Úvodní stránka

Jak úspěšně nastartovat projekt

hodnocení 96 %

Kurzem provází Jiří Krátký

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
16

Celková délka videí:
1:16 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Způsob zahájení tvoří 30% úspěchu projektu. Naučte se používat logický rámec či WBS a budete mít v projektech od začátku jasno!

V kurzu se naučíte, jak krok za krokem zvládnout první fázi řízení projektu, kterou je zahájení a plánování rozsahu projektu. Na příkladech z praxe si osvojíte klíčové nástroje a techniky, které patří do výbavy úspěšných projektových manažerů a manažerek.

Kurz je určen pro každého, kdo chce začít řídit projekty systematicky a podle doporučení světové dobré praxe.

Co Vám konkrétně kurz přinese:

1) Naučíte se, jak dovést zákazníka k formulaci jednoznačného zadání projektu, které je
nezbytným základem pro efektivní plánování i realizaci projektu.

2) Budete schopni vytvořit logický rámec projektu, se kterým sestavíte konkrétní a měřitelné zadání projektu na jedné stránce A4.

3) Dozvíte se, jak řídit očekávání zainteresovaných stran, abyste zvýšili pravděpodobnost úspěchu projektu.

4) Budete umět naplánovat rozsah projektu s využitím Work Breakdown Structure (WBS), aby všichni měli jasno, co se v projektu bude dělat a co nikoliv.

Zůsob, jakým projekty začínáme, má zásadní dopad na jejich celkový úspěch. Naučte se, jak projekty startovat správně a staňte se efektivnějšími projektovými manažery!

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Projektový manažer, trenér a poradce

Jiří žije projektovým řízením. Řídí projekty, tvoří a realizuje kurzy, tréninky a simulační hry pro rozvoj znalostí i číst vícedovedností projektových manažerů i týmů v PM CONSULTING. Zabývá se zaváděním a rozvojem projektového řízení v organizacích, je prvním IPMA certifikovaným poradcem projektového řízení v ČR a viceprezidentem Společnosti pro projektové řízení. Více o něm na LinkedIn.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

96 %
111 hodnocení

Amália Dvořáková

Náročné


Jaromír Dubský

Skvěle podané, obsáhlé, a srozumitelné, děkuji !


Vojtěch Vrba

Věcné, jasné, stručné


Zdeňka Rozsypalová

Kurz byl pro mě velmi přínosný.


Petra Linková

Velmi zajímavý kurz. Děkuji!


Helena Kociánová

Kurz byl pro mě velmi prospěšný a přínosný, a to z mnoha hledisek. Pro mě je takovou "kuchařkou", kterou je třeba mít stále po ruce. Děkuji!


Michal Dušek

Super. Hodně zajímavé. Asi se budu muset zamyslet nad naším kreativním marketingovým týmem, jestli náhodou i do projektů nezačlenit oficiální názvosloví a aplikovat postupy a malování... :-) Až do teď jsem to považoval za zdržování. Díky, člověk se holt celý život učí ;-)


Petr Šťastný

Dozvěděl jsem se nové zajímavé informace.


Hana Růžičková

Skvele, moc mi Vas kurz pomohl. Opakovani je matka moudrosti, budu si moci Vas kurz pustit napr.i za mesic?


Mario Cartelli

Perfektní kurz, doporučuji si vymezit delší dobu na studium. Hodně informací, ale velmi důležitých. Moc za tento kurz děkuji.