Hybridní spolupráce: průvodce pro spolupráci odkudkoliv

Kurzem provází  Zdenka Studená

Vhodné k poslechu

Jít do kanclu nebo zůstat doma? Sdílet kalendáře nebo nesdílet? Odpovídat na notifikace nebo se soustředit na to, co právě dělám? Získejte odpovědi na 90 % otázek, na které při zavádění hybridní spolupráce narazíte. Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

1:00 hod

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Hybrid je dnešní normál a standard: Pojďme se v něm zorientovat. Kurz vám dá praktické tipy, jak efektivně a spokojeně fungovat v hybridním pracovním prostředí a jak ho maximálně využít pro lidi i pro firmy. Zároveň ukáže největší úskalí a poradí, jak se jim vyhnout. 

V kurzu se naučíte:

  • Jak o hybridním fungování přemýšlet, 
  • jak vybírat vhodná místa pro práci, 
  • jak se sladit s kolegy, 
  • jak si nastavit týmové rutiny k osobnímu setkávání, 
  • jak organizovat kalendáře,
  • jak díky hybridu šetřit čas i energii a dodávat maximální výsledky. 

Dále se dozvíte: 

  • Kdy je skutečně nutné být v kanceláři a kdy naopak můžete pracovat třeba z kavárny.
  • Jak v tomto prostředí udržovat dobré vztahy, transparentní organizaci práce a pohodu. Získáte tipy, jak v tomto všem pomůže technologie. 
  • Uvědomíte si, že hybridní spolupráce nese mnoho příležitostí  a zároveň vyžaduje disciplínu a učení se novým návykům.

Navíc získáte: 

  • Desatero mistrů hybridní spolupráce: Rychlý, srozumitelný a názorný tahák zásadních principů efektivní hybridní spolupráce.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Zdenka Studená

Zdenka Studená, Managing Partner, Founder, Flexjobs.cz

Zakladatelka FLEXJOBS.CZ, s vizí flexibilní pracovní kultury, kterou rozvíjí s cílem zvyšování efektivity firem i kvality života lidí. Bývalá personální ředitelka pivovaru Staropramen a globální HR ředitelka pro komerční organizaci v rámci MolsonCoors Brewing company. Nyní s Flexjobs.cz pracuje s českými  startupy i mezinárodními korporacemi. Nastavuje klientům HR strategie a procesy s využitím flexibility práce a trénuje manažery a lídry, jak vést týmy při spolupráci odkudkoliv. Polovinu své 15leté kariéry trávila na pozicích v ČR a stejnou polovinu na pozicích pokrývajících několik zemí Ameriky a Evropy. Žila mimo ČR, v Rusku, Belgii a Německu. Mimo poradenskou a trenérskou činnost ve FLEXJOBS.CZ  zastává roli mentorky v Minerva 21.

Hodnocení kurzu

87 %

198 hodnocení
124x
42x
16x
9x
7x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Eva V.

Doporučuji.


Petr Š.

Sympatická paní lektorka. Kurz mi byl přidělen ke studiu mým nadřízeným. Popravdě, moc mě nebavil, ale mám splněno.


Radek Medřický

Zajímavý kurz

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.