Jak správně prioritizovat

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Denně máte 86.400 vteřin. Je jen na vás, jak je využijete. Budou to priority?

690 Kč s DPH

Celková délka

46 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Spíš než rozklíčování priorit bývá často otázkou, jak o nich neztratit přehled a jak se jim průběžně věnovat. I když lidé často své priority znají, práce na nich zaostává. Během kurzu vám lektor ukáže, jak si podrobnou mapu priorit i s konkrétními dalšími kroky sestavit. A jak se do nich pravidelně pouštět.

V kurzu se naučíte:

 • Jak zrekapitulovat předchozí období
 • Jak vytvořit přehled o svých rolích
 • Jak vše přehledně zaznamenat do tzv. “frgálu”
 • Jak si vizualizovat představu o následujícím období
 • Jak najít ty nejdůležitější aktivity
 • Jak definovat konkrétní další kroky vedoucí k prioritám
 • Jak použít speciální taktiky pro prioritizaci

Kurz je určený pro:

 • Ty z vás, kdo hledáte jednoduchý nástroj pro práci na prioritách
 • Ty z vás, kdo odbíháte od důležité práce na úkor drobných úkolů
 • Ty z vás, kdo víte, co chcete, ale nenajdete si na to čas
 • Ty z vás, kdo chcete konečně dosahovat záměrů
 • Ty z vás, kdo toužíte udělat z práce na prioritách funkční rutinu
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

83 %

502 hodnocení
239x
148x
69x
31x
15x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Michal W.

Opět hezky strukturovaný kurz, jen to tempo :) Skvělé jsou další materiály, které se prolínají různými kurzy, čímž se v podstatě postupně dotváří konečný obraz.


Lukáš K.

Spíše vhodné pro lidi, kteří již mají velké množství kontroly nad svým časem.


Denisa Hrnčířová

Kurz je časově poměrně nenáročný a pracuje s několika základními metodami time managementu. Jako první seznámení s technikami je plně dostačující. Ač nápolň kurzu plně odpovídá popisu, je poměrně obecný. Osobně bych uvítala více technik pro zvládání situací, při nichž se člověku nekontrolovatleně plní kvadrant číslo 3 a kdy člověk na tuto situaci nemá příliš vliv, případně není jasné, zda úkoly spadají do kvadrantu č. 3 či č. 1. Rovněž mám pocit, že kurz je zaměřený především na podnikatele/freelancery či osoby, které mají možnost úkoly delegovat či mají poměrně velkou svobodu v tom, jakým činnostem se budou v práci věnovat. Oceňuji rozhodnutí kurz vytvořit formou krátkých videí s doporučeními dalších zdrojů pro seberozvoj a s uvedením délky videí, aby si mohl účastník kurzu jejich absolvování rozvrhnout.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.