Hybridní spolupráce: průvodce pro spolupráci odkudkoliv

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Zdenka Studená

Cena: 1 290 Kč s DPH

Sleva -50 %: 645 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:00 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Jít do kanclu nebo zůstat doma? Sdílet kalendáře nebo nesdílet? Odpovídat na notifikace nebo se soustředit na to, co právě dělám? Získejte odpovědi na 90 % otázek, na které při zavádění hybridní spolupráce narazíte.

Hybrid je dnešní normál a standard: Pojďme se v něm zorientovat. Kurz vám dá praktické tipy, jak efektivně a spokojeně fungovat v hybridním pracovním prostředí a jak ho maximálně využít pro lidi i pro firmy. Zároveň ukáže největší úskalí a poradí, jak se jim vyhnout. 

V kurzu se naučíte:

  • Jak o hybridním fungování přemýšlet, 
  • jak vybírat vhodná místa pro práci, 
  • jak se sladit s kolegy, 
  • jak si nastavit týmové rutiny k osobnímu setkávání, 
  • jak organizovat kalendáře,
  • jak díky hybridu šetřit čas i energii a dodávat maximální výsledky. 

Dále se dozvíte: 

  • Kdy je skutečně nutné být v kanceláři a kdy naopak můžete pracovat třeba z kavárny.
  • Jak v tomto prostředí udržovat dobré vztahy, transparentní organizaci práce a pohodu. Získáte tipy, jak v tomto všem pomůže technologie. 
  • Uvědomíte si, že hybridní spolupráce nese mnoho příležitostí  a zároveň vyžaduje disciplínu a učení se novým návykům.

Navíc získáte: 

  • Desatero mistrů hybridní spolupráce: Rychlý, srozumitelný a názorný tahák zásadních principů efektivní hybridní spolupráce.

Osnova kurzu

Zdenka Studená

Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladatelka FLEXJOBS.CZ, s vizí flexibilní pracovní kultury, kterou rozvíjí s cílem číst vícezvyšování efektivity firem i kvality života lidí. Bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Nyní s Flexjobs.cz pracuje s českými  startupy i mezinárodními korporacemi. Nastavuje klientům HR strategie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažery a lídry, jak vést týmy při spolupráci odkudkoliv. Polovinu své 15leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgii a Německu. Mimo poradenskou a trenérskou činnost ve FLEXJOBS.CZ  zastává roli mentorky v Minerva 21.

Všechny kurzy lektora Zdenka Studená

Hodnocení kurzu

93 %

54 hodnocení
39x
11x
3x
1x
0x

Ervín F.

Super návody na riešenie rôznych situácií


Ondřej Kočí

Kurz, resp. projev lektorky mi nesedl. Projev je na mne neprirozeny, prilis nauceny. Prizvuk na slabikach kam v cestine nepatri. Informacne shrnuje to co plati o spolupraci obecne. Napr. stanoveni pravidel meetingu je dobre jak pro online tak face2face prostredi. Dokonce diky mym letitym zkusenostem bych rekl ze mnohem dulezitejsi jsou u f2f meetingu. Tam se totiz lide snadno "rozkecaji". Online meetingy mi casto prijdou mnohem vecnejsi. Ale souhlas jsou temata co fo onlinu nepatri.


Eva V.

Hodně dobré. Dík.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.