Všechny kurzy

Jak úspěšně nastartovat projekt

hodnocení 98 %

Kurzem provází Jiří Krátký

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
16

Celková délka videí:
1:16 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Způsob zahájení tvoří 30% úspěchu projektu. Naučte se používat logický rámec či WBS a budete mít v projektech od začátku jasno!

V kurzu se naučíte, jak krok za krokem zvládnout první fázi řízení projektu, kterou je zahájení a plánování rozsahu projektu. Na příkladech z praxe si osvojíte klíčové nástroje a techniky, které patří do výbavy úspěšných projektových manažerů a manažerek.

Kurz je určen pro každého, kdo chce začít řídit projekty systematicky a podle doporučení světové dobré praxe.

Co Vám konkrétně kurz přinese:

1) Naučíte se, jak dovést zákazníka k formulaci jednoznačného zadání projektu, které je
nezbytným základem pro efektivní plánování i realizaci projektu.

2) Budete schopni vytvořit logický rámec projektu, se kterým sestavíte konkrétní a měřitelné zadání projektu na jedné stránce A4.

3) Dozvíte se, jak řídit očekávání zainteresovaných stran, abyste zvýšili pravděpodobnost úspěchu projektu.

4) Budete umět naplánovat rozsah projektu s využitím Work Breakdown Structure (WBS), aby všichni měli jasno, co se v projektu bude dělat a co nikoliv.

Zůsob, jakým projekty začínáme, má zásadní dopad na jejich celkový úspěch. Naučte se, jak projekty startovat správně a staňte se efektivnějšími projektovými manažery!

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Projektový manažer, trenér a poradce

Jiří žije projektovým řízením. Řídí projekty, tvoří a realizuje kurzy, tréninky a simulační hry pro rozvoj znalostí i … číst více dovedností projektových manažerů i týmů v PM CONSULTING. Zabývá se zaváděním a rozvojem projektového řízení v organizacích, je prvním IPMA certifikovaným poradcem projektového řízení v ČR a viceprezidentem Společnosti pro projektové řízení. Více o něm na LinkedIn.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

98 %
35 hodnocení

Milan Škrdleta

Děkuji, velmi dobré!
Milan Škrdleta


Jiří Langr

Spousta praktických zkušeností, které zní a vypadají velmi logicky, ale často se na některé části zapomíná, nebo se podceňují. Doporučuji shlédnout také 3 nové navazující díly, všechny jsou velmi praktické a názorné.


Kateřina Mohaplová

Velice srozumitelně vysvětleno.


Jakub Vodička

Přehledné, jednoduché a srozumitelné.


Sarka Krcilkova

Ačkoli jsem už realizovala řadu menších projektů, vždy bylo řízení spíše intuitivní a založené na předchozích zkušenostech. Kurz byl proto velmi podnětný, seznámila jsem se s užitečnými nástroji, jak projekt plánovat. Určitě využiji při další práci. Prima byly konkrétní příklady i doplňující materiály ke stažení. Výklad jasný a srozumitelný. Akorát někde bylo přehozeno pořadí kapitol kurzu.


Tereza Schejbalová

Kurz byl velmi srozumitelně připraven, dostatek praktických příkladů pomůže každému k lepšímu porozumění dané problematiky a velmi užitečné jsou také studijní materiály a úkoly. Je vidět, že je lektor velmi zkušený a umí dobře podat své znalosti. Já jsem byla s kurzem velmi spokojená, projektové řízení je neskutečně praktickou záležitostí použitelnou v jakémkoliv oboru.


Marek Vanko

Skvele, tak ako prvy kurz aj tento nadvazujuci bol prehladny a zrozumitelny


Hana Holá

Nejdůležitější informace k zahájení projektu jsou podány srozumitelnou formou; kurz je užitečnou pomůckou pro zahájení větších i menších projektů


Pavel Zůna

Jiří je věcný, strukturovaný, pedagogicky schopný, dokáže vztáhnout důležité věci a správně je podat, je příjemný a optimistický - radost s e s ním učit :-)


Zdeněk Blažek

Velmi odborné informace předané vhodnou edukativní formou. Lektor je velmi příjemný.