Firemní telefonování v němčině

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Zdeněk Pecka

Cena: 499 Kč s DPH

Sleva -50 %: 249 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
37 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Kurz, jak správně telefonovat německy. Zvládnete důležitou (a obávanou) jazykovou dovednost. Pochopíte a osvojíte si slovní zásobu a fráze, které se od vás očekávají při telefonování v němčině.

V kurzu si osvojíte

Německý jazyk

Pracujete ve firmě a musíte vyřizovat telefonáty s kolegy či partnery v německém jazyce? Domluvíte se “nějak”, používáte několik odposlouchaných frází pronášených v dialektu partnera, s nímž nejčastěji telefonujete? Spoléháte na shovívavost kolegů či partnerů?

Pokud se s tím nespokojíte, pokud se chcete zdokonalovat a pohybovat v německém firemním prostředí s větší suverenitou, tak jste v našem kurzu správně.

V kurzu se naučíte:

 • Seriózní slovní zásobu užívanou v telefonii
 • Často užívané a zároveň očekávané fráze
 • Nejčastější situace firemního života, k nimž potřebujeme telefon
 • Související slovní zásobě
 • Možnostem, jak správně do telefonu oslovit
 • Jak vyřídit přepojení, omyly a další nepříjemné situace
 • Jak bezchybně uvést záležitost
 • Jak se řádně rozloučit
 • Pochopíte vybrané gramatické jevy spojené s užíváním během telefonování

Kurz je určený pro:

 • Pracovníky ve firmách vlastněných kapitálem z německy mluvících zemí
 • Studenty a pracovníky komunikující často s partnery z německy mluvících firem
 • Mírně pokročilé studenty
 • Každého, kdo se chce přiučit novým dovednostem v němčině

Osnova kurzu

Zdeněk Pecka

Zdeněk Pecka

Germanista, pedagog a lektor

Zdeněk Pecka vystudoval germanistiku a bohemistiku. Doktorský titul získal na univerzitě ve Vídni v oboru německé filologie. Působil jako lektor českého jazyka číst vícena německých univerzitách v Jeně a ve Výmaru. Přednáší německy psanou literaturu, textové disciplíny a rétoriku v němčině na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, spolupracuje s regionálními médii a ve výuce uplatňuje vlastní bohaté zkušenosti. Dlouholetý pedagog a lektor. Provozuje také svou soukromou lektorskou praxi pod hlavičkou Studio Southwind

Všechny kurzy lektora Zdeněk Pecka

Hodnocení kurzu

90 %

106 hodnocení
75x
15x
10x
4x
2x

Miroslava G.

Výborné v krátkej dobe, stručné.


Alžbeta Z.

Veľmi dobrý kurz, trochu by som spomalila tempo.


Jakub D.

Občas mohol rozprávať pomalšie, zvlášť pri dlhších frázach, priebežné testy mohli byť tiež dlhšie. Pri záverečnom teste chýba spätná väzba: neviem kde som urobil chyby. Niektoré výrazy mohli byť aj na obrazovke, pridané mohli byť aj praktické ukážky, či simulácie na okamžité precvičenie rozhovoru v praxi. Zišli by sa aj titulky, ak človek práve nemôže počúvať a stačí mu len text na učenie. Inak sa mi páči, že je kurz vcelku obsiahly v tak krátkom čase, čo môže vyhovovať skôr ľuďom, ktorí telefonickú nemčinu už používajú a len chcú zlepšiť niektoré frázy.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.