Home office a vedení týmu na dálku: praktické tipy pro manažery

Nejprodávanější

Kurzem provází  Zdenka Studená

Vhodné k poslechu

Kurz, kde získáte tipy, jak na vedení lidí při vzdálené spolupráci i práci z domova. Žádná teorie, ale praktické příběhy skutečných manažerů, jejich chyby i řešení. Získejte dovednosti moderního lídra a vyhněte se chybám, které už za vás udělali jiní. Celý popisek

1 990 Kč s DPH

Celková délka

1:09 hod

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

20 % lidí v ČR již dnes využívá home office a dalších 20 % ho vyžaduje. Nastupující generace bere možnost práce odkudkoliv jako standard. Flexibilita patří mezi 3 hlavní kritéria výběru zaměstnání. V globálních společnostech je spolupráce odkudkoliv nová norma. Vedení na dálku se stává jednou z klíčových manažerských dovedností a dnes na českém trhu chybí a je vysoce ceněná. Není na co čekat. Získejte praktické návody, které vám pomohou vyniknout. 

V kurzu se naučíte:

 • Jak nastavit týmový mindset pro spolupráci v moderním pracovním prostředí plném technologií.
 • Jaká nastavit týmová pravidla a jak udržet disciplínu při práci z home office a mezi pobočkami.
 • Jak komunikovat a minimalizovat konflikty a nedorozumění při spolupráci na dálku.
 • Jak budovat vztahy a důvěru v digitálním prostředí.
 • Jak zadávat cíle, úkoly a průběžnou zpětnou vazbu při řízení výkonu a spolupráce při home office a vzdálené spolupráci.
 • Jak využívat technologie v týmu pro snazší život i práci.

Kurz je určený pro:

 • Manažery a vedoucí týmů, kde funguje home office, práce odkudkoliv, částečné úvazky nebo stoprocentně remote týmů, tedy mezinárodních, distribuovaných, atd…
 • Pro manažery, kteří chtějí vytvářet prostředí moderních týmů, kde flexibilita práce je standard a styl.
 • Pro manažery a HR ve společnostech, které chtějí být atraktivní pro mladé talenty, pro něž je spolupráce odkudkoliv normou.
 • Pro všechny pracovníky na vedoucích pozicích, kteří chtějí zefektivnit a zpříjemnit práci v týmu a využívat k tomu dostupné technologie.
 • Pro manažery a HR ve společnostech, kde chtějí podporovat diverzitu a vytvářet pro ni funkční flexibilní prostředí vhodné pro všechny.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladatelka FLEXJOBS.CZ, s vizí flexibilní pracovní kultury, kterou rozvíjí s cílem zvyšování efektivity firem i kvality života lidí. Bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Nyní s Flexjobs.cz pracuje s českými  startupy i mezinárodními korporacemi. Nastavuje klientům HR strategie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažery a lídry, jak vést týmy při spolupráci odkudkoliv. Polovinu své 15leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgii a Německu. Mimo poradenskou a trenérskou činnost ve FLEXJOBS.CZ  zastává roli mentorky v Minerva 21.

Hodnocení kurzu

90 %

1 100 hodnocení
700x
301x
73x
19x
7x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lukáš V.

S video kurzom som bol spokojný.


Josef S.

Zajímavé informace, které využiji,díky


Ružena H.

Zaujimave, vyborne podane, ziskane informacie urcite pouzijem v praxi.Dakujem.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 82%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.