Gamifikace: Jak využít hru a herní prvky v byznysu

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Oliver Šimko

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
57 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Čím to je, že nás hry baví? Můžeme se díky hernímu designu naučit dělat lepší produkty, příjemnější služby či zdravější firemní kulturu? Odpověď nabízí koncept gamifikace. Odhalte její potenciál.

V kurzu si osvojíte

Design Gamifikace

Pokud bychom měli najít univerzální koncept, kterým se dnes měří úspěšnost, angažovanost by obsadila přední příčky. Všichni bychom chtěli mít více angažovaných zaměstnanců, uživatelů či byznys partnerů. A pokud jde o motivování lidí, málokteré odvětví tomu rozumí lépe, než herní průmysl. Gamifikace je koncept, který přenáší potenciál herního designu do reálného světa. Tento kurz vám ukáže, co gamifikace dokáže, jaké jsou její principy a na co se zaměřit, když se rozhodnete využít její potenciál ve vašem byznysu.

Co se v kurzu naučíte:

  • Pochopíte, proč nás hry baví a jak to využít v reálném životě.
  • Poznáte základní pravidla a techniky gamifikace
  • Naučíte se dívat na své výzvy optikou herního designéra
  • Zjistíte, že gamifikace neznamená jen digitální řešení
  • Poznáte, jak gamifikace pracuje s naší motivací
  • Porozumíte, jak může gamifikace pomoci při řešení vašich výzev

Komu je kurz určený:

  • Kurz je určen pro všechny řídící pracovníky, HR profesionály, L & D specialistů, produktovým nebo UX designérům.

Osnova kurzu

Oliver Šimko

Oliver Šimko

Gamifikační designer a zakladatel studia Luducrafts

Oliver založil a zastává roli hlavního designera v Luducrafts - gamifikační studio, které vyvíjí na míru šité číst víceřešení postavené na principech herního designu, behaviorálních věd a metodiky design myšlení. Od roku 2014 má Luducrafts na kontě desítky projektů pro nadnárodní společností a také lokálních hráčů.

Všechny kurzy lektora Oliver Šimko

Hodnocení kurzu

95 %

65 hodnocení
52x
10x
3x
0x
0x

Jan P.

Malé mezi úkoly s bonusy jsou krásným příkladem jak využít Gamifikaci - prostě geniální

Reakce lektora:

“Dakujem krasne za recenziu! Som rad ze sa kurz pacil a nasli ste v nom aj schovanu gamifikaciu :)“


Klára M.

Obsah kurzu se mi moc líbil. Ve výrobním závodu není lehké vymyslet smysluplnou gamifikaci, ale zkusím se nad tím zamyslet. Potřebovali bychom totiž trochu zapracovat nad podpořením motivace zaměstnanců. Kurz mě nakopl k přemýšlení nad novým nástrojem. Děkuji. Hezký den

Reakce lektora:

“Skvele! Som rad ze sa Vam kurz pacil a budem drzat palce. :)“


Dušan H.

super, bolo to veľmi podnetné a inšpiratívne. Ďakujem

Reakce lektora:

“Dakujem velmi pekne za recenziu!“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.