Hovorová němčina pro každý den

i v audio verzi

Co se v kurzu naučíte

Lámali jste si dovolené v Rakousku hlavu nad tím, co vám to ten soused ve vedlejším karavanu každé odpoledne povídal? Naučte se časté fráze z hovorové mluvy, díky kterým budete rodilým němčinářům zase o trochu víc rozumět. Celý popisek

V kurzu si osvojíte

Spousta učebnic němčiny hovorové výrazy úplně bojkotuje. A pokud vám jich nějaká učebnice chce přeci jen několik málo zprostředkovat, tak až na velmi pokročilé úrovni. Rodilí mluvčí ale nečekají na to, až budete pokročilý němčinář a chtějí se s vámi bavit teď hned a ideálně tak, jak jim zobák narost.

Nespisovné obraty či hovorová přirovnání jsou součástí každého jazyka a je proto dobré je znát. Ne každý totiž mluví jako kniha či učebnice němčiny, proto se vám určitě bude hodit spousta slovíček či idiomů, kterými budete moci okořenit svůj mluvený či písemný projev.

V kurzu se naučíte

  • Časté fráze z hovorové mluvy, kterými budete moct nejen lépe zapadnout mezi rodilé mluvčí, a zároveň jim budete zase o trochu víc rozumět.
  • Podíváme se na spoustu frází, které budete moct použít jak v pracovním kontextu, tak v tom neformálním mezi přáteli.
  • Naučíte se obraty, kterými budete moct vyšperkovat vaši prezentaci či vyprávění.
  • V neposlední řadě budete po tomto kurzu umět použít nejfrekventovanější přísloví a idiomy v praxi.

Kurz je určený pro:

  • dospělé pracující, kteří se učí německy z vlastního zájmu
  • dospělé pracující, kteří se učí německy kvůli práci (spolupráce s obchodními partnery, komunikace v němčině, snaha o změnu zaměstnavatele)
  • Čechy a Slováky, kteří rádi tráví dovolenou v německy mluvících zemích a rádi by se domluvili s místními
  • Čechy a Slováky žijící v německy mluvících zemích

Osnova kurzu

Míša Nofftz Skopalová

Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, číst víceže ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Všechny kurzy lektora Míša Nofftz Skopalová

Hodnocení kurzu

98 %

76 hodnocení
70x
6x
0x
0x
0x

Gabriela N.

Potešilo ma, že aj nemčina pribudla na seduo a teším sa na ďalší kurz. Uvítala by som kurz aj na tému, ako ktoré sloveso kedy použiť, keďže veľa nemeckých slovies je viacvýznamových. A tiež nejaké rady, ako si čo najviac zapamätať, ak sa učím nemecky len doma a nemčinu inak aktívne nepoužívam.

Reakce lektora:

“Děkuji, Gábi, za milou recenzi a tipy na další kurzy! Píšu si ;) Jinak pokud máte zájem o doporučení, jak němčinu trénovat jako samouk, mrkněte na můj blog. Najdete tam (hlavně mezi staršími články) spoustu tipů, jak na to: https://michaelaskopalova.cz/blog-nemcina/“


Kateřina Š.

Das war wirklich megageil! Přesně to jsem potřebovala! díky :-))

Reakce lektora:

“To mě moc těší, že jsem se Vám trefila do Vašeho gusta, Katko :)“


Tomáš K.

Supergeil! 🙂

Reakce lektora:

“Danke, lieber Tomáš ☺️“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
22
Celková délka videí:
1:06 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup