Jak úspěšně připravit vaši první online kampaň

Co se v kurzu naučíte

Osvojte si základy online marketingu a naučte se, jak připravit svou první online kampaň.

V kurzu si osvojíte

Ať děláte cokoliv, vždycky bývá nejtěžší začít. V kurzu se naučíte, jak odstartovat vaši online kampaň, jak nastavit cíle, jaké důležité ukazatele sledovat, jak vyhodnocovat a co v kampani neopomenout.

Často jsou při plánování kampaní opomíjeny základní věci jako např. fáze zákazníkova nákupního procesu, skutečný cíl kampaně nebo cílová skupina. V kurzu zjistíte, nejen jakým způsobem své produkty a služby propagovat, ale i jak kampaň prakticky naplánovat.

V průběhu kurzu získáte i několik užitečných rad, o kterých se běžně nedočtete, nebo se o nich příliš nemluví a které pomůžou vaše kampaně posunout dál.

Co se v kurzu naučíte?

  • Kampaň je plánovitý proces, nejde o náhodný úspěch. A základem každé kampaně je dobrá příprava.
  • Tak jako kvalitně postavený dům musí mít kvalitní základy, tak i vaše kampaně potřebují základní stavební kameny.
  • Jak vlastně celou kampaň naplánovat, abyste neprodělali kalhoty?
  • Dobrá kampaň se dnes neobejde bez kvalitního cílení. Jaká data k cílení využít a kde je vzít?
  • Pár tipů, které pomohou vaši kampaň ještě více vylepšit.

Školení je vhodné zejména pro:

  • marketingové/obchodní manažery,
  • majitele firem,
  • junior marketingové specialisty.

Pro úspěšné absolvování kurzu nejsou potřeba žádné předchozí znalosti.

Proč objevovat kolo, když už ho vymyslel někdo před vámi. Zrealizovat úspěšnou kampaň není žádná věda, je však nutné u plánování přemýšlet a dodržet několik základních věcí. Tento kurz vám k přípravě dobré kampaně pomůže.

Osnova kurzu

Dobrý web

Dobrý web

Konzultační agentura

Dobrý web je konzultační agentura pro web a internetový marketing. Pomáháme klientům navrhovat, propagovat a zlepšovat weby. číst víceVzděláváme veřejnost formou školení, konferencí či odbornými články. www.dobryweb.cz

Všechny kurzy lektora Dobrý web

Hodnocení kurzu

87 %

37 hodnocení
23x
8x
4x
0x
2x

Šárka D.

Velmi zajímavé. Děkuji.


Andrea B.

*****


Miriam G.

dobre zosumarizovanie marketingovych strategii, ujasnenie si niektorych nastrojov na vytvorenie reklamnej kampane. Ocenila by som viac modulovych situacii ako co vytvorit, konkretne priklady. Bolo to dost teoreticke.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 790 Kč s DPH

Počet lekcí:
38
Celková délka videí:
1:24 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup