Každodenní pokec v němčině

i v audio verzi i v audio verzi

Cena: 790 Kč s DPH

Počet lekcí:
26
Celková délka videí:
1:20 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Hallo, Grüß Gott a Guten Tag! Že si z učebnic němčiny nic jiného nepamatujete? V tom případě je nejvyšší čas to změnit!

V kurzu si osvojíte

Když potkáte rodilého mluvčího, začíná a končí vaše společná komunikace u Guten Tag, případně danke? A není to škoda? Ovládnutí každodenní komunikace s německým rodilým mluvčím vám může otevřít nové obzory, přístup k novým informacím a zajímavým lidem, ale třeba i k lepším pracovním možnostem.

Chcete se umět vhodně představit, vyjádřit slušně souhlas či nesouhlas, dokázat elegantně skočit do řeči, ale třeba i vyjádřit doporučení, návrh či nějaký ten kompliment?

Staňte se mistrem německé konverzace a podívejte se společně se mnou na nejčastější komunikační situace, do kterých se můžete dostat. Naučíte se nepřeberné množství frází a výrazů, které můžete dle situace a komunikačního partnera libovolně obměňovat. Budete tak připraveni na zdvořilostní small talk s cizincem, vyjádření pochyb či výměnu názorů.

V kurzu se naučíte:

 • vhodně pozdravit dle situace a komunikačního partnera
 • představit sebe i druhého
 • započít rozhovor tak, aby to bylo příjemné vám i protějšku
 • vyjádřit svůj názor několika možnými způsoby
 • vyjádřit návrhy, rady či doporučení
 • argumentovat a reagovat na argumenty partnera
 • ovládat spoustu užitečných frází, kterými můžete vyjádřit, že nerozumíte
 • omluvit se, poděkovat, pochválit a umět zareagovat na omluvu, kompliment či poděkování druhého
 • vhodně ukončit konverzaci a rozloučit se

Kurz je určený pro:

 • dospělé pracující, kteří se učí německy z vlastního zájmu
 • dospělé pracující, kteří se učí německy kvůli práci (spolupráce s obchodními partnery, komunikace v němčině, snaha o povýšení či změnu práce)
 • Čechy a Slováky, kteří rádi tráví dovolenou v německy mluvících zemích a potřebují se dorozumět v každodenních situacích
 • Čechy a Slováky žijící v německy mluvících zemích

Osnova kurzu

Míša Nofftz Skopalová

Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, číst víceže ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Všechny kurzy lektora Míša Nofftz Skopalová

Hodnocení kurzu

97 %

113 hodnocení
98x
11x
4x
0x
0x

Martin V.

Poměrně vydařený kurz, možná bych ale čas využil k většímu opakování vět (pro lepší zapamatování), než řečnické otázky, na které nemůžeme odpovědět a jsou v tu chvíli irelevantní (jak se vám tento kurz líbí atp.) jinak ale za mě spokojenost


Marina Čermáková

Dobrý kurz, užitečné fráze, jednoduché podání. Nevyhovovalo mi, že všechna slova a fráze vlevo dole byly napsané velkými písmeny, občas jsem si nebyla jistá jak to mám správně napsat. U překladů vět to bylo "dobře".


Lenka A.

super

Reakce lektora:

“Děkuji, Lenko :)“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.