Jak na texty, díky kterým vás najdou

Nejprodávanější

Kurzem provází  Lucie Štěrbová a H1.cz

Naučte se psát tak, aby vás milovali nejen čtenáři, ale i vyhledávače.

590 Kč s DPH

Celková délka

43 min

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Naučíte se, jak připravit texty, díky kterým vás najdou. Vyhledávače a následně i samotní návštěvníci. Zjistíte, jak o textech přemýšlet, jak pracovat s informacemi, s klíčovými slovy, s formátováním. Dozvíte se také, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat, abyste neskončili na černé listině, ať návštěvníků nebo robotů vyhledávačů.

Pro koho je kurz určený:

  • pro ty, co vědí, že kvalitní obsah na webu je důležitý, ale nevědí, jak na něj,
  • pro majitele e-shopů,
  • pro začínající copywritery,
  • pro SEO specialisty, kteří si chtějí rozšířit záběr. 

V kurzu se naučíte:

  • jak souvisí copywriting se SEO, marketingem a dalšími obory,
  • jak pracují vyhledávače a jaké jsou mezi nimi rozdíly,
  • jak číst v klíčovce a kde jinde hledat klíčová slova,
  • jak s klíčovými slovy (ne)pracovat,
  • co dalšího si v textech pohlídat, aby zabodovaly u čtenářů i vyhledávačů.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Lucie Štěrbová

Obsahový stratég & copywriter

Lucka vystudovala žurnalistiku, ale poměrně záhy zběhla na temnou stranu síly, do světa online marketingu. Copywritingu se věnuje od roku 2008 a aktuálně vede číst vícekreativní a copywriterské oddělení v agentuře H1.cz. Pro klienty připravuje strategie a texty, díky kterým si je zamilují nejen zákazníci, ale i vyhledavače. Volné chvilky věnuje kvalitním knížkám, dobrým filmům, badmintonu a cestování.


H1.cz

Pomáháme firmám růst v online marketingu

Jsme přední českou online marketingovou agenturou, která už od roku 2005 pomáhá svým klientům uspět na poli internetového marketingu. Pracujeme tak, aby číst vícebyli naši klienti natolik spokojení, že nás budou doporučovat dál. Velké úsilí také věnujeme tomu, abychom posouvali úroveň internetové komunikace našich zákazníků i odborné veřejnosti. Více naleznete na webu H1.cz.“

Hodnocení kurzu

90 %

177 hodnocení
117x
40x
16x
1x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jakub Machuta

Dobrý!


Adam Litera

Fajn.


Kristyna K.

Děkuji, chválím. Poučné, hlavně druhá polovina kurzu

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.