Google Tag Manager

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází André Heller

Cena: 890 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
1:11 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Google Tag Manager je nástroj na správu marketingových kódů, který aktuálně zažívá velikou expanzi. Objevte a pochopte jeho funkcionalitu, naučte se jeho základy a posuňte se krok dále v online marketingu.

Kurz vám objasní jednu z mnoha částí online marketingu a webové analytiky. Google Tag Manager je neuvěřitelně komplexní nástroj, se kterým se dá dělat spousta zázraků, ale také spousta škody. Při troše nepozornosti se s ním dá za deset minut kompletně sestřelit web. Naopak, když se ho naučíte dobře ovládat, tak už vám žádný vývojář se slovy “to nejde” nebude stát v cestě.

Kurz je vhodný pro naprosté začátečníky a velmi mírně pokročilé, kteří GTM znají, ale moc v něm zatím nepracovali. Nezáleží na tom, zdali jste markeťák, analytik, webmaster, vývojář nebo manažer. Všichni si zde přijdou na své.

Po absolvování tohoto kurzu budete znát základní principy a nástroje a budete schopni si sami bez problému a hlavně bezpečně naklikat jednoduché měřicí kódy.

V jednotlivých lekcích se postupně naučíte:

  • Základní funkcionalitu a principy

  • Rozhraní nástroje

  • Publikaci jednoduchého kódu

  • Podrobnější vysvětlení tagů, triggerů a proměnných

  • Vysvětlení verzování a publikace

  • Ladění (debugging) - Bezpečné otestování měření

  • Best practices pro zvýšení efektivity práce

  • Základní vysvětlení principů pokročilejšího měření

Osnova kurzu

Základní seznámení
Rozhraní a nastavení
Best practise a pokročilé triky
Závěrečné shrnutí a test

10.  Závěr

1:59


Celková délka videí
1:11 hod
André Heller

André Heller

Webový analytik a konzultant

André Heller vede oddělení webové analytiky v analytické a konzultační společnosti Medio Interactive. Je zkušený lektor číst vícea přednášející a od roku 2016 také oficiální Google Partners Certified Trainer. Specializuje se hlavně na vývoj a implementaci analytických nástrojů na velkých složitých webech. Má hluboké znalosti Google Analytics a zejména Google Tag Manageru, který také školí v rámci školicí agentury Medio Akademie. Příležitostně píše blog o webové analytice a Google Tag Mangeru na svém webu www.andreheller.cz

Všechny kurzy lektora André Heller

Hodnocení kurzu

96 %

36 hodnocení
31x
3x
1x
1x
0x

Miša Jarošová

Dobrý. Ale bude potřeba pokračovat :)


Ladislav Klimek

Pěkně učasané, vysvětleno srozuimtelně, jasné. Like :-)


Drahoslav Kaňok

Skvělý úvod do problematiky GTM ... Uvítal bych ukázky pokročilejších nastavení nejpoužívanějších měřících skriptů ...

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.