Home Office pro zaměstnance: praktické rady a tipy

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Nastavit home office výhodně a efektivně pro všechny zúčastněné je výzva, ale jde to, a tento kurz vás k tomu dovede.

Dostanete tipy postavené na 15 letech práce na dálku a vstupech 2 000 klientů. Získáte návod na samostatnou práci, denní režim, dohody s rodinou i spolupráci a vztahy s kolegy. Vyladíte si home office tak, abyste nejen dělali skvěle svou práci, ale i šetřili svůj čas energii.

Ocitli jste se na home office, v hybridním či distribuovaném týmu a cítíte se unaveni, přetížení a lehce v chaosu? Chcete se vrátit do své komfortní zóny a vyladit si home office k vlastní spokojenosti? Home office může být místo pro práci i způsob, jak šetřit čas a energii. Jen je třeba vědět, jak na to.

V kurzu se naučíte:

  • Jaké dohody a s kým je třeba uzavřít a jak na to.
  • Jak si doma vytvořit vhodné pracovní prostředí.
  • Jaká pravidla si musíte stanovit, aby vše běželo hladce.
  • Jak přizpůsobit svou komunikaci a dosáhnout efektivních virtuálních schůzek.
  • Jak fungují vztahy a důvěra ve virtuálním prostředí a jak je budovat.
  • Jak řešit konflikty či nedorozumění.
  • Jak pracovat se svou energií a dosáhnout vysoké osobní produktivity.

Kurz je určený pro:

  • Všechny lidi pracující alespoň občas z domova.
  • Zaměstnance či OSVČ, kteří mají alespoň jednoho kolegu, zákazníka či nadřízeného, se kterým spolupracují na dálku.

Osnova kurzu

Zdenka Studená

Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladatelka FLEXJOBS.CZ, s vizí flexibilní pracovní kultury, kterou rozvíjí s cílem číst vícezvyšování efektivity firem i kvality života lidí. Bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Nyní s Flexjobs.cz pracuje s českými  startupy i mezinárodními korporacemi. Nastavuje klientům HR strategie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažery a lídry, jak vést týmy při spolupráci odkudkoliv. Polovinu své 15leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgii a Německu. Mimo poradenskou a trenérskou činnost ve FLEXJOBS.CZ  zastává roli mentorky v Minerva 21.

Všechny kurzy lektora Zdenka Studená

Hodnocení kurzu

91 %

903 hodnocení
629x
174x
67x
18x
15x

Mária R.

Výborne!


Vladimíra K.

profesionalna uroven


Dominika J.

Paní lektorka velmi příjemně mluvila, líbila se mi artikulace. Odnáším si spoustu nových tipů a tisknu DESATERO MISTRŮ HOMEOFFICE :-) Děkuji za záživný kurz.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 1 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
1:09 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup