Jak pracovat efektivně a bez stresu

Kurzem provází  Albert Höfer

Jak mít ten blázinec doma a v práci pod kontrolou? Zjistěte, jak získat čas na klidnou práci i svou rodinu a záliby. Chce to jen trochu disciplíny a vyzkoušet aspoň pár tipů z tohoto kurzu. Celý popisek

1 490 Kč s DPH

Celková délka

1:56 hod

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V kurzu se dozvíte, jak se stát pánem svého času, stihnout toho více a jak se po pracovním týdnu neskácet únavou. Na práci se podíváme optikou efektivity, ale i toho, jak a kdy máte na práci nejvíce sil.

V kurzu získáte vyzkoušené tipy:

  • Jak získat a udržet si energii, i když toho v práci musíte a chcete zvládat hodně. 
  • Jak díky respektování biorytmu pracovat efektivněji. 
  • Jak se dostat do stavu, kdy se můžete na práci plně soustředit a nikdo a nic vás neruší.
  • Jak se nenechat obrat o čas kolegy, kteří s vámi potřebují mluvit „hned teď”.
  • Jak skutečně být pánem svého kalendáře, ne jen tím, kdo přijímá pozvánky na schůzky. 

Kurz je určený:

  • Pro všechny, kdo mají pocit, že věčně nestíhají. 
  • Mimo jiné ro členy vzdálených a hybridních týmů, kteří potřebují (znovu) nastavit pravidla efektivní spolupráce v týmu.
  • Stejně jako pro ty, kdo chodí do kanceláře každý den. 
  • Pro lidi, kteří už o pár metodách efektivní práce slyšeli, ale váhají, kterou začít.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Albert Höfer

Trenér a kouč

Přes 7 let se jako kouč, mentor, trenér a konzultant věnuje osobnímu a profesnímu rozvoji dospělých. Nejčastěji a nejraději se zaměřuje na osobní produktivitu, efektivní komunikaci, vztahy na pracovišti i v rodině a osobnostní typologii. Ve Flexjobs.cz školí firmy a jejich zaměstnance, jak zefektivnit svou práci i spolupráci v týmech, které fungují na dálku nebo hybridně. Podrobnější info viz. LinkedIn.

Hodnocení kurzu

83 %

167 hodnocení
82x
47x
22x
9x
7x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Ján M.

Rozdelil by som ho na dva kurzy.


Mária D.

Oceňujem obsahovo veľmi bohatý kurz, jazykový prejav lektora, jeho odbornosť, niektoré pasáže sa mi zdali príliš monotónne


Juraj B.

- prehľadné spracovanie
- návody z praxe

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.