Kompletní angličtina s Broňou Sobotkou

Nejprodávanější

Kurzem provází  Bronislav Sobotka

Nejnašlapanější kurz angličtiny složený ze všech videí, které do ledna 2023 Broňa na Seduo.cz připravil. Už nemusíte vybírat, do čeho se pustíte – s touto kompletkou se naučíte a procvičíte vše, co vaše angličtina potřebuje. Celý popisek

4 690 Kč s DPH

Celková délka

23:26 hod

Počet lekcí

412

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Angličtinu zvládnete. S Broňou ano. A to bez ohledu na to, jestli (ne)máte na jazyky buňky, cit nebo talent.
Zaručeně na vás své nadšení přenese, konečně lidsky vysvětlí, v čem a proč tak často chybujeme a pomůže vám se nejen učit, ale také si angličtinu zamilovat. Nejde o plané řeči. Broňa má nejsledovanější YouTube kanál o angličtině v ČR, anglicky se s ním online učí přes 173 tisíc lidí a další se stále přidávají. Pro angličtinu se s ním totiž nadchnou i ti, kteří to se sebou už vzdali.Protože je dyslektik, dysgrafik a učitelé ho pokládali za „hodného, ale ne úplně šikovného“ studenta, musel si najít vlastní způsob, jak se angličtinu naučit. A o tato jednoduchá, přímočará a snadno pochopitelná vysvětlení gramatiky a dalších anglických záludností se nadšeně dělí v jeho videích.

Co s Kompletní angličtinou získáte:

 • Doživotní přístup k 18 kurzům angličtiny, všechny na ně navázané výukové materiály a testy. Dohromady přes 23 hodin výuky.

Ochutnávka toho, co na vás čeká:

 • Podrobné vysvětlení a procvičení všech dvanácti anglických časů.
 • Souhrn nejčastějších chyb, které my Češi v angličtině děláme (v gramatice, slovní zásobě, i ve výslovnosti).
 • Konečně jasný návod pro správné používání členů.
 • Obrovskou kupu anglických idiomů.
 • Opravdu důkladné procvičení důležitých předložek.
 • Velké množství cool frází a obratů pro každou příležitost.
 • Popsání zákeřností anglického slovosledu, které nám často dělají problémy.
 • Pořádnou zásobu anglických frázových sloves.
 • Slova a fráze, které vás ve škole nenaučili, ale ve skutečném životě je oceníte.
 • Návod, jak psát báječné maily v angličtině.
 • Vychytávky pro vybroušení vaší Business English.
 • A užitečné rady, se kterými se konečně rozmluvíte anglicky.

Je toho hodně, ale na konci kurzů bude vaše angličtina o pořádný kus lepší. A k videím se můžete vracet stále dokola a pořád se tak zlepšovat.


 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz

Hodnocení kurzu

94 %

41 hodnocení
33x
4x
4x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jana Jurníčková

Kurz perfektní, srozumitelný, užitečné rady. :)


Ondřej D.

Kurz je super, hodně obsáhlý a Broňa pěkně a srozumitelně vysvětluje. Sleduju jej i na ytb.
Některé fráze se ale v běžné řeči moc nepoužívají a některé věty by se se daly říct i jednodušeji, takže si dělám i svoje poznámky - ale k pochopení a naučení určitě doporučuji. :)


Jozef D.

Super kurz, odporúčam :)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.