Knihovny na SharePointu 1: co je to knihovna a jak do ní dostat soubory

Co se v kurzu naučíte

Seznamte se s knihovnami dokumentů na SharePointu Online – sdíleným cloudovým úložištěm pro všechny Vaše pracovní soubory.

Řešíte i ve Vaší firmě, kam umístit sdílené soubory? Potřebujete jedno místo, kde budou přehledně uložené, vysoce zabezpečené a dostupné odkudkoli?

Potom jsou knihovny dokumentů na SharePointu Online to pravé místo pro Vás! Umožní Vám vytvořit cloudové sdílené místo pro soubory a zpřístupnit je všem, kteří k nim mají mít přístup.

Tento kurz tvoří úvod do série kurzů o práci s knihovnami na SharePointu. Seznámíte se v něm se základní terminologií a naučíte se používat několik způsobů, jak do knihoven dostat všechny důležité soubory. Ať už je máte po jednom nebo ve složkách uložené u sebe na počítači, na OneDrive pro firmy, v jiných knihovnách, nebo chcete vytvářet úplně nové soubory pomocí Office Online.

Kurz je určený pro začátečníky, pro které jsou knihovny na SharePointu novinkou. Ocení ho také všichni, kteří znali dřívější verze SharePointu on-premise nebo SharePointu Online a chtějí se seznámit s novou podobou knihoven na SharePointu Online v půlce roku 2019. Bude se Vám hodit, pokud před tímto kurzem shlédnete kurz SharePoint Online 1: základní práce s weby.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i SharPoint Online, živí. Dále se věnuje nasazení a správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • co jsou to cloudová úložiště, knihovny dokumentů na SharePointu a proč je používat
  • jak si v knihovně dokumentů zorganizovat soubory do složek
  • jak do knihovny nahrát jednotlivé soubory i celé složky z Vašeho počítače
  • jak snadno a rychle vytvářet nové soubory pomocí Office Online
  • jak přesouvat nebo kopírovat soubory z jedné knihovny do druhé, nebo z OneDrive pro firmy

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Tereza Hoření

Tereza Hoření

Office 365 Trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Tereza Hoření

Hodnocení kurzu

86 %

63 hodnocení
37x
16x
3x
6x
1x

Andrea B.

*****


Áron K.

Kurz se mi nelíbil. Půlka času byla zabita na tématech, jak se vlastně pracuje s počítačem. Kdyby uživatel nevěděl ty elementární věci, které tam byly tak usilovně vysvětlovány, nedokázal by se ani přihlásit do tohoto kurzu.


Jiří P.

Vynikající kurz, pro mě byl velmi užitečný a zajímavý

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
26 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup