Hybridní spolupráce: průvodce pro spolupráci odkudkoliv

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Zdenka Studená

Cena: 1 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:00 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Jít do kanclu nebo zůstat doma? Sdílet kalendáře nebo nesdílet? Odpovídat na notifikace nebo se soustředit na to, co právě dělám? Získejte odpovědi na 90 % otázek, na které při zavádění hybridní spolupráce narazíte.

Hybrid je dnešní normál a standard: Pojďme se v něm zorientovat. Kurz vám dá praktické tipy, jak efektivně a spokojeně fungovat v hybridním pracovním prostředí a jak ho maximálně využít pro lidi i pro firmy. Zároveň ukáže největší úskalí a poradí, jak se jim vyhnout. 

V kurzu se naučíte:

  • Jak o hybridním fungování přemýšlet, 
  • jak vybírat vhodná místa pro práci, 
  • jak se sladit s kolegy, 
  • jak si nastavit týmové rutiny k osobnímu setkávání, 
  • jak organizovat kalendáře,
  • jak díky hybridu šetřit čas i energii a dodávat maximální výsledky. 

Dále se dozvíte: 

  • Kdy je skutečně nutné být v kanceláři a kdy naopak můžete pracovat třeba z kavárny.
  • Jak v tomto prostředí udržovat dobré vztahy, transparentní organizaci práce a pohodu. Získáte tipy, jak v tomto všem pomůže technologie. 
  • Uvědomíte si, že hybridní spolupráce nese mnoho příležitostí  a zároveň vyžaduje disciplínu a učení se novým návykům.

Navíc získáte: 

  • Desatero mistrů hybridní spolupráce: Rychlý, srozumitelný a názorný tahák zásadních principů efektivní hybridní spolupráce.

Osnova kurzu

Zdenka Studená

Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladatelka FLEXJOBS.CZ, s vizí flexibilní pracovní kultury, kterou rozvíjí s cílem číst vícezvyšování efektivity firem i kvality života lidí. Bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Nyní s Flexjobs.cz pracuje s českými  startupy i mezinárodními korporacemi. Nastavuje klientům HR strategie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažery a lídry, jak vést týmy při spolupráci odkudkoliv. Polovinu své 15leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgii a Německu. Mimo poradenskou a trenérskou činnost ve FLEXJOBS.CZ  zastává roli mentorky v Minerva 21.

Všechny kurzy lektora Zdenka Studená

Hodnocení kurzu

90 %

94 hodnocení
64x
19x
8x
1x
2x

Marie M.

Pěkné shrnutí a užitečné tipy. Ale nesouhlasím s tím, že by se schůzky měly konat odpoledne. Pokud jako schůzku berete akci s cílem teambuildingu, kde proberete, co plánujete na dovolenou, tak ano, pokud je cílem něco vykomunikovat a dobrat se výsledků, pak rozhodně ne. Také je potřeba nezapomínat na ty, kteří z těch schůzek dělají zápisy. Pokud je schůzka od 14 hodin do 16.30, pak toho člověka, který dělá zápis, odsoudím k pobytu v práci minimálně do 17.30, ne-li déle. Také je zcela nezbytné zvážit smysl schůzky, většina schůzek je pro většinu účastníků zcela zbytečná přehlídka ztraceného času. Je potřeba být efektivní.


Daniel Chrápek

Skvělý kurz. Trochu víc zaměřený na management, ale nijak zvlášť mi to nevadilo. Lektorka používala doprovodná gesta trochu více než musela, ale bylo to za mne ještě v rámci přijatelných mezí... (což tady na Seduu mnohdy nebývá a gestama se to přehání)


Pavel P.

nelíbil, nezajímal mně

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.