Hledání životní rovnováhy

i v audio verzi

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
46 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Život je jako sirka. Když zápalka vyhoří, zmizí světlo, kterým pomáhá. Když ji sfouknete předčasně, nevyčerpáte záměr, ke kterému byla stvořena. Inspirujte se, jak jak v životě najít zdravý balanc.

Martina Viktorie Kopecká je farářka. Je také psychoterapeutka a má za sebou pracovní zkušenost z nadnárodní korporace. Svou první bibli si koupila až během studií teologie, do té doby se řadila mezi nevěřící.  

V kurzu se s vámi podělí o svůj náhled na život. Nečekejte strohé kázání o tom, jak byste měli žít. Spíš upřímnou zpověď člověka, který ví, jaké to je čelit představám ostatních o tom, jak žít svůj život. Jaké to je stát se díky Star Dance miláčkem publika, ale také ocitat se pod palbou kritiky. Jako žena-duchovní ví, jaké to je působit v oboru, ve kterém panují silné představy o tom, kdo je pro něj vhodným kandidátem. 

Martina Viktorie Kopecká se ve své práci setkává s lidmi jako jste vy: Z různých rodin, s odlišnými životními zkušenostmi, radostmi a trápeními. Vždy však s touhou žít život co nejlépe, nebo aspoň jak se momentálně dá. V kurzu čerpá z jejich, především ale ze svého příběhu.  

V kurzu od Martiny Viktorie Kopecké uslyšíte:

  • Nechat věci dít se. Jak se i jí, jako velmi aktivnímu člověku, nakonec vyplácí přehnaně na věci netlačit.
  • Měla bys, neměla bys… Jak se jí daří vypořádat se s představami a předsudky veřejnosti, jak by se měla (nebo neměla) jako žena a farářka chovat. 
  • Hospodin posral Álona. Jak a proč se naučila být více autentická, i za cenu nedokonalosti a možných trapasů. 
  • Nehodnoť lidi. Jak se díky kritice jejího působení ve Star Dance naučila reagovat na zraňující komentáře a co si díky nim uvědomila.
  • Kdo vyhoří, nesvítí. Že i faráři čelí zahlcenosti a vyhoření, a co jí pomáhá držet množství povinností a příležitostí na uzdě.  
  • I farář je jen člověk. Že i ona si dopřává zážitky a malé neřesti a proč totéž radí i vám. 
  • Skutečně prožít chvíli. Jak pomáhá lidem, aby si důležité životní okamžiky skutečně uvědomovovali a na dlouho ukotvili. 

Osnova kurzu

Martina Viktorie Kopecká

Martina Viktorie Kopecká

duchovní

Nejprve jsem zvolila umírněnou cestu kariéry v nadnárodním korporátu, která mě naštěstí brzy přestala bavit. Trvalo to pak číst víceještě tři roky, než jsem si podala přihlášku na teologii. V roce 2011 jsem přijala křest a pak všechno šlo v podstatě samo. V práci už se to nedalo vydržet a tak jsem podala výpověď. O měsíc poté přihlášku k dalšímu studiu (psychologie, speciální pedagogika). Dostudovala jsem postupně všechny vybrané obory, notně vyčerpána.  Mým prvním působištěm byl kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, kde jsem jednou nohou a srdcem do dneška. Od konce roku 2014 zastupuji Církev československou husitskou ve Světové radě církví (World Council of Churces) a předsedám jednomu z jejích poradních orgánů (ECHOS).

Všechny kurzy lektora Martina Viktorie Kopecká

Hodnocení kurzu

96 %

234 hodnocení
196x
30x
7x
1x
0x

Miroslav Pergl

Výborné. Děkuji


Sabina Š.

Moc děkuji, moc pěkný kurz,


Katarina S.

Úžasné...

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.