Zkratky v online komunikaci

Nejprodávanější

Kurzem provází  Seduo.cz

Setkáváte se na internetu s různými zkratkami a nevíte co, znamenají? Chcete vědět, jak můžete zefektivnit pomocí zkratek psaní e-mailů? Dostali jste instrukce něco udělat ASAP nebo EOT? Celý popisek

190 Kč s DPH

Celková délka

10 min

Počet lekcí

6

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto kurzu se naučíte nejčastěji používané zkratky, a to jak v běžné konverzaci v chatech nebo na fórech, tak v pracovních e-mailech nebo projektových aplikacích. Většina z nich pochází z angličtiny, proto si zde uvedeme jejich český význam, i anglický originál.

Kurz je určen začátečníkům v této oblasti, jsou zde uvedeny pouze jen ty zkratky, se kterými se pravděpodobně setkáváte, či budete setkávat na každodenní bázi. Pokud se v internetových zkratkách zatím trochu ztrácíte, pusťte se do první lekce.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

92 %

743 hodnocení
503x
175x
55x
10x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ivo Č.

V pohodě kurz, který udělá pořádek ve zkratkách.


Yuliya B.

Dobry, malá poznímka:
TBD - "To Be Decided" or "To Be Determined"
n/a in English - not applicable


Karel C.

Na zkratky je třeba slovník. Více významů, více jazyků - je to past.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.