Google Kalendář - organizace času a plánování

Co se v kurzu naučíte

Google Kalendář není jen pouhá náhrada papírového kalendáře. Pojďme se podívat, jak ho využít na práci v týmu, rodinné plánování nebo jako tréninkový deník. Protože co není v kalendáři, to se nestane!

V kurzu si osvojíte

Víte o tom, že společně s emailovým účtem Gmail získáváte také další aplikace? Třeba Google Kalendář, který vám velmi zjednoduší organizování času, plánování schůzek (dokáže například zjistit, kdy má váš kolega čas) nebo pohlídá vaše návyky (např. pravidelné cvičení). Jedná se o cloudovou službu - svůj kalendář budete mít k dispozici kdekoliv a na libovolném zařízení (počítač, tablet, telefon).

Celý kurz se nese v duchu pravidla “Co není v kalendáři, to se nestane” a kromě klasického plánování svého času se podíváme i na některé netradiční využití Google Kalendáře. Pavel Minář vám například ukáže, jak sdílí s manželkou kalendář svých dcer a i když je roztržitý ajťák, nezapomene už nikdy vyzvednout dcerky z kroužků. Podíváme se také na to, jak vytvořit veřejný kalendář, který Pavlovi neskutečně usnadňuje plánování schůzek s klienty.

V kurzu se naučíte:

  • Používat Google Kalendáře k plánování času
  • Organizovat schůzky tak, že na jedno kliknutí zjistíte, kdy mají kolegové čas
  • Jak používat Google Kalendář nejen v práci, ale i v soukromí (školní akce dětí, kroužky, …)
  • Jak využít kalendář jako úkolovník
  • Jak zvládnout návyky (odnaučení kouření, pravidelný sport, …).

Kurz je určený pro:

  • Pro všechny, kteří chtějí využít Google Kalendář naplno 
  • Pro všechny, kteří nechtějí v hlavě držet termíny schůzek
  • Pro všechny, kteří spolupracují s více lidmi (kolegové, klienti, …)
  • Pro všechny, kterým přestává stačit papírový kalendář
  • Pro všechny, kteří nestíhají, mají toho prostě moc a chtějí to změnit

Doplňkové odkazy ke kurzu:

Osnova kurzu

Pavel Minář

Pavel Minář

IT konzultant se specializací na Google Workspace

Pavel je freelancer, který se specializuje na implementace Google Workspace do firem. Momentálně (léto 2019) spravuje Google Workspace 329 firmám - číst vícehlídá, aby vše klapalo a zároveň školí zaměstnance těchto firem, aby dokázali vytěžit maximum z Gmailu, Google Kalendáře, Disku a dalších aplikací z balíku Google Workspace. Má za sebou 490 školení a jeho kurzy prošlo 4726 účastníků. Více se o Pavlovi dozvíte na www.minar.cz.

Všechny kurzy lektora Pavel Minář

Hodnocení kurzu

96 %

244 hodnocení
201x
37x
5x
1x
0x

Marek P.

Výborný kurz. Doteraz som Google kalendár takmer nepoužíval. Odteraz už môžem klasický diár vyhodiť.


Jana P. A.

Za mě: užitečné
Pro uživatele, kteří začínají s google kalendářem tento kurz mnohým ušetří spoustu tápaní a času.
Pro mě konkrétně tento kurz byl přínosem, kdy mě zorientoval ve více kalendářích a jejich užitku pro mě.


Lucie H.

Rychlý, stručný s užitečnými radami.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
34 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup