Excel - praktická cvičení

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Lasák

Praktická cvičení, ve kterých se naučíte to nejdůležitější z Excelu přímo na konkrétních problémech. Správná řešení najdete ve videu a přiložených materiálech. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

2:33 hod

Počet lekcí

18

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto kurzu si procvičíte nejčastější a nejužitečnější funkce Excelu na praktických příkladech. Na začátku dostanete zadání a výchozí data. Cílem je dopracovat se k odpovídajícímu řešení. V případě, že si nebudete jisti, jak pokračovat, provede Vás Pavel Lasák celým postupem na videu. K tomu si můžete stáhnout i excelovský soubor, ve kterém je řešení zpracováno krok za krokem, takže jej můžete prozkoumat i přímo v Excelu.

Kurz je určen všem, kteří...

 • mají obecnou znalost Excelu, ale bohužel nemají pocit, že ho skutečně umějí,
 • chtějí používat Excel efektivněji,
 • chtějí objevit funkce a postupy, které jim výrazně usnadní práci a ušetří čas.

V kurzu si procvičíte:

 • Vzorce a odkazování
 • Podmíněné formátování
 • Práci s datumy a formáty čísel
 • Kontingenční tabulky
 • Vyhledávání
 • Očišťování dat
 • Převod syrových dat do vhodnější podoby
 • Způsoby, jak výsledky prezentovat - grafy, tisk atd.
 • Řadu dalších funkcí
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák před 18 lety založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, který učí, jak efektivně využívat Excel pro tvorbu, zpracování a editaci dat s využitím Excel. Měsíčně jeho web zaznamenává 100.000 návštěv. Firmám pomáhá s efektivním zpracováním dat, tvorbou šablon a programováním ve VBA. Dále externě lektoruje pro MUNI a Czechitas. Je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Hodnocení kurzu

88 %

122 hodnocení
78x
25x
12x
1x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Markéta H.

Kurz byl náročný, ale velmi přínosný. Nejspíš je ale chyba v závěrečném testu v otázce č. 2 "Kolik záznamů na listu „01“ odpovídá požadavkům: Datum „2.6.2017“, Cena větší než 10,- Kč, Jméno „Fantomas“ a Produkt „Kniha“ ? správná odpověď by měla být podle mě 0, ale v možnostech není.


Hugo K.

Opravdu kurz, kde se lze něco naučit

Reakce lektora:

“Děkuji, to bylo cílem, ukázat jak využít funkce na praktickým příkladech.“


Petra S.

Některé podklady k jednotlivým lekcím nebyly úplně shodné jako na videu. A např. u vkládání CSV dat mi excel nenabízel stejné možnosti jako na videu, ale to je nejspíš verzí excelu.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.