Gamifikace: Jak využít hru a herní prvky v byznysu

i v audio verzi

Kurzem provází Oliver Šimko Slovensky

Co se v kurzu naučíte

Čím to je, že nás hry baví? Můžeme se díky hernímu designu naučit dělat lepší produkty, příjemnější služby či zdravější firemní kulturu? Odpověď nabízí koncept gamifikace. Odhalte její potenciál.

V kurzu si osvojíte

Pokud bychom měli najít univerzální koncept, kterým se dnes měří úspěšnost, angažovanost by obsadila přední příčky. Všichni bychom chtěli mít více angažovaných zaměstnanců, uživatelů či byznys partnerů. A pokud jde o motivování lidí, málokteré odvětví tomu rozumí lépe, než herní průmysl. Gamifikace je koncept, který přenáší potenciál herního designu do reálného světa. Tento kurz vám ukáže, co gamifikace dokáže, jaké jsou její principy a na co se zaměřit, když se rozhodnete využít její potenciál ve vašem byznysu.

Co se v kurzu naučíte:

  • Pochopíte, proč nás hry baví a jak to využít v reálném životě.
  • Poznáte základní pravidla a techniky gamifikace
  • Naučíte se dívat na své výzvy optikou herního designéra
  • Zjistíte, že gamifikace neznamená jen digitální řešení
  • Poznáte, jak gamifikace pracuje s naší motivací
  • Porozumíte, jak může gamifikace pomoci při řešení vašich výzev

Komu je kurz určený:

  • Kurz je určen pro všechny řídící pracovníky, HR profesionály, L & D specialistů, produktovým nebo UX designérům.

Osnova kurzu

Oliver Šimko

Oliver Šimko

Gamifikační designer a zakladatel studia Luducrafts

Oliver založil a zastává roli hlavního designera v Luducrafts - gamifikační studio, které vyvíjí na míru šité číst víceřešení postavené na principech herního designu, behaviorálních věd a metodiky design myšlení. Od roku 2014 má Luducrafts na kontě desítky projektů pro nadnárodní společností a také lokálních hráčů.

Všechny kurzy lektora Oliver Šimko

Hodnocení kurzu

92 %

125 hodnocení
88x
26x
11x
0x
0x

Andrey M.

Super


Jan Kryštof

Skvěle zpracovaný kurz!

Reakce lektora:

“Wohoo 🎉 vďaka za priaznivú recenziu! 🙂“


Barbora B.

Velmi zajímavé a dobře zpracované téma. Moc díky za poskytnutí, určitě se inspiruji. 👍

Reakce lektora:

“Vďaka moc za recenziu, teší ma, ak náš kurz dokázal inšpirovať! 💪“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
57 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup