Home Office 2.0: jak být efektivní při práci na dálku?

Nejprodávanější

Kurzem provází  Barbora Vacková a GrowJOB

Vhodné k poslechu

Jak pracovat z domova, abyste byli produktivní a neskončili v propasti neefektivity, nesoustředěnosti a špatného pocitu?

990 Kč s DPH

Celková délka

1:04 hod

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Práce z domova má své výhody i nevýhody, se kterými se musí člověk naučit fungovat. Home office vám dává více volnosti, ušetřeného času na cestování do zaměstnání. Je však potřeba si práci z domova dobře nastavit. Jak si naplánovat denní režim, vytvořit dobré návyky a upravit prostředí kolem sebe, které bude vaši produktivitu a efektivitu posilovat? Společně se na kurzu zaměříme na zvládnutí různorodých výzev, které s sebou tento způsob práce přináší.

Kurz je určený pro:

  • začínající, pro které je práce na dálku novou zkušeností a rádi by se co nejrychleji zorientovali, aby hned v počátcích nesklouzli do propasti neefektivity
  • příležitostné pracovníky z domu, pro které je to příjemný benefit a rádi by si udrželi pracovní morálku stejně jako v kanceláři.
  • zkušené, kteří pracují z domu dlouhodobě a na vlastní kůži poznali různorodé negativní výzvy, které se s prací z domu pojí. O to mají silnější motivaci se s nimi popasovat a dozví se konkrétní tipy a nástroje, jak na to.

V kurzu se naučíte:

  • jak si udržet pracovní morálku, osobní disciplínu a zvládnout udělat z úkolů vše, co je třeba
  • Jak si vytvořit správné pracovní a odpočinkové návyky?
  • Jak udržet svou pozornost, když máte kolem sebe různorodá lákadla (např. sociální sítě)?
  • Jak zabráníte pocitu izolace a vyhoření?
  • Jak řešit otázky motivace, překonat odpor k práci či se naopak vyvarovat přepracování a následného vyhoření?
  • Jak efektivně odlišovat pracovní a osobní život při práci z domova

„Za třicet let, až technologie pokročí ještě dál, nebudou lidé při pohledu do minulosti vůbec chápat, proč kdy existovaly kanceláře.“ – Richard Branson, zakladatel Virgin Group

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Barbora Vacková

Konzultantka a lektorka osobního rozvoje & leadership ve vzdělávacím institutu Growjob

Barbora je 9 let konzultantka a lektorka v GrowJOB, kde vede brněnskou pobočku. Kurzy o efektivitě a osobním rozvoji Konec prokrastinace, budování otevřenějšího pracovního prostředí a hodnotovém leadershipu, vedla pro Českou televizi, Akademii věd ČR, Lékaře bez Hranic, Top4sport, Siemens, Unicredit aj. V roce 2014 založila konference Leadership Praha a Brno. V Brně ji organizuje pro stovky lidí.


 


GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.

Hodnocení kurzu

89 %

875 hodnocení
560x
204x
73x
17x
21x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lucie P.

Určitě vnímám jako dobrou radu nezapominat na sebe, nastavit si čas od-do a dělat přestávky + interakce s kolegy😉za mě určitě dost zajímavých informací. Děkuji


Kateřina A.

příjemné vystupování, pochopitelný postup, výstižné body k zapamatování, moderní přístup


Martina P.

efektívne spracované školenie

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.