Jak úspěšně připravit vaši první online kampaň

Nejprodávanější

Kurzem provází  Dobrý web

Osvojte si základy online marketingu a naučte se, jak připravit svou první online kampaň.

890 Kč s DPH

Celková délka

1:24 hod

Počet lekcí

38

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Ať děláte cokoliv, vždycky bývá nejtěžší začít. V kurzu se naučíte, jak odstartovat vaši online kampaň, jak nastavit cíle, jaké důležité ukazatele sledovat, jak vyhodnocovat a co v kampani neopomenout.

Často jsou při plánování kampaní opomíjeny základní věci jako např. fáze zákazníkova nákupního procesu, skutečný cíl kampaně nebo cílová skupina. V kurzu zjistíte, nejen jakým způsobem své produkty a služby propagovat, ale i jak kampaň prakticky naplánovat.

V průběhu kurzu získáte i několik užitečných rad, o kterých se běžně nedočtete, nebo se o nich příliš nemluví a které pomůžou vaše kampaně posunout dál.

Co se v kurzu naučíte?

  • Kampaň je plánovitý proces, nejde o náhodný úspěch. A základem každé kampaně je dobrá příprava.
  • Tak jako kvalitně postavený dům musí mít kvalitní základy, tak i vaše kampaně potřebují základní stavební kameny.
  • Jak vlastně celou kampaň naplánovat, abyste neprodělali kalhoty?
  • Dobrá kampaň se dnes neobejde bez kvalitního cílení. Jaká data k cílení využít a kde je vzít?
  • Pár tipů, které pomohou vaši kampaň ještě více vylepšit.

Školení je vhodné zejména pro:

  • marketingové/obchodní manažery,
  • majitele firem,
  • junior marketingové specialisty.

Pro úspěšné absolvování kurzu nejsou potřeba žádné předchozí znalosti.

Proč objevovat kolo, když už ho vymyslel někdo před vámi. Zrealizovat úspěšnou kampaň není žádná věda, je však nutné u plánování přemýšlet a dodržet několik základních věcí. Tento kurz vám k přípravě dobré kampaně pomůže.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Dobrý web

Konzultační agentura

Dobrý web je konzultační agentura pro web a internetový marketing. Pomáháme klientům navrhovat, propagovat a zlepšovat weby. Vzděláváme veřejnost formou školení, konferencí či odbornými články.

www.dobryweb.cz

Hodnocení kurzu

86 %

43 hodnocení
26x
10x
4x
0x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Petr F.

Kurz možná dobrý z pohledu obchodníka, nicméně návod na to, jak lézt do soukromí zákazníka a obtěžovat ho všudypřítomnou reklamou :-(


Šárka D.

Velmi zajímavé. Děkuji.


Andrea B.

*****

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.