať klasické anglické, aby mi to fungovalo a zároveň potom v záverečnom teste sú otázky už takmer v slovenčine, ale napr. sa pýtate, na hodnotu "ano"/"nie" - ale medzi odpovedami je len "true"/"false". Ja osobne by som ocenila, keby tá cvičná tabuľka existovala aj s riešeniami, aby som si to vedela pozrieť/vyskúšať. Ale teda najvtipnejšie u mňa je, že chybne som mala odpovede na prvé 2 otázky (ako vložím stlpec a percentá, čo fakt robím denne a fakt to viem spraviť) - takže možno stojí za to preformulovať otázky a odpovede. Ale inak to bolo na pozretie fajn.


Peter B.

Rýchle, poučné. Iba prekladanie funkcií do CZ jazyka a následne v teste sú v anglickom jazyku - to bolo mätúce.


Vladimir M.

Nie je vhodné v kurze používať českú verziu Excelu a hlavne príkazy v češtine.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.