Jak na psaní e-mailů v angličtině

i v audio verzi

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
27
Celková délka videí:
1:18 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Píšete někdy e-maily v angličtině? Nejste si jistí, jak správně na ně? Chcete je psát efektivněji? Pak je tohle kurz právě pro vás!

V kurzu si osvojíte

Dobře napsaný e-mail často rozhoduje o tom, jestli získáte danou práci, jestli dojde k podepsání smlouvy, jestli adresáta opravdu zaujmete... Anglicky mluvit a psát jsou ale dvě různé disciplíny. Zatímco v mluvené komunikaci se chyby snadno skryjí nebo přehlédnou, v textu najednou svítí černé na bílém. Doslova.

Nemějte obavy. Díky tomuto kurzu zjistíte, že psát skvělé maily v angličtině se dá naučit a že je to mnohem jednodušší, než si myslíte. Nuda to rozhodně nebude!

V kurzu se naučíte:

  • Jak správně psát každou část e-mailu.
  • Jaká slova a fráze využít a kterým se raději vyhnout.
  • Jak psát maily, které budou lidé skutečně číst.
  • Na jaké chyby si dát v psané angličtině pozor.
  • Jak psát tak, aby s vámi byla radost komunikovat.
  • Podle čeho zvolit vhodné oslovení.
  • Jak moc formální či neformální být.
  • A taky velkou spoustu užitečných frází a výrazů.

Až začnete příště psát ten super důležitý e-mail, bude to už bez zbytečného stresu a s jasným vědomím toho jak, co a proč napsat.

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci číst vícena světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu.  Více na www.brona.cz

Všechny kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnocení kurzu

98 %

357 hodnocení
332x
21x
4x
0x
0x

Daniela H.

Úžasné


Martina U.

Hello Broňa,

Thank you for your other great course.
Keep up the great work!

Take care!
Martina

Reakce lektora:

“Thank you soooo much, Martina! ❤️“


Petronela B.

Okrem kvalitného obsahu kurzu oceňujem aj cvičenia, ktoré ho robia interaktívnejším, priebežné kvízy na zopakovanie vysvetlenej témy a užitočné tipy na písanie e-mailov nielen v angličtine :)

Reakce lektora:

“Thank you, Petronela! ☺️“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.