Jak používat humor v komunikaci

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
16

Celková délka videí:
42 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Nudní řečníci nutí každý den miliony posluchačů pochybovat o hodnotě života. Zástupy nudných příspěvků umírají pomalou smrtí v hlubinách sociálních sítí. Tisíce lidí denně ztratí svůj kredit, když se pokusí o upocený vtip. Tento kurz to chce měnit.

Cílem není, abyste se stali středem každého večírku jako Vladimír Menšík v silvestrovském sestřihu, ale aby si vás ostatní pamatovali. A to jako někoho, díky komu se cítí lépe. Jako někoho, kdo jejich den dělá lepším, kdo jim zvedá náladu a dodává energii. Jinak hrozí, že na vás budou mít zhruba stejně intenzivní vzpomínku jako na to, co obědvali minulé úterý.

Vtipnost a správně odhadnutý humor je jedním z nejdůležitějších prvků, díky kterým se vaše sdělení může stát zapamatovatelným, poutavým a sdílenějším. Na druhou stranu pokusy být vtipný za každou můžou vést spíše k trapnosti. I vtip musí mít nějaký vtip. 

V tomto kurzu vám Kateřina Hašková a Lucie Macháčková z dua Koko Comedy vysvětlí, jak hledat ten zlatý střed. Uvidíte, že humor a jeho tvorba mají své zásady - že není nutné se narodit jako komik, abyste byli schopni do své komunikace vnést více vtipnosti a odlehčení; že existují osvědčené "návody", jak se humoru postupně učit. 

 Co se v tomto kurzu dozvíte?  

  • Uvidíte, že humor se dá učit a cvičit, a dostanete také recepty, jak na to.
  • Získáte řadu postupů, jak tvořit nové vtipy.
  • Pochopíte, na základě čeho v hlavách vzniká dojem "to je vtipné".
  • Porozumíte tomu, proč některé vaše pokusy o humor nezabírají a co musíte udělat, aby začaly.
  • Dostanete řadu tipů, čím se inspirovat, aby pro vás humornější komunikace nebyla zátěží, ale radostí.

Pro koho je kurz určen?

  • Pro ty, kteří jsou odpovědní za tvorbu komunikace - marketéři, správci sociálních sítí apod..
  • Pro všechny, kteří potřebují ostatním prezentovat a rádi by svou komunikaci učinili zábavnější.
  • Pro kohokoliv, kdo chce prostě být vtipnější.
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Koko Comedy

Koko Comedy

Jediná česká dívčí Stand Up Comedy skupina

Luc a Kat, něžné komičky s ostrým humorem, si do ničeho nenechají mluvit, ale ke všemu mají co říct. Dejte jim do ruky vařečku, otráví číst vícevás, dejte jim mikrofon, pobaví vás. Stand-up comedy, skeče, moderace, to vše umí Koko Comedy, kouzelné a kontroverzní holky jako řemen a jejich vypečení hosté.

Hodnocení kurzu

78 %
22 hodnocení

Kristýna Kuncová

Bylo to fajn, oceňuji. Mám zlepšivací návrh: doplňte zkušební otázky. Celkem 4 otázky v testu jsou málo. Stačí zodpovědět 1 špatně a už jsem "propadla" (75 % úspěšnost nestačí k úspěšnému absolvování kurzu). Díky.


Tamara

Veľmi svižný a užitočný kurz - ujasní a zprehľadní podstatné. Skvelý základ pre bežnú konverzáciu i profi copy.


MADVISORY

Kurz jsem zmákla jedním dechem. Kromě toho, že jsou holky fááákt vtipný, tak skvěle vysvětlují podstatu vtipu a podávají praktický návod, jak vtipy vytvořit. Moje příspěvky na sociálních sítích, články a přednášky jsou po absolvování tohoto kurzu odsouzeny k vtipnosti a věřím, že se mi je snáze a rychleji podaří posunout na vyšší level. Ještě než jsem kurz vůbec dokončila, vytvořila jsem si několik vtipů do zásoby :-) Ty nápady, které mi začaly lítat v hlavě se prostě nedaly nezapsat. Absolvování kurzu doporučuji všem kdo se chtějí zlepšit v copywritingu nebo třeba trochu opepřit slovní projev před publikem. Znalosti a dovednosti, které kurz přináší budou bezesporu vaší novou konkurenční výhodou.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.