Hravá angličtina pro celou rodinu

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Zabavte děti i sebe rychlými a jednoduchými hrami v angličtině. Nepotřebujete nic, jen chuť si hrát.

zdarma

Celková délka

12 min

Počet lekcí

8

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V době karantény pro nás v týmu Seduo.cz bylo přednější se na dálku spojit s lektory a přinést vám aktuální téma raději rychle, než graficky a zvukově učesané, jak jste běžně zvyklí. Lektoři natáčeli v domácích podmínkách: My jim za jejich rychlost a flexibilitu děkujeme, vás prosíme o omluvení nižší zvukové a obrazové kvality. Děkujeme, tým Seduo.cz.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

94 %

350 hodnocení
274x
57x
14x
1x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


JINDRA J.

Kurz se mi moc libil, hrali jsme s anglickymi detmi pexeso a velmi jsme se u toho pobavili. Take hrajeme slovni fotbal. Jelikoz nejsem fanda mobilu, preferuji vsechno, co se da hrat s papirem, tuzkou nebo znazornovanim. Diky za tento bezvadny kurz.

Reakce lektora:

“Hello Jindra! To já moc a moc děkuji! Ať vás hraní baví!“


René K.

Inspirativní, určitě vyzkoušíme doma s dětmi


Ivana K.

Super tipy🙂Nikdy by mě nenapadlo, hrát "Double" v angličtině. Nebo jméno, město... Určitě vyzkoušíme 👍

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.