Knihovny na SharePointu 1: co je to knihovna a jak do ní dostat soubory

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Seznamte se s knihovnami dokumentů na SharePointu Online – sdíleným cloudovým úložištěm pro všechny Vaše pracovní soubory.

690 Kč s DPH

Celková délka

26 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Řešíte i ve Vaší firmě, kam umístit sdílené soubory? Potřebujete jedno místo, kde budou přehledně uložené, vysoce zabezpečené a dostupné odkudkoli?

Potom jsou knihovny dokumentů na SharePointu Online to pravé místo pro Vás! Umožní Vám vytvořit cloudové sdílené místo pro soubory a zpřístupnit je všem, kteří k nim mají mít přístup.

Tento kurz tvoří úvod do série kurzů o práci s knihovnami na SharePointu. Seznámíte se v něm se základní terminologií a naučíte se používat několik způsobů, jak do knihoven dostat všechny důležité soubory. Ať už je máte po jednom nebo ve složkách uložené u sebe na počítači, na OneDrive pro firmy, v jiných knihovnách, nebo chcete vytvářet úplně nové soubory pomocí Office Online.

Kurz je určený pro začátečníky, pro které jsou knihovny na SharePointu novinkou. Ocení ho také všichni, kteří znali dřívější verze SharePointu on-premise nebo SharePointu Online a chtějí se seznámit s novou podobou knihoven na SharePointu Online v půlce roku 2019. Bude se Vám hodit, pokud před tímto kurzem shlédnete kurz SharePoint Online 1: základní práce s weby.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i SharPoint Online, živí. Dále se věnuje nasazení a správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • co jsou to cloudová úložiště, knihovny dokumentů na SharePointu a proč je používat
  • jak si v knihovně dokumentů zorganizovat soubory do složek
  • jak do knihovny nahrát jednotlivé soubory i celé složky z Vašeho počítače
  • jak snadno a rychle vytvářet nové soubory pomocí Office Online
  • jak přesouvat nebo kopírovat soubory z jedné knihovny do druhé, nebo z OneDrive pro firmy
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Microsoft 365 Trainer. Je trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Microsoft 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Microsoft 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Microsoft 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

86 %

91 hodnocení
55x
21x
4x
8x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Michaela V.

Vysvětleno jasně a přehledně.
Avšak každá věta je vyslovená stejným způsobem, dělá mi problémy se soustředit na obsah.


Pavel V.

nejhorší test co sem tady viděl, slovíčkařit a výběr téměř stejných odpovědí mi přijde opravdu naprosto absurdní! Vysvětlování jak pro naprosté dementy. nejhorší kurz !

Reakce lektora:

“Děkuji Vám za recenzi. Úroveň kurzu je trochu obtížné nastavit, jelikož to, co jsou pro někoho známé věci, může být pro jiného neznámá oblast. Navíc se jedná o úvodní kurz do tématu knihoven, takže již z názvu vypovídá, že bude spíše základní. Ti z Vás, kteří danou oblast částečně zvládají anebo jim některá videa přijdou delší, mohou částečně eliminovat tento problém změnou rychlosti přehrávání v nastavení. Co se testu týče, snažila jsem se v něm zdůraznit ty nejdůležitější oblasti z kurzu, které by člověku měly zůstat v hlavě. Přeji krásný den, Tereza Hoření“


Andrea B.

*****

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.