Hodnotový leadership očima spoluzakladatele humanitární organizace

Nejprodávanější

Kurzem provází  Šimon Pánek

Vhodné k poslechu

Leadership se nenaučíte za týden nebo za měsíc. Člověk k němu musí dojít po své vlastní cestě. Nechte se provokovat, motivovat a inspirovat k přemýšlení a práci se sebou samými od zakladatele největší neziskové organizace ve střední Evropě. Celý popisek

1 690 Kč s DPH

Celková délka

52 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Polské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Co to vlastně znamená leadership? Je to vedení, vůdcovství nebo náčelnictví? Sám si postupně uvědomil, jak velkou odpovědností je schopnost vést ostatní. A také to, že leader se neustále učí s tímto darem zacházet, řídit své schopnosti a sebe, a to je cesta – naučit se, jak vědomě vést, delegovat, motivovat jinak než finančně, řídit. 

Tento kurz vám nabízí pohled na vedení lidí od člověka, který vyznává přirozený, na hodnotách a osobním příkladu postavený leadership, který věří, že potenciál lidí se projevuje v prostředí, kde mají prostor, podporuje jejich aktivitu a kreativitu, buduje loajalitu a stabilitu, vztah ke smyslu práce, teamu i organizaci, a že ukazovat směr je důležitější a úspěšnější než detailně řídit. 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Šimon Pánek

Spoluzakladatel a ředitel humanitární organizace

Šimon Pánek začínal s pomocí do válečných oblastí jako dobrovolník a dobrodruh. Stal se studentským vůdcem v roce 89, který místo politiky či podnikání věnoval svoji energii do budování „továrny na dobro“ jak je Člověk v tísni někdy nazýván. Postupně vybudoval dnes největší humanitární organizace ve střední Evropě, která se z party kamarádů stala neziskovou mezinárodní „firmou“ s téměř dvěma tisíci zaměstnanci a rozpočtem blízko 2,5 miliardám korun.

 

Hodnocení kurzu

95 %

1 507 hodnocení
1185x
253x
55x
9x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Alena Chadimová

Skvělé, doporučuji


Ondřej S.

Kurz misty znel jako zivotopisne vypraveni, ale byly tam prinosne myslenky a dobre lektor se poslouchal.


Jitka B.

Velmi inspirativní kurz.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.