Jak se efektivně učit online

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Brano Frk

Cena: 790 Kč s DPH

Sleva -50 %: 395 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
1:07 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

I učit se je potřebné se naučit a v online prostředí to platí dvojnásobně. Naučte se učit efektivně a využijte potenciál online vzdělávání na maximum.

Učit se online je jednou z nejdůležitějších schopností v 21. století a umět to dělat efektivně je zase obrovskou konkurenční výhodou. Online vzdělávání nabízí obrovské množství možností vzdělávat se ve své profesi, rozvíjet se osobnostně, nebo se věnovat zájmovému vzdělávání. Využívat tyto online vzdělávací možnosti, ale vyžaduje jiný přístup než tradiční prezenční vzdělávání, v tomto kurzu se nejen naučíte jak na to, ale i jak to dělat efektivně.

V kurzu se naučíte:

  • co nabízí online vzdělávání v současnosti
  • plánovat a organizovat si online vzdělávání
  • dobře si vybrat z nabídky online vzdělávání
  • jak se učit efektivně online
  • vytěžit z online vzdělávání maximum

Kurz je určen pro:

  • každého, kdo chce pracovat na svém rozvoji
  • začátečníky i zkušené v online vzdělávání

Osnova kurzu

Brano Frk

Brano Frk

Andragog a Learning designer

Brano Frk je vystudovaný andragog a vzdělávání dospělých se věnuje celou svou kariéru. Jeho online kurzy studují tisíce lidí v číst víceuniverzitním a firemním prostředí. V současnosti pracuje jako learning designer ve společnosti Õppus, kde se věnuje designu inovativních vzdělávacích programů, kurzů a vzdělávacích aplikací, facilituje workshopy, vystupuje na konferencích a rád přemýšlí o budoucnosti. Pravidelně publikuje v časopise Firemní vzdělávání. Více o Braňovi naleznete na jeho sociálních sítích: https://about.me/branofrk/

Všechny kurzy lektora Brano Frk

Hodnocení kurzu

88 %

1 171 hodnocení
700x
316x
98x
27x
30x

Luboš R.

Kurz byl poučný, objevil jsem některé zajímavé typy a doporučení, obsah poměrně obecný. Výklad lektora srozumitelný. Díky.


Andrea V.

kurz ok, nový obzor vzdelávania


Markéta Chromcová

Lektor neustále rušivě gestikuje. Je to až nepříjemné.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.