Jak pracovat efektivně a bez stresu

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Albert Höfer

Cena: 1 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
1:56 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Jak mít ten blázinec doma a v práci pod kontrolou? Zjistěte, jak získat čas na klidnou práci i svou rodinu a záliby. Chce to jen trochu disciplíny a vyzkoušet aspoň pár tipů z tohoto kurzu.

V kurzu se dozvíte, jak se stát pánem svého času, stihnout toho více a jak se po pracovním týdnu neskácet únavou. Na práci se podíváme optikou efektivity, ale i toho, jak a kdy máte na práci nejvíce sil.

V kurzu získáte vyzkoušené tipy:

  • Jak získat a udržet si energii, i když toho v práci musíte a chcete zvládat hodně. 
  • Jak díky respektování biorytmu pracovat efektivněji. 
  • Jak se dostat do stavu, kdy se můžete na práci plně soustředit a nikdo a nic vás neruší.
  • Jak se nenechat obrat o čas kolegy, kteří s vámi potřebují mluvit „hned teď”.
  • Jak skutečně být pánem svého kalendáře, ne jen tím, kdo přijímá pozvánky na schůzky. 

Kurz je určený:

  • Pro všechny, kdo mají pocit, že věčně nestíhají. 
  • Mimo jiné ro členy vzdálených a hybridních týmů, kteří potřebují (znovu) nastavit pravidla efektivní spolupráce v týmu.
  • Stejně jako pro ty, kdo chodí do kanceláře každý den. 
  • Pro lidi, kteří už o pár metodách efektivní práce slyšeli, ale váhají, kterou začít.

Osnova kurzu

Albert Höfer

Albert Höfer

Trenér a kouč

Přes 7 let se jako kouč, mentor, trenér a konzultant věnuje osobnímu a profesnímu rozvoji dospělých. Nejčastěji a nejraději se zaměřuje na osobní číst víceproduktivitu, efektivní komunikaci, vztahy na pracovišti i v rodině a osobnostní typologii. Ve Flexjobs.cz školí firmy a jejich zaměstnance, jak zefektivnit svou práci i spolupráci v týmech, které fungují na dálku nebo hybridně. Podrobnější info viz. LinkedIn.

Všechny kurzy lektora Albert Höfer

Hodnocení kurzu

80 %

47 hodnocení
19x
16x
7x
3x
2x

Ladislav S.

buď dajte tie otázky v teste po česky alebo po slovensky, pri tomto obojjazyčnom bordeli mi skoro oči krvácali !!!


Simona B.

Velmi obsáhlý kurz, ale také velmi užitečný. Vyhovovalo mi, že jsem mohla studovat postupně a k částem kurzu se vracet dle vlastního tempa. Krásná grafika. Osobní tipy lektora a jeho zkušenosti jsou super. Všechny situace, které popisuje se dají snadno představit. Zaujaly mne bonusové materiály, ať už ty ke stažení nebo minividea s digitálními tipy.


Alžběta W.

Jako studentka na střední škole mi bylo užitečné jen malé množství z kurzu, ale také jsem si zde něco našla (jako například 90-20-90 metoda a jak nakládat s prokrastinací) Celkově je to velmi dobře propracované a pro někoho, koho se to přímo týká si myslím, že velmi přínosné.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.