Google Tag Manager

Kurzem provází  André Heller

Google Tag Manager je nástroj na správu marketingových kódů, který aktuálně zažívá velikou expanzi. Objevte a pochopte jeho funkcionalitu, naučte se jeho základy a posuňte se krok dále v online marketingu. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:11 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kurz vám objasní jednu z mnoha částí online marketingu a webové analytiky. Google Tag Manager je neuvěřitelně komplexní nástroj, se kterým se dá dělat spousta zázraků, ale také spousta škody. Při troše nepozornosti se s ním dá za deset minut kompletně sestřelit web. Naopak, když se ho naučíte dobře ovládat, tak už vám žádný vývojář se slovy “to nejde” nebude stát v cestě.

Kurz je vhodný pro naprosté začátečníky a velmi mírně pokročilé, kteří GTM znají, ale moc v něm zatím nepracovali. Nezáleží na tom, zdali jste markeťák, analytik, webmaster, vývojář nebo manažer. Všichni si zde přijdou na své.

Po absolvování tohoto kurzu budete znát základní principy a nástroje a budete schopni si sami bez problému a hlavně bezpečně naklikat jednoduché měřicí kódy.

V jednotlivých lekcích se postupně naučíte:

  • Základní funkcionalitu a principy

  • Rozhraní nástroje

  • Publikaci jednoduchého kódu

  • Podrobnější vysvětlení tagů, triggerů a proměnných

  • Vysvětlení verzování a publikace

  • Ladění (debugging) - Bezpečné otestování měření

  • Best practices pro zvýšení efektivity práce

  • Základní vysvětlení principů pokročilejšího měření
Celý popisek
Lektoři kurzu
André Heller

Webový analytik a konzultant

André Heller vede oddělení webové analytiky v analytické a konzultační společnosti Medio Interactive. Je zkušený lektor číst vícea přednášející a od roku 2016 také oficiální Google Partners Certified Trainer. Specializuje se hlavně na vývoj a implementaci analytických nástrojů na velkých složitých webech. Má hluboké znalosti Google Analytics a zejména Google Tag Manageru, který také školí v rámci školicí agentury Medio Akademie. Příležitostně píše blog o webové analytice a Google Tag Mangeru na svém webu www.andreheller.cz

Hodnocení kurzu

96 %

38 hodnocení
33x
3x
1x
1x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Stanislav Puffler

Už s GTM pár měsíců pracuji a tohle mi rozšířilo obzory ve věcech, které jsem dosud neznal. Ideální start pro další pokročilejší studium eventů, datových vrstev, integrace do GA4 atd.


Pavlína Šeblová

Krásně vysvětleno od skutečného profíka. Jako začátečníkovi mi to velmi pomohlo k zorientování se v pojmech a funkcích GTM. Malou nevýhodou je, že se v kurzu používá starší verze GTM, chtělo by to aktualizovat, a to i odkazy na další zdroje studia.


Miša Jarošová

Dobrý. Ale bude potřeba pokračovat :)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.