Hackněte svou hlavu!

i v audio verzi i v audio verzi

Kurzem provází Ján Markoš Slovensky

Cena: 990 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 495 Kč s DPH

Platí do 3. 10. 2022

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
57 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Chcete lépe využívat svůj potenciál svého mozku? Šachový velmistr vám ukáže, jak se vyhnout nejčastějším chybám, kterých se naše hlava nevědomky dopouští.

Také si říkáte, proč se tak často a neústupně hádají chytří lidé, kteří mají ve skutečnosti hodně společného? Baví vás pozorovat a přemýšlet nad tím, proč se lidé často neshodnou, když objektivní fakta jsou tak jasná? Stává se vám často, že se navenek přidáte k názoru většiny, ač sami máte jiný náhled na věc? Pusťte si kurz plný poutavých příběhů, které v konverzacích zažíváte i vy (jen o tom možná zatím nevíte). Současnými vědeckými poznatky o chybách v našem myšlení vás provede šachový velmistr Ján Markoš, pro kterého je krocení vlastního myšlení klíčem ke sportovnímu úspěchu.

V kurzu se naučíte:

  • Proč i v analyticky smýšlejících firmách emoce často vyhrávají nad jasnými fakty a čísly.
  • Přichytit svůj vlastní mozek, když se vás v komunikaci a rozhodování snaží ošálit.
  • Rozeznávat u sebe i druhých nedokonalosti mozku, které zásadně ovlivňují naši interakci.
  • Používat účinné strategie, které tyto nedokonalosti vykompenzují. 
  • S odstupem pochopit a poučit se ze svého uvažování a rozhodování v minulosti.

Kurz je určen pro:

  • každého, kdo se v práci rozhoduje pod tlakem
  • každého, kdo chce využívat plný potenciál svého mozku
  • manažery, tým lídry
  • každého, koho baví pozorovat a analyzovat vzorce lidského chování a komunikace

Osnova kurzu

Ján Markoš

Ján Markoš

šachový velmistr a lektor kritického myšlení

Ján Markoš je šachový velmistr, bývalý juniorský mistr Evropy a bývalý nejlepší slovenský šachista. Je číst vícetaké autorem bestselleru Sila rozumu v bláznivej dobe o kritickém myšlení, jako i dalších knih o šachu a rozhodování. Nejnovější z nich nazvaná Medzi dobrom a zlom se soustřeďuje na etiku v rozhodování. V Akadémii kritického myslenia se Ján věnuje lektorování firem a organizací.

Všechny kurzy lektora Ján Markoš

Hodnocení kurzu

93 %

244 hodnocení
177x
51x
15x
1x
0x

Helena A.

Příjemný přednes doplněný konkrétními příklady.

Reakce lektora:

“Ďakujem pekne!“


Milan L.

Perfektny a zrozumitelny kurz, doplneny o prakticke a lahko pochopitelne priklady. Len tak dalej Janko.

Reakce lektora:

“Ďakujem!“


Jana H.

veľmi podnetný kurz

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.