Fotografování pro každého: dobrá fotka foťákem i mobilem

Nejprodávanější

Kurzem provází  Tomáš Třeštík

Při focení se nemusíte tolik trápit technikou, jde o to si to užít. Fotka je hlavně o příběhu. Naučte se od profesionálního fotografa klíčové postupy při focení a tipy, jak na dobrou fotku, ať už budete fotit mobilem nebo foťákem. Celý popisek

1 390 Kč s DPH

Celková délka

55 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Fotografové jsme vlastně všichni. Každý občas vezme do ruky mobil a vyfotí něco doma, v práci, na dovolené. Nicméně fotky děláme často velmi intuitivně bez toho, abychom o nich nějak moc přemýšleli. A to je často škoda. Stačí si pohlídat pár věcí, začít o fotce trochu přemýšlet a výsledek může být o mnoho lepší.

Kurz vám dá dobré základy, abyste dělali lepší fotky mobilem nebo foťákem. Naučíte se, jaké nejdůležitější věci na fotce pohlídat. Poznáte základy kompozice, práce se světlem a fotografování různých typů snímků v různých situacích. Dozvíte se, jak fotit portréty, přírodu nebo každodenní život. Porozumíte základním nastavené pro dosažení dobré fotky a základní postprodukční úpravy fotky.

Lektor Tomáš Třeštík je profesionální fotograf. V kurzu vše vysvětluje na (téměř stovce) svých fotografií, nabízí tedy inspirace i pro vaše další focení. 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Tomáš Třeštík

fotograf

Tomáš je fotograf a kameraman. Věnuje se především portrétní fotografii a reklamě, takže spolupracuji s časopisy, reklamními agenturami a s dalšími klienty. Baví ho fotit i běžný život ve městě, reportáže, dokumentární cykly, fotím hodně i a na cestách. Jeho nejdelší projekt je série portrétů známých i zcela neznámých lidí na balkoně jeho bytu. Pracuje na něm přes deset let a za tu dobu takto nafotil tisíce lidí. Vystudoval katedru fotografie na pražské FAMU. V současnosti učí novou generaci fotografů jako vedoucí oboru fotografie na Akademii Michael a na Vysoké škole kreativní komunikace.

 

 

Hodnocení kurzu

95 %

556 hodnocení
453x
82x
18x
2x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lenka T.

Kurz fajn, príjemný hlas pána fotografa. Keďže fotím len mobilom, chýbalo mi viac obsahu zameraného na tento druh fotenia. Môj dojem je, že fotoaparát dostal viac priestoru.


Radovan Pokorný

Dobře použitelné informace, hezky podané.


Veronika M.

naprosto super. krásně vysvětleno s ukázkami fotek.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.