Jak zdravě jíst v práci

Nejprodávanější

Kurzem provází  Margit Slimáková

Vhodné k poslechu

Jíst zdravě a skvěle se starat o své tělo není žádná věda a může každý z nás a to i v rámci běžných pracovních dnů a povinností. Poradím vám jak to v pohodě zvládat. Celý popisek

1 090 kč s DPH

Celková délka videí

1:12 hod

Počet lekcí

16

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zdravá výživa a správná péče o sebe jsou základem zdraví a naše zdraví rozhoduje o naší kondici a tak i pracovních schopnostech a výsledcích. V pracovním nasazení přesto mnozí kvalitní jídlo odsouváme, neřešíme nebo nahrazujeme zbytečnostmi a nezdravostmi. Přitom zdravě jíst může každý a to i během pracovních dnů. V tomto Seduo kurzu vám vysvětlím, jak to jde. 

Propaguji zdravou výživu, která je chutná a snadno pochopitelná. Vedle zdravé stravy v pracovní dny doporučuji i  návyky, které mohou každému z nás jen prospívat.

Zdravá výživa pro mě není žádný striktní stravovací způsob. Nikomu nedoporučuji stresovat se počítáním kalorií, porcí ani gramů jakékoliv živiny na talíři. Jíst zdravě a skvěle se starat o své tělo může každý z nás. Mým úkolem v tomto kurzu je poradit jak na to a přesvědčit vás, že to také zvládnete. Od vás potřebuji pouze pár minut času a otevřenost doporučení vyzkoušet. Jsem přesvědčená, že většina z nich vás zaujme, bude vám prospívat a rádi je zařadíte do svého běžného života.

Cílem kurzu je předat informace, které jsou jasné a reálné, doporučení, která můžete každý zvládat a to i s vašimi individuálními chutěmi, životní filosofií a nejrůznější profesí a prací. 

V kurzu se naučíte:

  • Jak pohodově zvládat dobře jíst bez měření, vážení a počítání a to i v rámci běžného pracovního dne.  
  • Jak zvládat přípravu jídel od rána až do večera. 
  • Jak zvládat skvělou stravu i ve vyjímečných situacích jako třeba při práci na směny nebo pracovních večeřích.
  • Jak vyhodnocovat potřebu / zbytečnost náhrad jídel a doplňků stravy. 
  • Jak jde podpořit zdraví v práci i mimo výživu. 

Kurz je určený pro:

  • Každého, kdo chce pohodově zvládat svoji stravu i práci.
  • Ty, kteří se chtějí cítit a vypadat skvěle a pracovat co nejefektivněji.
  • Všechny, kteří mají v hlavě zmatek, protože odborníci říkají každý rok něco jiného.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Margit Slimáková

Margit Slimáková

Specialistka na zdravotní prevenci a výživu

V současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci, popularizátorka vědy. Zakladatelka 1. českého think tanku číst víceGlobopol. Autorka bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví, výživového doporučení Zdravý talíř a youtube kanálu Margit.TV. Vystudovala farmacii a dietologii. Věnuje se poradenství, publikační i přednáškové činnosti. Má za sebou stovky vystoupení, blog postů a příspěvků do médií. www.margit.cz

Všechny kurzy lektora Margit Slimáková

Hodnocení kurzu

92 %

1 061 hodnocení
796x
166x
70x
19x
10x

Helena P.

Velmi příjemný projev lektorky. Informace jsou jasně vysvětlené. Mám o čem přemýšlet a na čem mohu zapracovat, děkuji za to :-)


Josef K.

Takhle má podle mě vypadat kurz. Všechno k věci, ani příliš stručně a ani příliš vlekle, zpousta rad, nápadů a řešení. Nemáte také kurz jak o sebe pečovat s dětmi?

Reakce lektora:

“Děkuji za milou referenci a doporučení. Kurz pro rodiny nemám, téma částečně řeším ve svých dvou knihách, ale promyslím i přípravu kurzu.“


Pavlína K.

Skvělý kurz se spoustou užitečných rad

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.