Gmail - buďte pánem své pošty

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Minář

Máte hodně emailů? Ztrácíte se v nich a nebaví vás? Naučte se Gmail používat tak, aby i stovky mailů denně byl čajíček.

890 Kč s DPH

Celková délka

59 min

Počet lekcí

28

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Gmail je momentálně nejpoužívanější řešení pro práci s poštou (léto 2019, podíl 28%). Ať již ve variantě zdarma (adresa ve tvaru něco@gmail.com) nebo jako součást firemního balíku Google Workspace, kde máte poštu na vlastní doméně.

Pavel Minář vám v tomto kurzu ukáže, jak používá Gmail více než 19 let. Jak pro soukromé účely, tak i pro své podnikání. Ukážeme si, jak se neztratit v záplavě emailů, automatizovat Gmail, aby se některé emaily vyřešily samy nebo aby Gmail sám poznal, která zpráva je důležitá a která tolik nehoří.

V kurzu se naučíte:

  • Jak pracovat se štítky a vnořenými štítky, abyste měli v emailech pořádek
  • Jak vypíchnout díky Prioritní poště emaily, které nesmí zapadnout
  • Jak automaticky označovat emaily, které jsou pro vás důležité (např. od šéfa, manželky nebo VIP klienta).
  • Jak funguje tzv. Zero inbox - vyřízené emaily nemusí strašit v doručené poště
  • Jak pracovat s Gmailem bez internetu

Kurz je určený pro:

  • Pro všechny, kteří dostávají více jak 5 emailů denně a jejichž nejoblíbenější činností NENÍ vyřizování pošty.
  • Každého, kdo by rád zkrotil Gmail tak, aby pracoval za něj - např. automaticky označil důležité zprávy, roztřídil došlé zprávy do kolonek klienti, soukromé, administrativa, apod.
  • Pro bývalé uživatele Outlooku, kteří přešli na Gmail a jsou z něj rozladěni - vsadím se s vámi, že se vám po tomto kurzu již po Outlooku nebude stýskat.

Doplňkové odkazy ke kurzu:

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Minář

IT konzultant se specializací na Google Workspace

Pavel je freelancer, který se specializuje na implementace Google Workspace do firem. Momentálně (léto 2019) spravuje Google Workspace 329 firmám - hlídá, aby vše klapalo a zároveň školí zaměstnance těchto firem, aby dokázali vytěžit maximum z Gmailu, Google Kalendáře, Disku a dalších aplikací z balíku Google Workspace. Má za sebou 490 školení a jeho kurzy prošlo 4726 účastníků. Více se o Pavlovi dozvíte na www.minar.cz.

Hodnocení kurzu

95 %

336 hodnocení
274x
51x
9x
1x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Richard S.

Skvělé, poučné, podnětné! Gmail jsem si zamiloval už před časem a díky výborně připravenému kurzu pana Pavla Mináře s ním pracuji ještě raději a těším se na další používání. Spoustu věcí (inspirace pro štítky, hvězdičky, vlaječky) jsem si nastavil podle něj.


Alena K.

Spousta vychytávek, co jsem neznala.


Vladimír L.

Užitečné.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.