Jak se efektivně učit online

i v audio verzi i v audio verzi

Kurzem provází Brano Frk Slovensky

Cena: 790 Kč s DPH

Sleva 50%: 395 Kč s DPH

Platí do 6. 10. 2022

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
1:07 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

I učit se je potřebné se naučit a v online prostředí to platí dvojnásobně. Naučte se učit efektivně a využijte potenciál online vzdělávání na maximum.

Učit se online je jednou z nejdůležitějších schopností v 21. století a umět to dělat efektivně je zase obrovskou konkurenční výhodou. Online vzdělávání nabízí obrovské množství možností vzdělávat se ve své profesi, rozvíjet se osobnostně, nebo se věnovat zájmovému vzdělávání. Využívat tyto online vzdělávací možnosti, ale vyžaduje jiný přístup než tradiční prezenční vzdělávání, v tomto kurzu se nejen naučíte jak na to, ale i jak to dělat efektivně.

V kurzu se naučíte:

  • co nabízí online vzdělávání v současnosti
  • plánovat a organizovat si online vzdělávání
  • dobře si vybrat z nabídky online vzdělávání
  • jak se učit efektivně online
  • vytěžit z online vzdělávání maximum

Kurz je určen pro:

  • každého, kdo chce pracovat na svém rozvoji
  • začátečníky i zkušené v online vzdělávání

Osnova kurzu

Brano Frk

Brano Frk

Andragog a Learning designer

Brano Frk je vystudovaný andragog a vzdělávání dospělých se věnuje celou svou kariéru. Jeho online kurzy studují tisíce lidí v číst víceuniverzitním a firemním prostředí. V současnosti pracuje jako learning designer ve společnosti Õppus, kde se věnuje designu inovativních vzdělávacích programů, kurzů a vzdělávacích aplikací, facilituje workshopy, vystupuje na konferencích a rád přemýšlí o budoucnosti. Pravidelně publikuje v časopise Firemní vzdělávání. Více o Braňovi naleznete na jeho sociálních sítích: https://about.me/branofrk/

Všechny kurzy lektora Brano Frk

Hodnocení kurzu

88 %

1 509 hodnocení
908x
407x
124x
36x
34x

Petr K.

Měl jsem absolvovat jako první kurz na Seduo.


Ivan H.

Som spokojný s formou aj s obsahom .


Katarína K.

Pozitívum - kurz so štruktúrovvaným a vopred známym obsahom, použiteľný v praxi
Negatívnu - monoténnosť a menej vizuálnych pomôcok

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.