Hovorová němčina pro každý den

Nejprodávanější

Kurzem provází  Míša Nofftz Skopalová

Vhodné k poslechu

Lámali jste si dovolené v Rakousku hlavu nad tím, co vám to ten soused ve vedlejším karavanu každé odpoledne povídal? Naučte se časté fráze z hovorové mluvy, díky kterým budete rodilým němčinářům zase o trochu víc rozumět. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

1:06 hod

Počet lekcí

22

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Spousta učebnic němčiny hovorové výrazy úplně bojkotuje. A pokud vám jich nějaká učebnice chce přeci jen několik málo zprostředkovat, tak až na velmi pokročilé úrovni. Rodilí mluvčí ale nečekají na to, až budete pokročilý němčinář a chtějí se s vámi bavit teď hned a ideálně tak, jak jim zobák narost.

Nespisovné obraty či hovorová přirovnání jsou součástí každého jazyka a je proto dobré je znát. Ne každý totiž mluví jako kniha či učebnice němčiny, proto se vám určitě bude hodit spousta slovíček či idiomů, kterými budete moci okořenit svůj mluvený či písemný projev.

V kurzu se naučíte

  • Časté fráze z hovorové mluvy, kterými budete moct nejen lépe zapadnout mezi rodilé mluvčí, a zároveň jim budete zase o trochu víc rozumět.
  • Podíváme se na spoustu frází, které budete moct použít jak v pracovním kontextu, tak v tom neformálním mezi přáteli.
  • Naučíte se obraty, kterými budete moct vyšperkovat vaši prezentaci či vyprávění.
  • V neposlední řadě budete po tomto kurzu umět použít nejfrekventovanější přísloví a idiomy v praxi.

Kurz je určený pro:

  • dospělé pracující, kteří se učí německy z vlastního zájmu
  • dospělé pracující, kteří se učí německy kvůli práci (spolupráce s obchodními partnery, komunikace v němčině, snaha o změnu zaměstnavatele)
  • Čechy a Slováky, kteří rádi tráví dovolenou v německy mluvících zemích a rádi by se domluvili s místními
  • Čechy a Slováky žijící v německy mluvících zemích
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, že ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Hodnocení kurzu

98 %

230 hodnocení
212x
16x
2x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Radim Šindelovský

Užil jsem si to a bavilo mne to. Kouknu na další lekce. Danke, Míšo :-)

Reakce lektora:

“Gern geschehen, Radim :)“


Sylvia Š.

Klasse :-)

Reakce lektora:

“Vielen Dank :)“


Barbora H.

Kurz bol super, veľmi zaujímavá slovná zásoba, s ktorou sa v učebniciach nestretneme :-)

Reakce lektora:

“Danke sehr, liebe Barbora :)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.