Jak (se) prodat textem

Nejprodávanější

Kurzem provází  Michelle Losekoot

Naučte se lépe psát online a přilákejte nové zákazníky, fanoušky a čtenáře.

990 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

21

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto kurzu odhalíte za necelou hodinu základy copywritingu, tedy umění prodávat a přesvědčovat textem. Osvojíte si zásadní tipy a triky copywriterů, které se vám budou hodit pro psaní prodeijních textů, příspěvků na sociální sítě, e-mailů, newsletterů či blogových článků. A to vše i za předpokladu, že se nepovažujete za kreativce či nadaného spisovatele. Copywriterem se člověk totiž nenarodí, copywriterem se člověk stává.

V kurzu se naučíte:

  • Jak zaujmout a přesvědčit textem
  • Jak psát výstižně, krátce a jasně
  • Jak tvořit text pro správnou cílovou skupinu
  • Jak dostat do textu příběh a emoce
  • Jak ovlivňovat textem

Kurz je určený pro:

  • Všechny, kteří chtějí zlepšit a zefektivnit svou psanou komunikaci
  • Ty, kteří se chtějí svými texty odlišit od konkurence
  • Každého, kdo chce lépe propagovat svou firmu či sám sebe
  • Začínající copywritery a marketéry
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Michelle Losekoot

Obsahový marketér & copywriter

Michelle se živí marketingem více než deset let. Vymýšlí pro své klienty strategie a obsah na sociální sítě, pečuje o online komunity a píše texty. Posledních sedm let také školí firemní týmy a vede veřejné kurzy copywritingu a obsahového marketingu. Je držitelkou dvou ocenění v soutěži Fénix content marketing. Pomáhala s komunikací značkám jako Prague.eu, PUMA, Česká spořitelna, DHL, Henkel, Česká televize, Unilever nebo Nestlé. Pravidelně usedá v porotách marketingových soutěží a přednáší na konferencích.

Hodnocení kurzu

95 %

527 hodnocení
423x
78x
20x
5x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Zuzana Vrbecká

Přestože se v contentu pohybuji už nějakou dobu a kurz je cílený spíše na začátečníky, odnesla jsem si z něj spoustu užitečných tipů. Oceňuji celkovou perspektivu lektorky, konkrétní rady a sdílení zkušeností.


Adam I.

Veľmi zaujímavý kurz a cenné rady :)


Petr S.

Skvělá prezentace. Spousta důležitých informací a tipů pro psaní online textů. Vše je v hlavě a nejprve se jim musíte dostat do hlavy ;-)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.