Gamifikace: Jak využít hru a herní prvky v byznysu

Kurzem provází  Oliver Šimko

Vhodné k poslechu

Čím to je, že nás hry baví? Můžeme se díky hernímu designu naučit dělat lepší produkty, příjemnější služby či zdravější firemní kulturu? Odpověď nabízí koncept gamifikace. Odhalte její potenciál. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

57 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Pokud bychom měli najít univerzální koncept, kterým se dnes měří úspěšnost, angažovanost by obsadila přední příčky. Všichni bychom chtěli mít více angažovaných zaměstnanců, uživatelů či byznys partnerů. A pokud jde o motivování lidí, málokteré odvětví tomu rozumí lépe, než herní průmysl. Gamifikace je koncept, který přenáší potenciál herního designu do reálného světa. Tento kurz vám ukáže, co gamifikace dokáže, jaké jsou její principy a na co se zaměřit, když se rozhodnete využít její potenciál ve vašem byznysu.

Co se v kurzu naučíte:

  • Pochopíte, proč nás hry baví a jak to využít v reálném životě.
  • Poznáte základní pravidla a techniky gamifikace
  • Naučíte se dívat na své výzvy optikou herního designéra
  • Zjistíte, že gamifikace neznamená jen digitální řešení
  • Poznáte, jak gamifikace pracuje s naší motivací
  • Porozumíte, jak může gamifikace pomoci při řešení vašich výzev

Komu je kurz určený:

  • Kurz je určen pro všechny řídící pracovníky, HR profesionály, L & D specialistů, produktovým nebo UX designérům.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Oliver Šimko

Gamifikační designer a zakladatel studia Luducrafts

Oliver založil a zastává roli hlavního designera v Luducrafts - gamifikační studio, které vyvíjí na míru šité řešení postavené na principech herního designu, behaviorálních věd a metodiky design myšlení. Od roku 2014 má Luducrafts na kontě desítky projektů pro nadnárodní společností a také lokálních hráčů.

Hodnocení kurzu

91 %

170 hodnocení
115x
36x
17x
0x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lukaš H.

Najlepsia vec aku som na seduu zatial absolvoval.


David H.

:)


Vladimír K.

Zaujímavý kurz, človek si ani neuvedomuje, koľko gamifikácie je v bežnom živote. Na skutočnosť, že sa jedná o slovenský kurz, je vo videách až príliš anglických slov. Ďakujem.

Reakce lektora:

“Dobry den, dakujem krasne za recenziu, mate pravdu, tej anglictine sa pri tejto teme nedalo tak lahko vyhnut, ale posnazim sa tuto temu "poslovenstit". :)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.