Jak se stát autoritou

i v audio verzi i v audio verzi

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
46 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Staňte se pro své okolí autoritou i Vy! Poznejte své charisma a sílu a naučte se, jak s nimi efektivně zacházet.

V kurzu si osvojíte

Snad každý jednou zatoužil po tom, být někým obdivovaný nebo alespoň respektovaný. V práci jako manažer, specialista ale i řadový zaměstnanec. V soukromí jako kamarád, matka nebo člen pěveckého sboru. Autorita má mnoho podob, ale respekt se váže ke každé z nich. Když jste přirozenou autoritou, užíváte si pozornosti a úcty svého okolí nezávisle na tom, na jaké pozici pracujete nebo kolik škol jste vystudovali. Ta síla je ve Vás. Objevte ji a užívejte si, co jste vždy chtěli - být autoritou.

V kurzu se naučíte:

 • Jak být přirozenou autoritou pro své okolí.
 • Rozlišovat typy autorit a lépe na ně reagovat.
 • Vytvářet v ostatních pozitivní emoce.
 • Rozpoznávat, jak a čím jiné autority ovlivňují vás.
 • Jak neztrácet svoji autoritu, ale posilovat ji.
 • Jak lépe poznat sám sebe a těžit z toho.

Kurz je určený pro:

 • Manažery, kteří potřebují autoritu jako základní nástroj vedení lidí.
 • HR pracovníky, kteří rozhodují o přijímání nových zaměstnanců.
 • Šéfy projektů, kteří motivují ostatní k výkonu bez přímého vedení.
 • Řadové zaměstnance, kteří se chtějí cítit v týmu lépe.
 • Rodiče, učitele a všechny pracovníky v pomáhajících profesích.
 • Specialisty různých profesí, kteří spolupracují a komunikují s ostatními.
 • Každého, koho zajímá toto důležité a originální téma.

Osnova kurzu

Eva Marková

Eva Marková

Lektor a kouč osobnostního rozvoje

Eva je lektor a kouč se specializací na osobnostní rozvoj. číst víceJejími klienty jsou mezinárodní korporace i jednotlivci, kteří chtějí změnu k lepšímu. Klíčová témata v její práci tvoří komunikace, sebepoznání, sebeřízení, emoce nebo prezentační a prodejní dovednosti. Eva čerpá z vlastních letitých zkušeností z obchodu, řečnických a psychoterapeutických kurzů a studia filozofie. Je životní optimistka.

Všechny kurzy lektora Eva Marková

Hodnocení kurzu

86 %

538 hodnocení
287x
153x
70x
21x
7x

Jaroslava B.

Kurz sa mi páčil, no odporúčam si ho vypočuť vcelku. Ďakujem

Reakce lektora:

“Jaroslava, děkuji Vám za hodnocení, i doporučení! Eva.“


Ľuboš Porubský

Veľmi pekne spracovaný a odprezentovaný kurz. Dozvedel som sa nové a zaujímavé informácie. Napriek tomu, že českému jazyku celkom dobre rozumiem, musím priznať, že som mal pri teste problém pochopiť význam niektorých českých slov. Tento problém však nieje dôvodom prečo som musel test opakovať :-)

Reakce lektora:

“Ľuboš, jsem moc ráda, že Vás kurz obohatil a gratuluji ke statečnosti ve zvládnutí testu. A především moc děkuji za krásné a upřímné hodnocení! Eva.“


Jabarborova@seznam.cz

Pani Marková je pro mě přirozenou autoritou:-) ve vedení, řešení situací a hned se pokusím převést kurz do praktického života.

Reakce lektora:

“Velmi Vám děkuji!!! Eva.“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.