Excel - praktická cvičení

Cena: 790 Kč s DPH

Počet lekcí:
18
Celková délka videí:
2:33 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Praktická cvičení, ve kterých se naučíte to nejdůležitější z Excelu přímo na konkrétních problémech. Správná řešení najdete ve videu a přiložených materiálech.

V kurzu si osvojíte

V tomto kurzu si procvičíte nejčastější a nejužitečnější funkce Excelu na praktických příkladech. Na začátku dostanete zadání a výchozí data. Cílem je dopracovat se k odpovídajícímu řešení. V případě, že si nebudete jisti, jak pokračovat, provede Vás Pavel Lasák celým postupem na videu. K tomu si můžete stáhnout i excelovský soubor, ve kterém je řešení zpracováno krok za krokem, takže jej můžete prozkoumat i přímo v Excelu.

Kurz je určen všem, kteří...

 • mají obecnou znalost Excelu, ale bohužel nemají pocit, že ho skutečně umějí,
 • chtějí používat Excel efektivněji,
 • chtějí objevit funkce a postupy, které jim výrazně usnadní práci a ušetří čas.

V kurzu si procvičíte:

 • Vzorce a odkazování
 • Podmíněné formátování
 • Práci s datumy a formáty čísel
 • Kontingenční tabulky
 • Vyhledávání
 • Očišťování dat
 • Převod syrových dat do vhodnější podoby
 • Způsoby, jak výsledky prezentovat - grafy, tisk atd.
 • Řadu dalších funkcí

Osnova kurzu

Pavel Lasák

Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák před 18 lety založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, který učí, jak efektivně číst vícevyužívat Excel pro tvorbu, zpracování a editaci dat s využitím Excel. Měsíčně jeho web zaznamenává 100.000 návštěv. Firmám pomáhá s efektivním zpracováním dat, tvorbou šablon a programováním ve VBA. Dále externě lektoruje pro MUNI a Czechitas. Je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Všechny kurzy lektora Pavel Lasák

Hodnocení kurzu

87 %

95 hodnocení
61x
19x
8x
1x
6x

Miroslav Hora

Výborný kurz, takové kurzy na Seduo spíše chybí.


Martin Kmec

Výborný kurz. Ke spoustě věcí bych ale došel i svým způsobem, ale mnohem složitějším. Velice pěkná vychytávka v 6. lekci s formátováním hvězdičkami.


Judita N.

veľmi náročný, potrebuje veľkú sústredenosť a súbežne pracovať s tabuľkami.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.