Hodnotový leadership očima spoluzakladatele humanitární organizace

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Šimon Pánek

Cena: 1 490 Kč s DPH

Sleva -50 %: 745 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
52 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Leadership se nenaučíte za týden nebo za měsíc. Člověk k němu musí dojít po své vlastní cestě. Nechte se provokovat, motivovat a inspirovat k přemýšlení a práci se sebou samými od zakladatele největší neziskové organizace ve střední Evropě.

Co to vlastně znamená leadership? Je to vedení, vůdcovství nebo náčelnictví? Sám si postupně uvědomil, jak velkou odpovědností je schopnost vést ostatní. A také to, že leader se neustále učí s tímto darem zacházet, řídit své schopnosti a sebe, a to je cesta – naučit se, jak vědomě vést, delegovat, motivovat jinak než finančně, řídit. 

Tento kurz vám nabízí pohled na vedení lidí od člověka, který vyznává přirozený, na hodnotách a osobním příkladu postavený leadership, který věří, že potenciál lidí se projevuje v prostředí, kde mají prostor, podporuje jejich aktivitu a kreativitu, buduje loajalitu a stabilitu, vztah ke smyslu práce, teamu i organizaci, a že ukazovat směr je důležitější a úspěšnější než detailně řídit. 

Osnova kurzu

Šimon Pánek

Šimon Pánek

Spoluzakladatel a ředitel humanitární organizace

Šimon Pánek začínal s pomocí do válečných oblastí jako dobrovolník a dobrodruh. Stal se studentským vůdcem v roce 89, číst vícekterý místo politiky či podnikání věnoval svoji energii do budování „továrny na dobro“ jak je Člověk v tísni někdy nazýván. Postupně vybudoval dnes největší humanitární organizace ve střední Evropě, která se z party kamarádů stala neziskovou mezinárodní „firmou“ s téměř dvěma tisíci zaměstnanci a rozpočtem blízko 2,5 miliardám korun.  

Všechny kurzy lektora Šimon Pánek

Hodnocení kurzu

95 %

769 hodnocení
611x
120x
30x
4x
4x

Václav Kovář

Výborný scénář kurzu- Šimon Pánek je výborný řečník a působil naprosto přesvědčivě. Pro mě velká inspirace a vzor.

Reakce lektora:

“Děkuji Vám, osobně mám za to, že (pokud tedy nedojde k nějakému úplnému obratu ve vývoji Světa a v osudu Evropy) tak jiné vedení než jen tlak na rostoucí výkon, výsledky a čísla je nutná budoucnost, ale uvidíme !“


Zdeněk H.

Skvělý kurz.


Tomáš Adámek

Perfektní kurz. Bez manažerských kudrlinek, bez zbytečných a prázdných slov. Bylo zajímavé, jak mi některá v managementu hojně nadužívaná slova (např. výzva) dávala úplně jiný smysl, když o nich mluvil pan Pánek. Pro mě byla nejpřísnější myšlenkou teze, že bez pokory nelze být skutečně sebevědomý. Moc děkuji. Tomáš Adámek

Reakce lektora:

“dobrý den a děkuji, já to mám celé od začátku z praxe a navíc z organizace, kde se na jakékoli řeči navíc moc nedá, naopak :)“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.