Jak na členy v angličtině

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Nejste si jisti správným použitím členů v angličtině? Právě od toho je zde tento kurz, jehož cílem je seznámit vás se všemi základními pravidly jejich používání. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:14 hod

Počet lekcí

27

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zdá se, že používání členů v angličtině je noční můrou pro velkou část lidí, kteří se učí anglicky. Občas se pak jejich používání blíží hře skořápky – máte tři možnosti a víte, že někde tam ta kulička musí být… Rozhodně to tak ale být nemusí. Přestože to na první pohled nemusí být patrné, používání členů v angličtině se do značné míry řídí jasnými pravidly a logikou.

A právě od toho je zde tento kurz, jehož cílem je seznámit vás se všemi základními pravidly používání členů v angličtině. Vše si nejen jasně a přehledně vysvětlíme, ale také důkladně procvičíme. Pevně věřím, že po jeho vystudování pro vás členy v angličtině přestanou být noční můrou a stanou se radostným základním kamenem vaší báječné a sebevědomé angličtiny.

V kurzu získáte

  • Pevné základy pro sebevědomé užívání členů v angličtině
  • Přehled o všech důležitých pravidlech a principech 
  • Jistotu v jejich používání ať už v psané či mluvené formě
  • A snad i radost z toho, že členy už pro vás nejsou onou pověstnou noční můrou

Pro koho je kurz určen

  • Pro všechny, kteří chtějí získat jistotu v užívání členů v angličtině
  • Pro všechny, kteří chtějí pochopit jakou logikou a princi se řídí
  • Pro všechny, kteří chtějí jasný, srozumitelný a přehledný „manuál“ na jejich užívání
  • Pro všechny, kteří chtějí radostně a sebevědomě komunikovat anglicky
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

96 %

376 hodnocení
323x
42x
9x
2x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Marek K.

Veľmi prehľadný kurz s praktickými príkladmi. Zatiaľ najlepšie vysvetlenie členov, ktoré som počul. Jednoznačne odporúčam.


Stanislava K.

Super!


Kamila Bocková

Skvělý kurz, Broňa hodně přehledně vysvětluje, díky němu už členy chápu, což mě motivuje v učení. Děkuji Broňo!

Reakce lektora:

“To já moc děkuji! ❤️“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.