Jak se efektivně učit online

Nejprodávanější

Kurzem provází  Brano Frk

Vhodné k poslechu

I učit se je potřebné se naučit a v online prostředí to platí dvojnásobně. Naučte se učit efektivně a využijte potenciál online vzdělávání na maximum. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

1:07 hod

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Učit se online je jednou z nejdůležitějších schopností v 21. století a umět to dělat efektivně je zase obrovskou konkurenční výhodou. Online vzdělávání nabízí obrovské množství možností vzdělávat se ve své profesi, rozvíjet se osobnostně, nebo se věnovat zájmovému vzdělávání. Využívat tyto online vzdělávací možnosti, ale vyžaduje jiný přístup než tradiční prezenční vzdělávání, v tomto kurzu se nejen naučíte jak na to, ale i jak to dělat efektivně.

V kurzu se naučíte:

  • co nabízí online vzdělávání v současnosti
  • plánovat a organizovat si online vzdělávání
  • dobře si vybrat z nabídky online vzdělávání
  • jak se učit efektivně online
  • vytěžit z online vzdělávání maximum

Kurz je určen pro:

  • každého, kdo chce pracovat na svém rozvoji
  • začátečníky i zkušené v online vzdělávání
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Brano Frk

Andragog a Learning designer

Brano Frk je vystudovaný andragog a vzdělávání dospělých se věnuje celou svou kariéru. Jeho online kurzy studují tisíce lidí v univerzitním a firemním prostředí. V současnosti pracuje jako learning designer ve společnosti Õppus, kde se věnuje designu inovativních vzdělávacích programů, kurzů a vzdělávacích aplikací, facilituje workshopy, vystupuje na konferencích a rád přemýšlí o budoucnosti. Pravidelně publikuje v časopise Firemní vzdělávání. Více o Braňovi naleznete na jeho sociálních sítích: https://about.me/branofrk/

Hodnocení kurzu

88 %

2 226 hodnocení
1367x
567x
196x
41x
55x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lubomír F.

Kurz se mi líbil. Nové informace.
Někdy bych možná výklad trochu zkrátil , méně omáčky.


Dominik K.

za mna super


Miroslav H.

Bolo to dávno.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.