Jak na členy v angličtině

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
27
Celková délka videí:
1:14 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Nejste si jisti správným použitím členů v angličtině? Právě od toho je zde tento kurz, jehož cílem je seznámit vás se všemi základními pravidly jejich používání.

V kurzu si osvojíte

Zdá se, že používání členů v angličtině je noční můrou pro velkou část lidí, kteří se učí anglicky. Občas se pak jejich používání blíží hře skořápky – máte tři možnosti a víte, že někde tam ta kulička musí být… Rozhodně to tak ale být nemusí. Přestože to na první pohled nemusí být patrné, používání členů v angličtině se do značné míry řídí jasnými pravidly a logikou.

A právě od toho je zde tento kurz, jehož cílem je seznámit vás se všemi základními pravidly používání členů v angličtině. Vše si nejen jasně a přehledně vysvětlíme, ale také důkladně procvičíme. Pevně věřím, že po jeho vystudování pro vás členy v angličtině přestanou být noční můrou a stanou se radostným základním kamenem vaší báječné a sebevědomé angličtiny.

V kurzu získáte

  • Pevné základy pro sebevědomé užívání členů v angličtině
  • Přehled o všech důležitých pravidlech a principech 
  • Jistotu v jejich používání ať už v psané či mluvené formě
  • A snad i radost z toho, že členy už pro vás nejsou onou pověstnou noční můrou

Pro koho je kurz určen

  • Pro všechny, kteří chtějí získat jistotu v užívání členů v angličtině
  • Pro všechny, kteří chtějí pochopit jakou logikou a princi se řídí
  • Pro všechny, kteří chtějí jasný, srozumitelný a přehledný „manuál“ na jejich užívání
  • Pro všechny, kteří chtějí radostně a sebevědomě komunikovat anglicky

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Všechny kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnocení kurzu

97 %

264 hodnocení
230x
26x
7x
1x
0x

Julie Štíchová

Super!


Ján R.

Komplikovaná téma, kurz je preto dosť dlhý ale nakoniec pochopiteľne a zrozumiteľne všetko vysvetlené :).

Reakce lektora:

“Thank you, Ján! A souhlasím, že to není vůbec snadné téma :)“


Marek S.

Další výborný kurz skvělého vyučujícího, který přehledně vysvětlí používání členů určitých, neurčitých i nulových teoreticky a prakticky, kurz obsahuje množství návodných příkladů.

Reakce lektora:

“Thank you, Marek! :)“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.