Jak pracovat efektivně a bez stresu

Cena: 1 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
1:56 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jak mít ten blázinec doma a v práci pod kontrolou? Zjistěte, jak získat čas na klidnou práci i svou rodinu a záliby. Chce to jen trochu disciplíny a vyzkoušet aspoň pár tipů z tohoto kurzu.

V kurzu se dozvíte, jak se stát pánem svého času, stihnout toho více a jak se po pracovním týdnu neskácet únavou. Na práci se podíváme optikou efektivity, ale i toho, jak a kdy máte na práci nejvíce sil.

V kurzu získáte vyzkoušené tipy:

  • Jak získat a udržet si energii, i když toho v práci musíte a chcete zvládat hodně. 
  • Jak díky respektování biorytmu pracovat efektivněji. 
  • Jak se dostat do stavu, kdy se můžete na práci plně soustředit a nikdo a nic vás neruší.
  • Jak se nenechat obrat o čas kolegy, kteří s vámi potřebují mluvit „hned teď”.
  • Jak skutečně být pánem svého kalendáře, ne jen tím, kdo přijímá pozvánky na schůzky. 

Kurz je určený:

  • Pro všechny, kdo mají pocit, že věčně nestíhají. 
  • Mimo jiné ro členy vzdálených a hybridních týmů, kteří potřebují (znovu) nastavit pravidla efektivní spolupráce v týmu.
  • Stejně jako pro ty, kdo chodí do kanceláře každý den. 
  • Pro lidi, kteří už o pár metodách efektivní práce slyšeli, ale váhají, kterou začít.

Osnova kurzu

Albert Höfer

Albert Höfer

Trenér a kouč

Přes 7 let se jako kouč, mentor, trenér a konzultant věnuje osobnímu a profesnímu rozvoji dospělých. Nejčastěji a nejraději se zaměřuje na osobní číst víceproduktivitu, efektivní komunikaci, vztahy na pracovišti i v rodině a osobnostní typologii. Ve Flexjobs.cz školí firmy a jejich zaměstnance, jak zefektivnit svou práci i spolupráci v týmech, které fungují na dálku nebo hybridně. Podrobnější info viz. LinkedIn.

Všechny kurzy lektora Albert Höfer

Hodnocení kurzu

81 %

109 hodnocení
50x
32x
15x
6x
6x

Jana S.

jasné a precízne vysvetlené


Martina Lustigová

Jde o absolutní ztrátu času, vůbec nechápu jak se může někdo takovou hovadinou živit, je to tak nudné, že se to nedá ani poslouchat. K zasmání jsou termíny jako to -do list apod., zatím žijeme ještě v Čechách, zřejmě chce být lektor na "světové úrovni", je to směšné, takové testy spíše vyvolávají stres, protože celé odpoledne se místo poslouchání těch prázdných celkem z běžného života jasných věcí, které zvládne každý sám i bez poslouchání těchto " mouder" můžeme věnovat skutečně normální smysluplné práci, pokud někdo bere za toto peníze, je to zcela neuvěřitelné.


Jana S.

prílišná gestikulácia bola rušivá, oceňujem však zavedenie témy home office do školiacich materiálov

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.