Jak úspěšně prezentovat a vést porady

Nejprodávanější

Kurzem provází  Eva Marková

Úspěch vašeho projevu se pozná jen na vašich účastnících. Zaujměte je, respektujte a veďte k cíli, se kterým přicházíte!

590 Kč s DPH

Celková délka

47 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Pokud čas od času prezentujete nebo vedete porady, jistě víte, že to není úplně jednoduché a možná ani příjemné. Je totiž potřeba umět skloubit několik dovedností, aby měly vaše akce hladký průběh. V našem kurzu se naučíte, jak mluvit k ostatním tak, aby informace pochopili a přijali hned napoprvé. Jak to udělat, abyste na poradách stihli vše, co potřebujete, aniž by se natahovaly. Dozvíte se, jak pracovat s atmosférou, aby se všichni cítili dobře a nahlédnete do typologie účastníků, jejíž znalost vám zásadně ušetří čas i nervy. Budete zvládat efektivně přípravu a plánování, posílíte svoji autentičnost a zbavíte se trémy. Ano, i to je možné!

V kurzu se naučíte:

 • stanovovat funkční cíle pro vaše akce, a hlavně vaše účastníky,
 • jaké jsou kompetence a odpovědnosti vás, coby úspěšného řečníka,
 • jak pracovat s odlišnými typy účastníků v jedné skupině,
 • jak předávat informace, aby je účastníci příjímali,
 • jak být na jedné vlně s účastníky, motivovat je a povzbuzovat k akci,
 • jak pracovat se sebou, s trémou a nebát se ničeho, co se může stát,
 • říkat si o zpětnou vazbu a umět si udělat vlastní sebereflexi.

Kurz je určený pro:

 • vedoucí týmů, projektové vedoucí, obchodníky, lektory, konferenciéry,
 • každého, kdo občas nebo pravidelně hovoří k ostatním, i v soukromí,
 • toho, kdo ví, že nejdříve musí „prodat“ sám sebe a potom to ostatní,
 • každého, kdo se chce naučit stát před lidmi a mluvit k nim,
 • ty, které to prostě baví a dál se vzdělávají.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Eva Marková

Lektor osobnostně profesního rozvoje a psychoterapeut ve výcviku

Eva pracuje ve vzdělávání dospělých od roku 2005. Jejími klienty jsou mezinárodní korporace, státní organizace, neziskový sektor, ale i jednotlivci, kteří chtějí v životě změnu k lepšímu. Její specializace je psychologie komunikace, která prolíná všemi rozvojovými tématy i metodami práce. Eva je lektor, kouč, mediátor, supervizor a psychoterapeut ve výcviku. Vystudovala Filozofickou fakultu UK a stále se dál vzdělává. Aktuálně se věnuje vztahové psychoterapii www.lepsivztahy.cz. Vše další o Evě naleznete na jejím webu www.evamarkova.cz.   

Hodnocení kurzu

90 %

537 hodnocení
354x
122x
47x
7x
7x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Štěpán H.

jsem spokojený

Reakce lektora:

“Jsem ráda, Štěpáne! Děkuji Vám. Eva.“


Lucie T.

Výborný projev lektorky, praktické tipy pro vedení porad. V něčem jsem se utvrdila, v něčem obohatila... Díky, Vaše kurzy jsou v kurzu... 👌Špička! 😉🙂

Reakce lektora:

“Lucie, opravdu mě dostáváte svými komentáři! Moc Vám za ně děkuji, ale i za to, jak pilně studujete! Ať se dílo daří! Eva.“


Ingrid K.

Užitočné informácie, ktoré sa hodia aj pre dlhoročného lektora a lídra. Ďakujem.

Reakce lektora:

“Ingrid, velmi Vám děkuji za krásný komentář! Eva.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.