Jak efektivně zpracovávat úkoly a informace

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Často se dostáváme do situací, kdy nám hlavou létají myšlenky, skáčeme chaoticky z úkolu na úkol nebo zapomínáme na důležité závazky.

690 kč s DPH

Celková délka videí

45 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jak poznamenal David Allen v knize Mít vše hotovo - hlava je velmi dobré paměťové médium… S nejistou vybavovací schopností. Skvěle vytvořený systém je jednou z cest, jak podobným situacím předejít. V kurzu Jak efektivně zpracovávát informace a úkoly vám lektor ukáže několik možností, jak jednoduchý a funkční systém vytvořit. Dejte stopku zapomínání a začněte se co nejlépe soustředit na to, co právě teď děláte.

V kurzu se naučíte:

 • Jak efektivně zaznamenávat úkoly a nápady
 • Jak jednotlivé položky jednoduše organizovat
 • Jak zjednodušit rozhodování o dalším kroku
 • Jak si hlídat delegovanou práci
 • Jak využít svůj kalendář pro lepší plánování
 • Jak vytvořit systém pro informace a dokumenty

Kurz je určený pro:

 • Ty z vás, kdo zapomínáte na své závazky
 • Ty z vás, kdo přeskakujete z úkolu na úkol
 • Ty z vás, kdo máte ve svých úkolech nepořádek
 • Ty z vás, kdo se často špatně soustředíte na práci
 • Ty z vás, kdo často hledáte poznámky, které potřebujete k práci
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho číst vícetréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Hello bank! nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

77 %

338 hodnocení
132x
93x
66x
27x
20x

Jana V.

Kurz je určitě přínosný v rovině doporučení, jak věci ne/dělat, jak zvýšit efektivitu, jak se na věci dívat nově. Ale ta finální "technická" část mi přijde zbytečná. Polovina testu je pak závislá na znalosti technických řešení a možností doporučovaných aplikací.


Martin P.

.......


Vladimír K.

Vcelku zaujímavý kurz a návod, ako úlohy a informácie nielen spracovávať, ale predovšetkým rýchlo a účelne vyhľadávať, ďakujem.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.