Home office a sebedisciplína

Cena: zdarma

Počet lekcí:
8
Celková délka videí:
18 min
Spustit kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Ukočírujte svou produktivitu a sebedisciplínu i z domu, s dětmi a psem za zády a kolegy daleko.

V kurzu si osvojíte (nebo si připomenete) základní a jednoduché tipy a metody sebeřízení, produktivity a organizace času, které platí, nejen když neplánovaně pracujete na sto procent z domova.

Kurz je praktický, plný konkrétních tipů, vedeny s nadhledem a vědomím, že i přes veškeré plány a disciplínu se práce ne vždy odvíjí, jak jste si do kalendáře nebo na papír naplánovali.

V době karantény pro nás v týmu Seduo.cz bylo přednější se na dálku spojit s lektory a přinést vám aktuální téma raději rychle, než graficky a zvukově učesané, jak jste běžně zvyklí. Lektoři natáčeli v domácích podmínkách: My jim za jejich rychlost a flexibilitu děkujeme, vy omluvte nižší zvukovou a obrazovou kvalitu. Děkujeme.

Osnova kurzu

Všechny lekce jsou přístupné
Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho číst vícetréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Hello bank! nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Všechny kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnocení kurzu

86 %

531 hodnocení
295x
134x
74x
19x
9x

Simona L.

Úžasně sympatický člověk
Ví, o čem mluví, vlastní zkušenosti
Optimista


Vladimír S.

Dobré


Viktor P.

Jednoduše a stručně podaná problematika a tipy pro sebeřízení. Doporučuji.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.