Hybridní spolupráce: průvodce pro spolupráci odkudkoliv

i v audio verzi

Cena: 1 390 Kč s DPH

Počet lekcí:
15
Celková délka videí:
1:00 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jít do kanclu nebo zůstat doma? Sdílet kalendáře nebo nesdílet? Odpovídat na notifikace nebo se soustředit na to, co právě dělám? Získejte odpovědi na 90 % otázek, na které při zavádění hybridní spolupráce narazíte.

Hybrid je dnešní normál a standard: Pojďme se v něm zorientovat. Kurz vám dá praktické tipy, jak efektivně a spokojeně fungovat v hybridním pracovním prostředí a jak ho maximálně využít pro lidi i pro firmy. Zároveň ukáže největší úskalí a poradí, jak se jim vyhnout. 

V kurzu se naučíte:

  • Jak o hybridním fungování přemýšlet, 
  • jak vybírat vhodná místa pro práci, 
  • jak se sladit s kolegy, 
  • jak si nastavit týmové rutiny k osobnímu setkávání, 
  • jak organizovat kalendáře,
  • jak díky hybridu šetřit čas i energii a dodávat maximální výsledky. 

Dále se dozvíte: 

  • Kdy je skutečně nutné být v kanceláři a kdy naopak můžete pracovat třeba z kavárny.
  • Jak v tomto prostředí udržovat dobré vztahy, transparentní organizaci práce a pohodu. Získáte tipy, jak v tomto všem pomůže technologie. 
  • Uvědomíte si, že hybridní spolupráce nese mnoho příležitostí  a zároveň vyžaduje disciplínu a učení se novým návykům.

Navíc získáte: 

  • Desatero mistrů hybridní spolupráce: Rychlý, srozumitelný a názorný tahák zásadních principů efektivní hybridní spolupráce.

Osnova kurzu

Zdenka Studená

Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladatelka FLEXJOBS.CZ, s vizí flexibilní pracovní kultury, kterou rozvíjí s cílem číst vícezvyšování efektivity firem i kvality života lidí. Bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Nyní s Flexjobs.cz pracuje s českými  startupy i mezinárodními korporacemi. Nastavuje klientům HR strategie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažery a lídry, jak vést týmy při spolupráci odkudkoliv. Polovinu své 15leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgii a Německu. Mimo poradenskou a trenérskou činnost ve FLEXJOBS.CZ  zastává roli mentorky v Minerva 21.

Všechny kurzy lektora Zdenka Studená

Hodnocení kurzu

88 %

141 hodnocení
87x
33x
12x
5x
4x

Jitka Č.

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala za příjemnou formou zpracovaný a lektorkou, paní Zdenkou Studenou, komunikovaný kurz. Všechna témata jsou velmi přínosná především pro uvědomění si zažitých způsobů organizace celého dne a jejich efektivnějšímu nastavení.
Velmi děkuji a přeji Vám příjemný den.


Jindřich Prousek

Srozumitelné a velice potřebné. A s hlasem tak podobným hlasu Libuše Šafránkové to jde do ucha samo.


Martina G.

Výborný kurz! naozaj ma zorientoval v téme a upriamil pozornosť na mnohé detaily, ktoré sa sami o sebe zdajú banálne a potom práve to, že ich nemáme odkomunikované, dohodnuté a schválne (a revidované) to často škrípe. Odporúčam kurz každému, koho čaká hybrid a chce si v kocke na to urobiť názor.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.