Finance & daně 2024 v kostce

Kurzem provází  Jana Jáčová

Zrušení školkovného. Nemocenské pojištění placené zaměstnanci.  Vyšší daň z nemovitosti. Jen dvě sazby daně z přidané hodnoty. To jsou jen některé změny, které platí v oblasti od roku 2024. Buďte v obraze v aktuálních změnách v oblasti daní a účetnictví. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

32 min

Počet lekcí

28

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Finance & daně 2024 v kostce se zaměřuje na změny v daňové a účetní oblasti v roce 2024, a to v souvislosti s již schválenými novelami zákona o daních z příjmů, zákona o DPH, daňového řádu a se změnami v účetní legislativě.

V krátkých a svižných lekcích doplněné přehlednými vizualizacemi se dozvíte o aktuálních novinkách a změnách v oblasti daní, sociálního pojištění, dohod o provedení práce, účetnictví, odpočtu daní a o novinkách ve finančních produktech.

Kurz je určený pro mzdové účetní, personalisty, ale i ostatní zaměstnance, kteří chtějí získat ucelený přehled o změnách platných v roce 2024. Odnesete si aktuální přehled změn ve mzdové a personální oblasti, které proběhly v roce 2023 a jsou platné v aktuálním roce.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jana Jáčová

ředitelka účetní firmy

Jana je zakladatelka a ředitelka české účetní firmy UOL Účetnictví. Firmu buduje už osmnáctým rokem a chtěla by z ní udělat standard pro službu externího účetnictví. Aktivně se věnuje edukaci široké veřejnosti i podnikatelů a jejím posláním je bořit mýtus, že účetnictví je něco hrozného. Účetnictví vnímá jako osobní službu a možná ji budete znát z LinkedIn nebo TikToku, kde natáčí krátká videa ze zákulisí firmy a přibližuje tak lidem taje účetnictví, mzdová, daňová a podnikatelská témata. Více informací najdete na www.uol.cz.

Hodnocení kurzu

95 %

188 hodnocení
152x
26x
8x
2x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Kamila Trnková

Skvele shrnuti zmen. Diky


Pavla B.

Úžasně shrnuto 👍


Pavla F.

Vše důležité stručně, jasně vysvětleno.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.