Jak používat humor v komunikaci

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
16
Celková délka videí:
42 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Nudní řečníci nutí každý den miliony posluchačů pochybovat o hodnotě života. Zástupy nudných příspěvků umírají pomalou smrtí v hlubinách sociálních sítí. Tisíce lidí denně ztratí svůj kredit, když se pokusí o upocený vtip. Tento kurz to chce měnit.

V kurzu si osvojíte

Cílem není, abyste se stali středem každého večírku jako Vladimír Menšík v silvestrovském sestřihu, ale aby si vás ostatní pamatovali. A to jako někoho, díky komu se cítí lépe. Jako někoho, kdo jejich den dělá lepším, kdo jim zvedá náladu a dodává energii. Jinak hrozí, že na vás budou mít zhruba stejně intenzivní vzpomínku jako na to, co obědvali minulé úterý.

Vtipnost a správně odhadnutý humor je jedním z nejdůležitějších prvků, díky kterým se vaše sdělení může stát zapamatovatelným, poutavým a sdílenějším. Na druhou stranu pokusy být vtipný za každou můžou vést spíše k trapnosti. I vtip musí mít nějaký vtip. 

V tomto kurzu vám Kateřina Hašková a Lucie Macháčková z dua Koko Comedy vysvětlí, jak hledat ten zlatý střed. Uvidíte, že humor a jeho tvorba mají své zásady - že není nutné se narodit jako komik, abyste byli schopni do své komunikace vnést více vtipnosti a odlehčení; že existují osvědčené "návody", jak se humoru postupně učit. 

 Co se v tomto kurzu dozvíte?  

  • Uvidíte, že humor se dá učit a cvičit, a dostanete také recepty, jak na to.
  • Získáte řadu postupů, jak tvořit nové vtipy.
  • Pochopíte, na základě čeho v hlavách vzniká dojem "to je vtipné".
  • Porozumíte tomu, proč některé vaše pokusy o humor nezabírají a co musíte udělat, aby začaly.
  • Dostanete řadu tipů, čím se inspirovat, aby pro vás humornější komunikace nebyla zátěží, ale radostí.

Pro koho je kurz určen?

  • Pro ty, kteří jsou odpovědní za tvorbu komunikace - marketéři, správci sociálních sítí apod..
  • Pro všechny, kteří potřebují ostatním prezentovat a rádi by svou komunikaci učinili zábavnější.
  • Pro kohokoliv, kdo chce prostě být vtipnější.

Osnova kurzu

Koko Comedy

Koko Comedy

Jediná česká dívčí Stand Up Comedy skupina

Luc a Kat, něžné komičky s ostrým humorem, si do ničeho nenechají mluvit, ale ke všemu mají co říct. Dejte jim do ruky vařečku, otráví číst vícevás, dejte jim mikrofon, pobaví vás. Stand-up comedy, skeče, moderace, to vše umí Koko Comedy, kouzelné a kontroverzní holky jako řemen a jejich vypečení hosté.

Všechny kurzy lektora Koko Comedy

Hodnocení kurzu

78 %

362 hodnocení
160x
81x
67x
31x
23x

Martin H.

Za mňa slabé. Na vtipoch som sa moc nesmial, intonácia a celková prezentácia taká, že som skoro zaspal. Názov kurzu Ako používať humor v komunikácii, podľa mňa, nezodpovedá kurzu.


Lukáš Zachař

Super bavička


Andrea B.

*******

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.