Home office a vedení týmu na dálku: praktické tipy pro manažery

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Zdenka Studená

Cena: 1 790 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:09 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Kurz, kde získáte tipy, jak na vedení lidí při vzdálené spolupráci i práci z domova. Žádná teorie, ale praktické příběhy skutečných manažerů, jejich chyby i řešení. Získejte dovednosti moderního lídra a vyhněte se chybám, které už za vás udělali jiní.

V kurzu si osvojíte

Home Office

20 % lidí v ČR již dnes využívá home office a dalších 20 % ho vyžaduje. Nastupující generace bere možnost práce odkudkoliv jako standard. Flexibilita patří mezi 3 hlavní kritéria výběru zaměstnání. V globálních společnostech je spolupráce odkudkoliv nová norma. Vedení na dálku se stává jednou z klíčových manažerských dovedností a dnes na českém trhu chybí a je vysoce ceněná. Není na co čekat. Získejte praktické návody, které vám pomohou vyniknout. 

V kurzu se naučíte:

 • Jak nastavit týmový mindset pro spolupráci v moderním pracovním prostředí plném technologií.
 • Jaká nastavit týmová pravidla a jak udržet disciplínu při práci z home office a mezi pobočkami.
 • Jak komunikovat a minimalizovat konflikty a nedorozumění při spolupráci na dálku.
 • Jak budovat vztahy a důvěru v digitálním prostředí.
 • Jak zadávat cíle, úkoly a průběžnou zpětnou vazbu při řízení výkonu a spolupráce při home office a vzdálené spolupráci.
 • Jak využívat technologie v týmu pro snazší život i práci.

Kurz je určený pro:

 • Manažery a vedoucí týmů, kde funguje home office, práce odkudkoliv, částečné úvazky nebo stoprocentně remote týmů, tedy mezinárodních, distribuovaných, atd…
 • Pro manažery, kteří chtějí vytvářet prostředí moderních týmů, kde flexibilita práce je standard a styl.
 • Pro manažery a HR ve společnostech, které chtějí být atraktivní pro mladé talenty, pro něž je spolupráce odkudkoliv normou.
 • Pro všechny pracovníky na vedoucích pozicích, kteří chtějí zefektivnit a zpříjemnit práci v týmu a využívat k tomu dostupné technologie.
 • Pro manažery a HR ve společnostech, kde chtějí podporovat diverzitu a vytvářet pro ni funkční flexibilní prostředí vhodné pro všechny.

Osnova kurzu

Zdenka Studená

Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladatelka FLEXJOBS.CZ, s vizí flexibilní pracovní kultury, kterou rozvíjí s cílem číst vícezvyšování efektivity firem i kvality života lidí. Bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Nyní s Flexjobs.cz pracuje s českými  startupy i mezinárodními korporacemi. Nastavuje klientům HR strategie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažery a lídry, jak vést týmy při spolupráci odkudkoliv. Polovinu své 15leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgii a Německu. Mimo poradenskou a trenérskou činnost ve FLEXJOBS.CZ  zastává roli mentorky v Minerva 21.

Všechny kurzy lektora Zdenka Studená

Hodnocení kurzu

91 %

795 hodnocení
528x
195x
58x
10x
4x

Jakub J.

Hodila by se nějaká aktualizace, případně doplnění lekce/í, na základě COVID-19 zkušeností a skutečností.


Robert P.

- celkově zajímavé téma, podněty k zamyšlení a doporučení jak k tématu přistupovat
- ne všechny doporučení lze aplikovat u konkrétního manažera, protože jsou za hranicí jeho pravomocí, jde často o kontext celé firmy (cíle, povolování home office apod.)


Martin F.

Kurz je pro manažery nastavující si fungování týmu na dálku určitě vhodný a přínosný. Doporučuji.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.